Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszom a férjemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a férjemre vagy csak hisztizek?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van. A nagy 7 éves, a kicsi 2. Egész héten betegek: láz, hányás, hasmenés. Én vagyok velük itthon táppénzen, én kelek hozzájuk este is. A férjem kedden és szerdán is elment munka után szórakozni. Én ezt elnéztem, már előre meg volt beszélve és a főnöke is ott volt, szóval nagyon javasolt volt a részvétel.


Most felhívott, hogy ma sem jön haza mert elmegy a haverjaival sörözni.


Szerintem ez nagyon nem fair, igazán segíthetne kicsit. Persze jól összevesztünk.


Mi a véleményetek?


2013. nov. 22. 16:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
10: de az ilyen minek alapít családot? Mondja meg szépen a nőnek, hogy neki esze ágában sincs ezt csinálni és lépjen ki az életéből még időben!
2013. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan haragszol, de ne hisztizz, attól csak összevesztek, nem lesz jobb.

Ahogy már írták, holnap elmész Te csavarogni, addig kitartás és jobbulást!

2013. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%
ma 17:02-es válaszra: Azért csak az egyiket, mert MINDKETTÖRE valószinüleg képtelen lenne, de már ez is segítség lenne neked. (Elvileg igazad van, az lenne a jogos, hogy te eltünsz, ö meg marad a gyerekkel-háztartással, csak utána neked lenne dupla munkád, ha hazamentél)
2013. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
14%

Hamarosan jön majd a következő válasz, hogy Nem Tisztel!


Amúgy mindenki úgy tesz mintha a kérdező, azt mondta volna, hogy ezt az év minden hetében így csinálná.


Szerintem ilyet nem mondott. Az, hogy most ez így jött össze istenem. Mivel lenne jobb, ha otthon lenne, max Ő is elkapná ezt a betegséget, és akkor tényleg otthon maradhat Ő is.

2013. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%

Hát szerintem is igazad van. És aki kérdezi, mitől lenne jobb:

Attól, hogy míg anya fogja a gyerek fejét, míg hány, addig apa tud legalább teát csinálni, máris eggyel kevesebb a dolog. Vagy míg anya egyik gyereknek ad kúpot, apa megméri a másik lázát, vagy belediktálja a szirupot. Nekem nincs gyerekem, de szerintem bárki el tudja képzelni, mennyire megterhelő lehet ez idegileg egész héten keresztül, és ha apa mást nem is csinál otthon, csak jelen van, már az is lelki segítség ellenben azzal, hogy elmegy bulizni azt sza.ik a családra. Nem vagyok egy empatikus ember, de ezt még én is belátom.

2013. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

El tudná látni, csak nem akarja. Pont ez a bajom: ha az elmúlt 7 évben ilyen lett volna, akkor (gondolom) csak legyintek. De most nagyon ideges vagyok.


Meg azért szomorú is, hogy ennyire nem fontos neki mi van velünk :-(

2013. nov. 22. 17:35
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

"Mivel lenne jobb, ha otthon lenne, max Ő is elkapná ezt a betegséget, és akkor tényleg otthon maradhat Ő is."


Persze, mert egy sörözésnyi idő alatt a gyerekek hipp-hopp meggyógyulnak, sem a sörözés előtt, sem a sörözés után nem fertőznek. Ráadásul a sör erősen immunizál és megvéd a legerősebb vírusoktól is. :DDD

2013. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
14-es! Az anya nem kapja el? Őt ki fogja ápolni?
2013. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen igazad van. Nekünk is van 3 kicsi gyerekünk, kizárt, hogy a férjem elmenjen sörözni, mikor betegek. En is csak azt tudom javasolni, hagyd ra a gyerekeket es menj el kicsit kikapcsolódni.
2013. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
29%
Jaj azért egy hete ha tényleg minden nap hánynának meg össze sz..ják magukat már rég kórházba lennének, kiszáradás veszélye miatt. Nem túlzol egy kicsit kérdező?
2013. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!