Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszom a férjemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a férjemre amiért keresztbeszervezett, vagy csak hisztizek?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, év elején szólt a főnököm hogy lenne egy jó lehetőség a munkahelyemen, visszamennék-e. A cégünk külföldi, az anyacégtől jött egy vezető 1 évre, hogy itt átszervezze a dolgokat és beválogattak abba a csapatba, akik vele fognak dolgozni ebben az egy évben. Tudtam, hogy durva 1 év lesz, sok tanulással és itthoni munkával, ezért alaposan átbeszéltük a férjemmel. Végül több, mint 2 hét után úgy döntöttünk együtt, hogy visszamegyek és elvállalom az új munkát.

Nyár elején mentem vissza, az eleje tényleg nehéz volt, de belerázódtunk. Hetente 2-3 nap kelek hajnalban tanulni, délután a gyerekekkel vagyok és persze a férjemmel. A nagyszülők is sokat segítenek, főleg főzéssel, néha hétvégén vigyáznak a gyerekekre hogy kettesben is tudjunk lenni.


A férjem most kijelentette, hogy jelentkezett egy tanfolyamra, heti 3x megy délutánonként hétvégén pedig szeretne pár órát nyugiban tanulni itthon, amikor oldjam meg, hogy a gyerekek házon kívül legyenek.


Nagyon mérges vagyok rá, úgy érzem hátba támadott. Ráadásul meg sem beszéltük, már jelentkezett, kifizette a díját is.


Ti mit tennétek???


2014. szept. 14. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 A kérdező kommentje:

Az lett volna a kérdés lényege, hogy fair volt-e a férjem részéről ez. Kiderült hogy igen, nekem kelle többet vállalni, megoldani, átszervezni, bébiszittert-nagymamákat beszervezni. Én ezt nem szeretném, így inkább lemondok a munkáról.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. szept. 15. 10:58
 62/86 anonim ***** válasza:
74%

Legyen a te dontesed, ez egyértelmű. De akkor minek nyafogsz, hisztizel itt?

Olyan vagy, minta z egyszeri öregasszony, aki elment az orvoshoz. Doktorúr, faj a lábam. Tetszik hasznalni a faslit? Jaj, Doktorúr, nem használom, melegem van benne! Tetszik pihentetni, felpolcolni? Jaj, Doktorúr, nem erek en ra felpolcoli, se pihenni! Tetszik csinalni a tornát? Jaj, Doktorúr, nem nekem valo az! A gyogyszert tetszik szedni? Jaj, hat nem bírom en azt lenyelni! Akkor kit tetszik várni, mitől múlik el a labfajas? Gondoltam a Doktorúr majd meg gyógyítja.....

Fejezd be a nyafogast es csinálj amit akarsz. Valószínűleg amúgy se altal volna meg a helyeket a munkában ilyen életképtelenul, ilyen hozzáállással.

2014. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 A kérdező kommentje:
E utóbbit viszonbt kikérem amgamnak. Nem véletlenül hívott vissza a főnököm gyed-ről. Tudja, hogy dolgozok, bízik bennem, ismeri a munkám. Az eddigi teszteken is végig 95% felett teljesítettem.
2014. szept. 15. 11:06
 64/86 anonim ***** válasza:
94%
Akkor mi a pcsaert adod fel??.
2014. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 A kérdező kommentje:

Mert hülye vagyok, azért! Ha eddig nem tudtam értelmesen leírni, ezután sem fog menni.


Nem kérek több választ!!!!!

2014. szept. 15. 11:23
 66/86 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg hülye vagy. Senki nem mondta, hogy neked kellene ott hagyni a munkádat. Kaptál egy rakás ötletet, de neked egyik sem tetszik. A hisztidet tartsd meg a férjednek.
2014. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
100%

"Az lett volna a kérdés lényege, hogy fair volt-e a férjem részéről ez. Kiderült hogy igen, nekem kelle többet vállalni, megoldani, átszervezni, bébiszittert-nagymamákat beszervezni."

Nem, nem, a legtöbben nagyon helyesen leírták, hogy ez csúnya húzás volt a férjed részéről! Neki kéne megoldania, de ha így áll hozzá, nem teszi. A szervezést azért ajánlották, hogy ne vesszen el minden, a munka, amiért dolgoztál :(


Valahol azt is megértem, hogy nem akarod idegenre hagyni a kicsiket, de itt nincs ideális, jó megoldás, csak több rossz.


Ez így nagyon szomorú. Te életed, Te döntésed, de sajnálom, hogy valaki nem veri fejbe a férjecskét, az csak élheti a maga önző kis életét. Méghogy Te vagy az anyjuk, oldd meg, amit ő kavart?! Grrr. Nem szeretem, ha az ilyenek "győznek".

2014. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
86%

Olyannyira ki lehet érezni a csalódást az írásodból, igazán elszomorító, hogy a férjed ilyen gyerekesen, alattomosan viselkedett. Nem bírt ki egy évet feszítettebb tempóban a közös életetekért, a családotok boldogságáért?! Lehet, hogy most nagyon boldog - amit nem is értek, hogy tud az lenni- de a jövőre ez a döntés ki fog hatni.

Megértem, hogy kvázi idegenre nem akartad hagyni a kicsiket, már az is elég sok nekik, hogy anyát keveset látják, de az hogy abban az időben még nem is apával vannak, az szerintem sem elfogadható.

Remélem azért a főnököd megértő lesz, hogy így döntöttél...

2014. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
100%
Az engem is érdekelne, hogy a férjed mégis mitől boldog? Minimum erős lelkiismeret furdalásának kéne lennie.
2014. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocs kérdező, de tényleg hülye vagy!

Most aztán jól megmutattad a férjednek, hogy csinálhat bármit, nem kell tekintettel lennie rád, te majd szépen meghunyászkodsz és behódolsz neki. Csak majd ne lepődj meg a következő ilyen alkalomkor, meg az utána következőkör, meg az utána következőkor...

2014. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!