Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg én vagyok a fura?

Figyelt kérdés
Férjem barátkozni kezdett egy csajjal a munkahelyéről. Chatelnek, néha beülnek beszélgetni egy sörözőbe. Tetszik is neki a csaj, de elmondása szerint nagyon jókat tudnak beszélgetni olyan stílusban, ahogy mi nem. Mikor elmeséltem a nővéremnek, teljesen kiakadt ezen, hogy én hogy engedhetem. Szerintem meg a férjem felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy mit csinál, én pedig nem az anyja vagyok. Nem hiszem, hogy megcsalna. De ha akarna, akkor úgy is megtalálhatná rá az alkalmat, hogy én nem is tudnék róla. És ha mégis megteszi, akkor az egészségére, amíg utána hozzánk jön haza.
2014. nov. 28. 21:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/162 anonim ***** válasza:
65%

Na pont az ilyen emberek nem fogják soha megérteni azt, ami nálunk lezajlik..


És az az igazság, hogy ezt hiába magyarázza az embere, süket fülekre talál, mert nem képes megérteni a másik.


#31

2014. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/162 anonim ***** válasza:
59%
Azért kapaszkodj meg, van olyan, hogy nem tud tetszeni más, még 10 évnyi házasság után sem. A férjem kifejezetten berzenkedik (egyébként én is). És nem azért mert őszintétlen, hanem mert szövetséget kötöttünk és egymás társai vagyunk. Együtt sörözünk.:D
2014. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/162 A kérdező kommentje:
A mi kapcsolatunk felszínes? Mikor nyíltan tudunk mindenről beszélni? Arról is, hogy adott esetben vannak dolgok, amelyeket mással jobb megélni. Mikor nem kell titkolóznia, mert tudja, hogy nem az lesz az első reakcióm, hogy akkor kidobom?
2014. nov. 28. 22:51
 54/162 anonim ***** válasza:
76%

Szerencsére nálunk nincs ilyen probléma, hogy nem jár valamiben egy rugóra az agyunk, vagy más nőkkel, férfiakkal jobban el tudnánk beszélgetni bizonyos dolgokról. Mivel nem tudjuk egymást megunni és így is keveset vagyunk együtt a munka miatt (más időszakban dolgozunk), ezért inkább egymáshoz sietünk haza.

Mivel a ti kapcsolatotok ilyen téren hiányos, nem csodálom, hogy így álltok hozzá. Valahogy pótolni kell, ami hiányzik. Nekem is volt hasonló kapcsolatom, de én valahogy nem erre vágytam. Nem vagyunk egyformák.

2014. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/162 anonim ***** válasza:
75%
31: majd 10 év múlva, lehet te annak örülsz, hogy legalább hozzád megy haza, nem tudhatod. Én legalább ennyi időtávlatot már ismerek.
2014. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/162 anonim ***** válasza:
100%
Kinek ilyen, kinek olyan a házassága. Ettől függetlenül nem biztos, hogy az egyik rosszabb, mint a másik.
2014. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/162 anonim ***** válasza:
92%
Az várható el egy párkapcsolatban élőtől, hogy ne járjon el kettesben (vagy egyáltalán) olyan személlyel, akivel ágyba bújna. A hűség ugyanis döntés kérdése, kísértés mindig van, az ember azonban már jóelőre felismeri a helyzetet, és tesz róla, hogy ne az ágyban végződjön. (Soha nem a pia vagy egy gyenge pillanat miatt lép félre az ember.) Ha nincs tétje a dolognak, akkor viszont folytatja úgy, ahogyan indult. Nálatok nincs tétje, hiszen nálad belefér a megcsalás, ameddig hozzád megy haza. Alapvetően ha a férjed szeretné, hogy a fejedben baráti kapcsolatként asszociálnál a másik nővel való kapcsolatára, nem emelne ki semmi olyat, amit egy másik pasival ne tehetne meg. Tehát nem mondaná, ha tetszik neki, és nem mondaná, hogy vele nő létére olyan dolgokat tud megbeszélni, amit veled nem. Úgy tűnik próbálgatja a határait, és ha alakulna valami a dologból, te lennél a hibás, mert minden részletet tudtál, és áldásodat adtad az egészre. Ha a különbség nem lenne érzékelhető: ha a férjed egy baráttal (nő vagy férfi) meg sörözni, az baráti csevej. Ha ez a nő a számára NŐ, aki tetszik neki, az randi. Nem tudom, mondtad-e már neki, hogy neked megfelel a nyitott kapcsolat, de ha megtennéd, valószínűleg rövid időn belül az ágyából menne haza hozzád. Onnantól, hogy két ember, aki megérti egymást, nőként és férfiként kezdi kezelni egymást, már csak egy aprócska ugrás, hogy kapcsolat legyen belőle, amibe számodra már nincs hely. Ha csak fizikailag vonzódnának egymáshoz, akkor visszatérne hozzád, de egy lelki társtól soha.
2014. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/162 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, továbbra sem értem, miért nem a férjeddel beszéled át ezt a számodra problémát jelentő apró tényezőt? Most komolyan?
2014. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/162 anonim ***** válasza:
20%
52-es, annál nincs gyanúsabb mint ha valaki "kifejezetten berzenkedik". Mert az nem őszinte. Mert olyan nincs. Aki vesz egy Rembrandtot az kidobja Munkácsit, sőt berzenkedve rá sem néz?
2014. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/162 anonim ***** válasza:
68%

Kerdezo, en orulok, hogy az en ferjem hozza, siet haza, es nem egy masik novel sorozesre vagyik, mint a tied.


Probalod bebeszelni magadnak, hogy ez milyen jo, pedig pontosan tudod, hogy rossz.


Nem, nem helyes, amit a ferjed csinal, a noverednek igaza van.


Es ha valamit mas novel tud csak megelni, akkor mar rogyadozik a hazassagotok.



Mindent egybevetve sajnallak.

2014. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!