Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszom a férjemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a férjemre amiért keresztbeszervezett, vagy csak hisztizek?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, év elején szólt a főnököm hogy lenne egy jó lehetőség a munkahelyemen, visszamennék-e. A cégünk külföldi, az anyacégtől jött egy vezető 1 évre, hogy itt átszervezze a dolgokat és beválogattak abba a csapatba, akik vele fognak dolgozni ebben az egy évben. Tudtam, hogy durva 1 év lesz, sok tanulással és itthoni munkával, ezért alaposan átbeszéltük a férjemmel. Végül több, mint 2 hét után úgy döntöttünk együtt, hogy visszamegyek és elvállalom az új munkát.

Nyár elején mentem vissza, az eleje tényleg nehéz volt, de belerázódtunk. Hetente 2-3 nap kelek hajnalban tanulni, délután a gyerekekkel vagyok és persze a férjemmel. A nagyszülők is sokat segítenek, főleg főzéssel, néha hétvégén vigyáznak a gyerekekre hogy kettesben is tudjunk lenni.


A férjem most kijelentette, hogy jelentkezett egy tanfolyamra, heti 3x megy délutánonként hétvégén pedig szeretne pár órát nyugiban tanulni itthon, amikor oldjam meg, hogy a gyerekek házon kívül legyenek.


Nagyon mérges vagyok rá, úgy érzem hátba támadott. Ráadásul meg sem beszéltük, már jelentkezett, kifizette a díját is.


Ti mit tennétek???


2014. szept. 14. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 A kérdező kommentje:

Nem vagyok munkanélküli.


Tényleg hülye voltam, hogy bíztam a férjem adott szavában. Ilyet egyetlen feleségnek sem kéne soha tennie. Inkább feltételezni, hogy mindig hazudik.


Jó lecke volt, ez tény. De ettől még egy házasság alapja a bizalom kellene, hogy legyen. Nálunk nem az volt, ez most kiderült. Majd előbb-utóbb tisztábban fogok látni, kiderül mit hol rontottam, rontottunk el.

2014. szept. 21. 12:41
 82/86 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagy munkanelkuli? Hogyhogy? Most mégiscsak meg tudod oldani a gyerekfelugyeletet? Erdekes....
2014. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 A kérdező kommentje:
A korábbi munkámat csinálom, nem azt, amiért visszamentem gyed-ről. Az előléptetésért kellett volna túlórázni és tanulni, azt mondtam vissza.
2014. szept. 21. 12:50
 84/86 anonim ***** válasza:
Erdekes... Na mindegy. Sok sikert a továbbiakhoz.
2014. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon sajnálom ami veled történt. Biztos lesz majd még alkalmad megmutatni a tudásod.

Remélem ezek után nem csak ideiglenesen költözöl, hanem már adod is be a válást. Az ilyen embernek nincs joga magát férjnek nevezni.

2014. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy jó döntés volt szerintem! Ha nem is véglegesen, de ijesztés gyanánt jó lecke lesz! Mindenképp le kell ülnötök megbeszélni a továbbiakat bármi legyen is a következő lépés! Butaságot csináltál ez tény, de sok szerencsét azért és én várom a fejleményeket, ha lesz kedved leírhatod!
2014. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!