Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszom a férjemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a férjemre amiért keresztbeszervezett, vagy csak hisztizek?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, év elején szólt a főnököm hogy lenne egy jó lehetőség a munkahelyemen, visszamennék-e. A cégünk külföldi, az anyacégtől jött egy vezető 1 évre, hogy itt átszervezze a dolgokat és beválogattak abba a csapatba, akik vele fognak dolgozni ebben az egy évben. Tudtam, hogy durva 1 év lesz, sok tanulással és itthoni munkával, ezért alaposan átbeszéltük a férjemmel. Végül több, mint 2 hét után úgy döntöttünk együtt, hogy visszamegyek és elvállalom az új munkát.

Nyár elején mentem vissza, az eleje tényleg nehéz volt, de belerázódtunk. Hetente 2-3 nap kelek hajnalban tanulni, délután a gyerekekkel vagyok és persze a férjemmel. A nagyszülők is sokat segítenek, főleg főzéssel, néha hétvégén vigyáznak a gyerekekre hogy kettesben is tudjunk lenni.


A férjem most kijelentette, hogy jelentkezett egy tanfolyamra, heti 3x megy délutánonként hétvégén pedig szeretne pár órát nyugiban tanulni itthon, amikor oldjam meg, hogy a gyerekek házon kívül legyenek.


Nagyon mérges vagyok rá, úgy érzem hátba támadott. Ráadásul meg sem beszéltük, már jelentkezett, kifizette a díját is.


Ti mit tennétek???


2014. szept. 14. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek a gyerekek? Mert ha elég idősek, akár le is foglalhatnák magukat önállóan, illetve tanulhatnának egyedül. Vagy csak kikérdezitek őket és nem kell mellettük ülni. Már az is sok idő. Egyébként nem hiszem, hogy délutánonként/hétvégén 2-3 órát nincsenek el egyedül a gyerekek.
2014. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
92%

igen, a férjed a te mintádat követné, csak h*lye ésszel


az én párom is ilyen volt, akármibe belevágtam, hirtelen neki is kell, meg a hátamon akart felkapaszkodni a végén.


én megértem kérdezőt. ez buta gondolkodásra vall, hogy olyan alapon, hogy mert te is tanulsz, te is karriert építesz, akkor én miért ne tehetném. mint a gyerekek az oviban!


idióta, reméljük végez a tanfolyammal 2 hónap alatt és lenyugszik, hogy ő is valaki lett..

2014. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 A kérdező kommentje:

Még nincsenek 3 évesek.


1 évről lett volna szó, ennyit kértem tőle, és nem :-(

2014. szept. 14. 17:35
 14/86 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mondtad neki, hogy nem ebben állapodtatok meg. Mit reagált rá?
2014. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 A kérdező kommentje:

Azt mondta, én vagyok az anyjuk, oldjam meg.

Meg hogy nem gondolta, hogy ilyen nehéz lesz. Pedig nem egyszer beszéltük át és nem egyik napról a másikra kellett dönteni.


Ő is tudja, hogy a kettő együtt nem fog menni, de szerinte jó a mostani munkám is, jól keresek, minek bonyolítom az életünket.

2014. szept. 14. 17:49
 16/86 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól keresel, tényleg felvehettek valakit, aki vigyáz a gyerekekre. A megoldást kellene keresni, ha már így alakult.
2014. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nagymama nem jöhetne számításba, hogy vigyázzon a gyerekekre? Esetleg tényleg egy bébiszitter megoldhatná a dolgot, de ezzel csak óvatosan, olyat vegyetek fel, aki idősebb, és ért is a gyerekekhez, akiben meg lehet bízni.
2014. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
100%

A lányom egyik osztálytársához egyetemista lányokat szervezett be az anyuka, hogy vigyék haza. Esetleg nem lehet neked is valami hasonló megoldást találni?


Egyébként maximálisan megértelek, én is kiborultam volna. :( Sőt, megkockáztatom, erősen mérlegre tenné a kapcsolatunkat is.

2014. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha jól kerestek, valakit fizessetek meg, hogy vigyázzon a gyerekekre. Egyetemista jó ötlet, mert általában kevés pénzért is vállalják.


És férfiként mondom, hogy a helyedben el gondolkodnék a kapcsolaton.

2014. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
18%
18-as! Nem kell azonnal válásra gondolni, ha van egy összezördülés!
2014. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!