Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg én vagyok a fura?

Figyelt kérdés
Férjem barátkozni kezdett egy csajjal a munkahelyéről. Chatelnek, néha beülnek beszélgetni egy sörözőbe. Tetszik is neki a csaj, de elmondása szerint nagyon jókat tudnak beszélgetni olyan stílusban, ahogy mi nem. Mikor elmeséltem a nővéremnek, teljesen kiakadt ezen, hogy én hogy engedhetem. Szerintem meg a férjem felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy mit csinál, én pedig nem az anyja vagyok. Nem hiszem, hogy megcsalna. De ha akarna, akkor úgy is megtalálhatná rá az alkalmat, hogy én nem is tudnék róla. És ha mégis megteszi, akkor az egészségére, amíg utána hozzánk jön haza.
2014. nov. 28. 21:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/162 A kérdező kommentje:
Kedves 37-es, de mi rosszat csinál ezzel? Miért lenne más, ha heti háromszor kondiba járna vagy péntek esténként sörözni a haverokkal?
2014. nov. 28. 22:40
 42/162 anonim ***** válasza:
65%
31- nyilván, ha úgy érzed, megtaláltad, akkor nem izgulsz ezen.
2014. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/162 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, akkor miért írtad ki a kérdést, ha semmiben sem különbözik a kondibajárás a tetsző kolleganővel valő fix sörözéstől?
2014. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/162 A kérdező kommentje:
Mert, mint írtam, a nővérem teljesen elképedve hallgatta mikor ezt elmeséltem és nagyjából úgy reagált, mint az itt válaszolók többsége. És kíváncsi voltam, hogy mások hogyan vélekednek.
2014. nov. 28. 22:43
 45/162 anonim ***** válasza:
100%
Hát így.
2014. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/162 anonim ***** válasza:
90%

Még mindig nem értem a kétségeid. Egyelőre hozzád megy haza, addig meg úgyis tök mindegy, mi történik.:)

Majd alakul.

2014. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/162 A kérdező kommentje:
Szerintem ha egy kapcsolat olyan gyenge alapokon áll, hogy annyit nem mondhat benne a pasi, hogy "Milyen jó nő ez az Ilonka", akkor ott sokkal komolyabb gondok vannak, mint nálunk.
2014. nov. 28. 22:46
 48/162 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ülj le vele, ha úgyis mindenről nyíltan beszéltek, és dumáljátok át. Biztos örülni fog a felfogásodnak. Vagy nem.
2014. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/162 anonim ***** válasza:
72%
Aztán nehogy pofára ess. Amikor a férjed beleszerelmesedik valamelyik "barátnőjébe", és ott hagy titeket. Egy normális kapcsolatban nem kell a hűséget kierőszakolni. Azért én a férjed verziójára is kiváncsi lennék. Egy biztos nem tisztel téged. Egy jó házasságban a párom a lelki társam is. Nem másokkal viccelődök hanem vele, nem másokkal beszélem meg a problémáimat hanem vele. Sajnállak mert neked nem adatott meg ez a fajta mély kapcsolat. Ha egyszer átéled ezt akkor rájössz hogy a tietek csak felszínes. És még magadnak is hazudsz. Remélem egyszer megérted amit írok.
2014. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/162 anonim ***** válasza:
89%

Kerdezo, te valami tamogatast varsz arra, hogy ez igy jo.

Nem jo. Te is pontosan tudod.

Keszulj fel, hogy addig baratkoznak, amig egyszer atcuccol hozza a ferjed.

2014. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!