Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg én vagyok a fura?

Figyelt kérdés
Férjem barátkozni kezdett egy csajjal a munkahelyéről. Chatelnek, néha beülnek beszélgetni egy sörözőbe. Tetszik is neki a csaj, de elmondása szerint nagyon jókat tudnak beszélgetni olyan stílusban, ahogy mi nem. Mikor elmeséltem a nővéremnek, teljesen kiakadt ezen, hogy én hogy engedhetem. Szerintem meg a férjem felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy mit csinál, én pedig nem az anyja vagyok. Nem hiszem, hogy megcsalna. De ha akarna, akkor úgy is megtalálhatná rá az alkalmat, hogy én nem is tudnék róla. És ha mégis megteszi, akkor az egészségére, amíg utána hozzánk jön haza.
2014. nov. 28. 21:28
 121/162 A kérdező kommentje:
De ki mondta, hogy mi nem értjük meg egymást fél szavakból? Újra mondom, hogy nagyon sok közös témánk van. De! Vannak olyan dolgok is, amelyekben nem egyezik az ízlésünk ill. olyan témák, amiről nem tudunk beszélgetni.
2014. nov. 29. 00:17
 122/162 A kérdező kommentje:
Egészségetekre! :-)
2014. nov. 29. 00:17
 123/162 A kérdező kommentje:
Jó éjt mindenkinek!
2014. nov. 29. 00:19
 124/162 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy a régi barátaid is megtalálták a megfelelő társat maguknak és nincs szükségük rád. Miért gondolod hogy a feleségük nem engedi őket? Mi nem megyünk külön szórakozni nincs rá szükségünk. Egymással érezzük jól magunkat. Kezdem úgy érezni te nem érted meg a másik néző pontot. Nem azért nem megyünk mert megtiltja a másik hanem azért mert társak vagyunk mindenben. Engem nem érdekel hogy a te férjed mit csinál de ne akard megmagyarázni hogy aki nem ilyen az biztos titkolózik a másik előtt. Nem csak furcsa vagy hanem egy kicsit butus is.
2014. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/162 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az volt fura, hogy írtad, hogy ők saját vicces nyelükön beszélnek, amit veled nem tud. Most nem keresem vissza.

Nem válaszoltál a kellemetlen kérdésemre, jobb pasinak tartod őt, mint amilyen nőnek magad? (Ismétlem utálom ezt az összehasonlítást, de sok nőnek ez valós probléma)

2014. nov. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/162 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem meg. Igazad van. Mert szerintem nem normális, hogy egy férfi, aki barátnője előtt társasági életet élt, az utána mondjuk negyven éven keresztül csak vele akarjon menni mindenhova.
2014. nov. 29. 00:24
 127/162 anonim ***** válasza:
85%
Ja, most olvastam, hogy a hozzám hasonlóak nem engedik a férjüket.:) Ez tévedés. Én küldöm a régi haverokkal sörözni, de nem hajlandó. Szerintem már ők sem járnak.Az idegen nőkkel való sörözésen pedig röhög. Nem hajlandó.
2014. nov. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/162 anonim ***** válasza:
65%

valóban, ennek magától le kell csengenie, ki kell forrnia valamelyik irányba, mivel úgy sem tehetne kérdező ellene, így marad az, hogy félvállról veszi.

én is ilyen vagyok, de nem bizalom miatt, hanem nekem ehhez nincs energiám. ha menni akar, menjen, ha maradni akar maradjon.

2014. nov. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/162 A kérdező kommentje:
Jó nőnek tartom magam és őt egy jó pasinak. Hogy melyikünk a jobb? Nem tudom. De ha nem lennék jó nő, akkor nem féltenék tőlem a férjüket egyes feleségek :-)
2014. nov. 29. 00:26
 130/162 anonim ***** válasza:
76%
Pedig irtó szórakoztató és jóképű férjem van.:)
2014. nov. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!