Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert hisztizek mindenert?

Miert hisztizek mindenert?

Figyelt kérdés

Mar nagyon unom, hogy ha anya valami olyat mond ami nem tetszik mar bogok, pedig nem akarok...pl. Multkor ehes voltam es szendvicset csinaltam, mert kaposztasteszta volt az ebed amit pont nem szeretek (amugy annyira nem vagyok valogatos) na es jott anya, hogy miert nem eszek fott kajat. Mondom, mert azt nem szeretem. Majd elkezdett veszekedni, hogy milyen egeszseges stbstb...es itt is bogtem egy sort.

Akkor megkert anya, hogy vigyem le a kutyat mert jottek ismerosok es a kisgyerek fel tole (hozzateszem, hogy a kutya nem harap,nem ugral meg semmit nem csinal, de a gyerek fel a kutyaktol) na ittis behiztiztem, pedig szeretek a kutyaval setalni minden nap en viszem csak eleg szarul esett, hogy elkuldenek otthonrol..

Aztan egyik baratnom akik Gyorbe koltoztek elhivtak magukhoz viszont at kene szallni a vonatrol es anya igy nem engedett el, na itt is bogtem.

Akkor, ha venni akarok valami ruhat abba is beleszol anya, hogy a masik jobban tetszik neki, ilyenkor is hisztizek. Es meg sorolhatnam...Ha a jegyeimen, viselkedesemen barmin veszekszunk en bogok. De masok elott nem, csak a csaladom elott. Olyan szar...

Anya meg mindig mondja, hogy'na kezdjed mar a hisztit..' de nem tudja, hogy milyen rossz, hogy nem birom visszatartani. Mit tegyek?

15l


2013. júl. 15. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
A hormonok, kicsi lány, a hormonok, most ebben a korban vagy, legyél többet a levegőn, sportolj, bringázz, valahol engedd ki a gőzt. :-)
2013. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mar kb. 2 eve tart:(
2013. júl. 15. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak ilyen érzékeny vagy. Én is ilyen vagyok, ha már valamit nem úgy csinálok, ahogy azt más elképzelte, akkor a szívemre veszem. Nem akarok ilyen lenni, de nem tudok mit csinálni neki. :/
2013. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg már 22 éve tart.:D Valamikor jobban, valamikor kevésbé.
2013. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom a csoporthoz. :D

Én is szívemre veszem,ha valami olyat csinálok ami szerintem a másiknak rosszul esik,és akkor is bőgök,ha valaki valamivel megsért (még ha nem is olyan sértő a dolog,de nekem rosszul esik). Csak én általában nem mások előtt,hanem halkan magamban a szobában. ^^"

De én se nagyon tudok vele mit csinálni. Lelkis vagyok. ez van. :)

17/L

2013. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de leginkább, ha a bátyám mond valamit. Múltkor rám szólt, hogy csukjam be a kisajtót, mert kimennek a kutyák, csak egy kicsit emelte fel a hangját, én egyből elbőgtem magam.:D Nem tudom, hogy ez ellen lehet-e tenni valamit, vagy ez örökre így marad.

16/L

2013. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!