Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg én vagyok a fura?

Figyelt kérdés
Férjem barátkozni kezdett egy csajjal a munkahelyéről. Chatelnek, néha beülnek beszélgetni egy sörözőbe. Tetszik is neki a csaj, de elmondása szerint nagyon jókat tudnak beszélgetni olyan stílusban, ahogy mi nem. Mikor elmeséltem a nővéremnek, teljesen kiakadt ezen, hogy én hogy engedhetem. Szerintem meg a férjem felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy mit csinál, én pedig nem az anyja vagyok. Nem hiszem, hogy megcsalna. De ha akarna, akkor úgy is megtalálhatná rá az alkalmat, hogy én nem is tudnék róla. És ha mégis megteszi, akkor az egészségére, amíg utána hozzánk jön haza.
2014. nov. 28. 21:28
 131/162 anonim ***** válasza:
100%
Na,ez új, de miért féltenék a feleségek a férjüket, hiszen ellentétben a férjeddel, te NEM kokettálsz idegen pasikkal. Most ez ellentmondás.
2014. nov. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/162 A kérdező kommentje:
De most már tényleg mentem, sziasztok!
2014. nov. 29. 00:27
 133/162 anonim ***** válasza:
100%
Az idő majd megoldja. Remélem, minden rendben lesz veletek. Sok boldogságot kívánok, kérdező!
2014. nov. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/162 anonim ***** válasza:
78%
Pedig így van csak nálunk fordítva. Én voltam nagy haverozós, társasági ember. De megismertem a férjemet és egyre kevésbé vágytam már erre. Az volt a pótcselekvés. Mellette teljesnek érzem az életem és nem hiányoznak a sörözös beszélgetések. Vele érzem magam jól. Hiányzik ha nincs melettem. Ezért mondom hogy nem normális amit a férjed csinál mert a saját bőrömön tapasztalom a változást. Nincs olyan dolog amit vele nem tudnék megbeszélni. Mind ezek mellett vannak közös barátaink és eljárunk együtt szórakozni. Csak hogy lásd a másik oldalt. Volt olyan kapcsolatom régen ahol elmászkáltam én is de ott már nem éreztem magam jól. A férjed régen is helyes kolleganőkkel sörözgetett vagy mostanában lett ez a jó szokása?
2014. nov. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/162 anonim ***** válasza:
78%
Ja hogy Szerinted féltik tőled a férjeiket? Mostmár nevetségessé is tetted magad. Szóval ha valaki nem olyan mnt te,akkor az nyílván házi sárkány is aki megtiltja a férjének hogy veled találkoztok. Muhaha.
2014. nov. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/162 anonim ***** válasza:
100%
mint, találkozzon
2014. nov. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/162 anonim ***** válasza:
80%

Csak az nem féltékeny ilyen szituációban aki nem szereti a másikat. Itt nem arról van szó, hogy a kapcsolat erős alapokon nyugszik-e vagy sem, hanem arról, hogy mind emberek vagyunk és van egy jól körülírt viselkedési sémánk, amit te bele akarsz magyarázni az a sémán kívül esik.

Lehet, hogy nem csal meg, de vonzalom biztos van, de ezt te is leírtad, ez esetben pedig érthetetlen a TE reakciód.

2014. nov. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/162 anonim ***** válasza:
86%

"És ha mégis megteszi, akkor az egészségére, amíg utána hozzánk jön haza."


Már bocs, de elég igénytelen lehetsz. Akkor a te egészségedre is, ha esetleg összeszed valami nemi bajt és átadja neked?

2014. nov. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/162 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a kérdező hozzáállása az egyik "véglet", a párommal a nap 24 órájában együtt vagyunk pedig a másik véglet. Mi például eljárunk külön is szórakozni, a páromnak vannak női ismerősei is, sőt más nők is szoktak neki tetszeni ahogy nekem is más férfiak DE nem randizgat más nőkkel, mivel nyilván velem van együtt, mert ha valaki olyan nővel/férfivel találkozgat aki tetszik neki és egy hullámhosszon is vannak nah az már nem a barátkozós kategória... De nyilván a kérdezőnek ez nem gond, mert megcsalás után is meleg vacsival széles mosollyal várná haza az urát, aki előtte még éppen másban érezte jól magát.
2014. nov. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/162 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak is van egy ilyen kolléganője,elmondása szerint "olyan aranyos,jókat beszélgetünk"

Csak azt nem értem azóta miért dugdossa a telefont?Még fürödni is magával viszi...

2014. nov. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!