Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszom a férjemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a férjemre vagy csak hisztizek?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van. A nagy 7 éves, a kicsi 2. Egész héten betegek: láz, hányás, hasmenés. Én vagyok velük itthon táppénzen, én kelek hozzájuk este is. A férjem kedden és szerdán is elment munka után szórakozni. Én ezt elnéztem, már előre meg volt beszélve és a főnöke is ott volt, szóval nagyon javasolt volt a részvétel.


Most felhívott, hogy ma sem jön haza mert elmegy a haverjaival sörözni.


Szerintem ez nagyon nem fair, igazán segíthetne kicsit. Persze jól összevesztünk.


Mi a véleményetek?


2013. nov. 22. 16:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Igazad van! Én sem nézném jó szemmel,hogy 5 ből 3 estét szórakozik.Főleg így hogy betegek a gyerekek. Jobbulást a kicsiknek!
2013. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%

AZ előző bulik kötelező munkahelyi "bulik" voltak, akkor én megértem. Az egy szükséges nyűg amire mennie kellett és 2 délutánja el,ment arra amit a háta közepére sem kívánt.

Persze téged is megértelek.

2013. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem igazad van, mert az elözö kettö nem igazán számit, ha a fönökkel elöre megbeszélt program volt, de ma azért igyekezhetne haza sörözés helyett.


A helyedben holnap, illetve a hét végén ráhagynám VAGY a gyerekeket, VAGY a háztartást, mert azért neked is kell egy kis lazítás.

2013. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Szépen mikor nem megy dolgozni a párod és előreláthatólag otthon lesz akkor, lemész a boltba, majd fél óra múlva felhívod, hogy bocs Katikával (barátnőiddel) elmész kicsit szórakozni, majd hazamész. Akkor meg tudja mi a magyarok Istene, ne aggódj!

Pasikat csak így lehet megnevelni. Legalábbis én ezt tapasztaltam az én nagytestű felnőtt gyerekemmel (párom).

2013. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
szerintem ne szólj semmit, egyszerűen hétvégére passzold le nekik a gyerekeket..:)
2013. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
3-as: miért csak az egyiket? Nekem most csak az egyiket kell csinálni? Ellátom a gyerekeket, a szaros-hányásos ágynemű meg ruha meg majd kimossa magát....
2013. nov. 22. 17:02
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak közöld vele, hogy ma ő a soros, Te mész el kicsit kiszellőztetni a fejed!

És menj el egy órát sétálni4

2013. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Már miért ne mosná? Nem kérdezi sem a fehérítő, sem a mosógép, sem a szárogató hogy férfi vagy nő használja-e. Ahogy a lázmérő és működik férfi kézben. Sőt, a krumpli, piritós is elkészül akkor is, ha egy férfi teszi oda. Egyikhez sem kell p..ci.
2013. nov. 22. 17:14
 9/25 anonim ***** válasza:
26%

Én ugyan fiatal vagyok még, de azzal tisztában kell lenni hogy vannak olyan férfiak akik követelik a gyereknevelésből a részüket, és van akiben nem mozgat meg az ilyesmi semmit, ergo magától nem érez rá késztetést hogy tegye a dolgát.. Az én apám is ilyen volt velem is, és hugommal is. Előfordult hogy 2 napos mosni való kis ruha és szakálka várta a sorsát, ami persze anyura hárult

Apámra nem lehetett rábízni minket, ha anyu elment valahova ráparancsolt hogy bizonyos időpontban etetni kell és ellenőrizni, hát szépen elaludt TV-zés közben..


Véleményem szerint nem tudsz mit csinálni, mert csak magadra hagyatkozhatsz, ilyen fajta a férjed.

21/F

2013. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Teljes mértékben igazad van kérdező! Te eddig tűrtél, most már betelt a pohár, elhiszem..
2013. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!