Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek mindenért én...

Viktor15. kérdése:

Mit tegyek mindenért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Pl.: ma a szobába voltam egész nap kajálni meg inni allig jöttem ki vettem egy androidos telefont meg a tesomis de mindegy az a lényeg a szobába voltam és azt álitotta a tesom meg anyám hogy én nyultam a tesom telojàhoz és leorditotta a fejem anyám ráadásul még 190 ft ot is elvettek tölem mit tegyek :'(
2013. jún. 28. 19:52
 1/5 anonim válasza:
0%
Ez nálam is ismerős... neked ez még a jobbik eet, és itthon mindent megcsinálok és azért vagy a hibás.. ha elmosogatok azért ha nem akkor azért.. a szülők már csak ilyenek.. idős korukra megboldondulnak... :S
2013. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értem. Vettél egy androidos telót és 190 Ft miatt rinyálsz... Mi történt a tesód telefonjával?
2013. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem rinyálok mert még 2000ft ot is odaadok neki de nemis nyultam hozzá a telojához mert nekem is van majdnem ugyan az a kettő apám meg azt mondta nekem hogy mindent én baszok el elegem van mindenkiből mit csináljak? Költözzek el a házbol de hova?
2013. jún. 29. 08:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Tini vagy, majd kinövöd. Én is túléltem. Csak igyekezzetek a lehető legkevesebbet veszekedni. Te se csattanj fel rögtön első szóra, az rajtad is sokat segít (tapasztalat).
2013. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. jún. 30. 07:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!