Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan esik rosszul a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul a férjem viselkedése vagy csak hisztizek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben eléggé kívánós vagyok. Azt hittem, a férjem örül ennek, ehelyett többször beszólt már. Mondtam neki, hogy ha kezdeményezek és nincs kedve, nem baj, de utólag ne bántson meg. Olyanokat mond, hogy "kis nimfomán" "milyen szexéhes nőt vettem el" meg hasonlók. De tök gúnyosan, nem kedvesen. Többször szóltam neki emiatt, de nem változott.

Fizikailag továbbra is kívánnám, de már inkább nem kezdeményezek.


Mit gondoltok? Felfújom?


2014. aug. 21. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
:D Én bedobnám neki a régi viccet, hogy Hétfőn, Kedden, Szerdán, és Szombaton (vagy ahogy akarod) szex lesz ekkor és ekkor, akár részt veszel benne, akár nem. XD
2014. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Normális ember örülne neki, ha a párja vonzódik hozzá, és még ha neki épp nincs is kedve (mert fáradt, stresszes vagy akármi), akkor sem kellene sértegetni a másikat. Szerintem beszélj vele erről, de maradj nyugodt és kedves.
2014. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Én azt mondtam az elején, hogy ha nincs szex nem főzök. Azóta többnyire rendeljük a kaját.

Nekem is beszólt sokszor az elején, de már megszoktam.

A terhesség alatt még a fülhallgatót is feltette inkább :D

2014. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Volt idő amikor az én férjem is elutasított, mindenféle ürüggyel. Én besokalltam, hogy mindig én kezdeményezek, így egy nap azt mondtam neki, hogyha nem szexelünk, veszek egy vibrátort, és azt fogom kényeztetni. Kiröhögött. Én meg vettem, kettőt is. Vacsoraidőben elővettem, asztalra tettem, és a férjem döbbent arcát nézve mondtam, hogy

"bocsi, de vacsorázom előbb a szexpartneremmel, majd szexelünk.. Majd szólj ha hangosak lennénk.."

Majd vacsora után szépen bementem a szobába. Még 2 perc sem telt el, már rohant a férjem, kezdeményezett..

Nekünk így jött helyre a szexuális életünk.. Ha ne adj hanyagolva érezném magam, akkor előkerül Admirális, és a Tábornok..:)

2014. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Hja!

Naponta ötször,

hogy ne kelljen többször!

2014. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Hiszti. Ha nem az lenne, fel sem tennéd a kérdést.
2014. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

A legfontosabb egy kapcsolatban az őszinteség!

"Nézd, drágám, én hetente 4x igénylem a szexet. Akkor is, ha te csak hetente 2x szeretnéd."

2014. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
4-es: TAPS! :)
2014. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Mindez nekem sem esne jól éppenséggel.Mondd el neki,hogy neked nagy az étvágyad,és ezt kéne valahogy csillapítania.
2014. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak hiszti.Nekem emiatt tönkrement a házasságom.Már nem is éreztem nőnek magam.4 év utánn elegem lett,és elváltam.Most itt állok 34 évesen romokban heverő önbizalommal(pedig nem vagyok csúnya).Közben eljárt felettem az idő,mert a korban hozzám pasiknak a huszonéves csajok kellenek.(ötvenes kapuzárási pánikos 20 éve nős "papák" persze ragadnának,de erre meg én nem vagyok vevő).Ha egy éven belül nem változik a helyzet gondolkodj el azon,hogy lelépsz,nehogy ugyanígy járj,mint én.Eleinte én is csak jelentéketelen marhaságnak gondoltam.Aztán az évek során depresszió meg pszichiáter lett a vége,ez nem vicc!
2014. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!