Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszom a férjemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a férjemre vagy csak hisztizek?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van. A nagy 7 éves, a kicsi 2. Egész héten betegek: láz, hányás, hasmenés. Én vagyok velük itthon táppénzen, én kelek hozzájuk este is. A férjem kedden és szerdán is elment munka után szórakozni. Én ezt elnéztem, már előre meg volt beszélve és a főnöke is ott volt, szóval nagyon javasolt volt a részvétel.


Most felhívott, hogy ma sem jön haza mert elmegy a haverjaival sörözni.


Szerintem ez nagyon nem fair, igazán segíthetne kicsit. Persze jól összevesztünk.


Mi a véleményetek?


2013. nov. 22. 16:44
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Napi 1-2 hányás miatt nem kerülnek kórházba. De voltam bent mindkettővel, mondták hogy előfordul hogy kicsit tovább tart, míg túllesznek rajta. Tegnap a nagy már nem hányt, ma ő is megint :-(
2013. nov. 22. 18:50
 22/25 anonim ***** válasza:
77%
Megértelek,hogy rosszul esik a dolog.Ha nem ért meg a férjed,hétvégén fogd magad,és hagyd rá a gyerekeket,aztán lépj le pár órára.Talán így leesik neki a tantusz.
2013. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
4%

És mi lenne akkor, ha minden aljas, gusztustalan, lelépős-ráhagyós-jólmegmutatós baromság helyett esetleg leülnél vele megbeszélni, hogy nem oké, hogy egyedül hagy a két beteg gyerekkel?

Egyébként az nem egészen tiszta, hogy egy 7 éves gyereknek miért kell fogni a fejét hányás közben, és miért nem tudja magának berakni a lázmérőt. Nem csecsemő. Odarakod a lavórt az ágya mellé, meg egy tekercs kéztörlőt, oszt hadd menjen. Bőven elég, ha félóránként-óránként ránézel, nagy eséllyel úgyis alszik, annyira meg van idős, hogy ha nem nevelted teljesen életképtelenre, nem fullad bele a saját hányadékába. Addig is van idő a kicsire, meg pihenni.

2013. nov. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd ra a gyerekeket,akinek családja van,annak a családja legyen az első
2013. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
31%

Most hirtelen két dolog jutott eszembe, vajon miért pontoztatok le...

Vagy mert mind megkeseredett férjes asszonyok vagytok, akik a bosszún kívül nem látnak más lehetőséget, és azt gondolják, minden férfi mocsok, és márpedig jól meg kell őket büntetni.

Vagy mert mind anyámasszonykatonáját neveltek a gyerekeitekből, és majd 15 évesen is fogjátok a pici fejét, amikor az alkoholtól hány, és rakjátok be neki a lázmérőt, mert ő nem fogja tudni megcsinálni magának, hiszen anya mindig megcsinálta.


Most komolyan. Mi van veletek?

A kérdező felháborodása jogos, sose állítottam az ellenkezőjét. De az, hogy rögtön ilyen sunyi módon próbáljátok megoldani a problémát, az a rendes kommunikációs készség teljes hiánya. Nem, nem az a megoldás, hogy jól megleckéztetjük apát, attól nem rájön, hogy probléma van, csak hisztizni fog.

Azt pedig tudom, hogy két beteg gyerekkel nem egyszerű, de őszintén mondjátok meg nekem, és tényleg tegyétek a szívetekre a kezeteket: ha van egy 7 éves beteg gyerekem, akkor az lenne a dolgom, hogy napi 24 órában fogom a kis kezét, akkor is, amikor végre el tudott aludni, kitörlöm a fenekét is, és még le is fürdetem? Mert 7 évesen nem képes rá egyedül?

Nem azt mondom, hogy hagyni kell a saját mocskában fetrengeni, de ne mondjátok nekem, hogy nem bírja oldalra dönteni a fejét, és belehányni egy lavórba, vagy berakni a hóna alá a lázmérőt. Nem haldoklik, csak beteg. Ősz van, ez nem meglepő...

2013. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!