Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg én vagyok a fura?

Figyelt kérdés
Férjem barátkozni kezdett egy csajjal a munkahelyéről. Chatelnek, néha beülnek beszélgetni egy sörözőbe. Tetszik is neki a csaj, de elmondása szerint nagyon jókat tudnak beszélgetni olyan stílusban, ahogy mi nem. Mikor elmeséltem a nővéremnek, teljesen kiakadt ezen, hogy én hogy engedhetem. Szerintem meg a férjem felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy mit csinál, én pedig nem az anyja vagyok. Nem hiszem, hogy megcsalna. De ha akarna, akkor úgy is megtalálhatná rá az alkalmat, hogy én nem is tudnék róla. És ha mégis megteszi, akkor az egészségére, amíg utána hozzánk jön haza.
2014. nov. 28. 21:28
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/162 A kérdező kommentje:
72 százalékos valószínűleg mert neki ugyanúgy más az értékrendje, mint nektek :-)
2014. nov. 28. 23:46
 102/162 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés mindig a kauzalitás, hogy mi miből fakad. Látod, ezért lehet megérteni mindenkit, főleg egy anonim oldalon.
2014. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/162 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek ilyen az értékrendeje, az biztos valamiért van, ahogy az is, ha másnak mmásmilyen lett.
2014. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/162 anonim ***** válasza:
73%
De mivel indokolta meg neked? Azt mondta, "nem mehetsz el pasikkal sörözni, mert meg fogsz csalni"?
2014. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/162 anonim ***** válasza:
83%
És téged egyáltalán nem érdekel, hogy nem szeretné, ha te úgy néznél egy férfira, mint ő arra a nőre? Mert ha őt sem zavarná, hogy eljárkálsz sármos pasikkal, akikkel jobban el tudsz beszélgetni, mint vele, akkor nyilván hinne benne, hogy egy ilyen dolog mögött nem kell hátsó szándékot keresni. De nem hisz benne. Nem akarja, hogy te olyan érzéseket táplálj bárki más felé, mint ő a nő felé. Gondolom ezzel tisztában vagy. Engem abszolút nem zavar, ha te elégedett vagy a helyzeteddel, de külső szemlélő számára elég nyilvánvaló, hogy téged elvakít a rózsaszín köd, úgyhogy nem megfelelően mérlegeled a férjed indítékait. Ha ártatlan lenne a kapcsolat, akkor téged is hajtana közös programokra neked szimpatikus pasikkal, hogy te is kibontakozhass, mert nem látna benne az égvilágon semmi rosszat.
2014. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/162 A kérdező kommentje:

Mentem már ki én is sörözni régi iskolatárssal, kollégával. De azok csak egyszeri alkalmak voltak. Rendszeresre még sosem akartam ill. lehet, hogy akartam is volna, de nem volt kivel :-)


Szóval nem lehetek benne biztos, hogy hogyan reagálna. De azt szokja mondani, hogy mert "te olyan nyitott vagy".

2014. nov. 28. 23:51
 107/162 A kérdező kommentje:
bocsánat, szokta
2014. nov. 28. 23:52
 108/162 A kérdező kommentje:
Rózsaszín köd? 11 év házasság után? :-)
2014. nov. 28. 23:54
 109/162 anonim ***** válasza:
84%
De ha neked ez így jó miért érdekel mások véleménye? Lényegében engedélyt adtál neki a megcsalásra. És egyáltalán ne legyél biztos benne, hogy olyan sokáig fog hozzád járni haza, majd amikor biztos lesz a csaj (vagy ha ez nem akkor a következő) akkor dobbant, most még nem dob félre mindent a bizonytalanért. Veled ezt már lényegében közölte is: tetszik neki egy csaj, akivel tök jól elvannak, jobban érzi magát vele, mint veled (az "olyan stílusban tudunk beszélgetni, mint veled nem" kb ezt jelenti). Tehát a szitu: melletted keresi a következő barátnőt. Persze, hogy őt zavarná, ha te is ezt csinálnád, te csak maradj meg a biztos háttérnek, aki ott van, amíg nem jön össze egy másik. Nincs baj az önbecsüléseddel? Ne nevettess már..
2014. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/162 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, nem akarlak megbántani, de a szívem facsarodott össze,mikor mondtad, hogy te nem tudnál kivel menni sörözni menni, belémfúrta magát a gondolat, amit kérlek kezelj jól: nem lehet, hogy benned van némi kisebbrendűségi érzés? Nem lehet, hogy a férjed, hogyy pasi, mint amilyen te nő vagy, mármint te így látod, érzed ezt?


Én ódzkodom ezektől a külsőségeken alapuló hasonlítgatáson, meg nem is hiszek benne, de sok nőnek ez valós probléma lehet.

2014. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!