Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszom a férjemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a férjemre amiért keresztbeszervezett, vagy csak hisztizek?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, év elején szólt a főnököm hogy lenne egy jó lehetőség a munkahelyemen, visszamennék-e. A cégünk külföldi, az anyacégtől jött egy vezető 1 évre, hogy itt átszervezze a dolgokat és beválogattak abba a csapatba, akik vele fognak dolgozni ebben az egy évben. Tudtam, hogy durva 1 év lesz, sok tanulással és itthoni munkával, ezért alaposan átbeszéltük a férjemmel. Végül több, mint 2 hét után úgy döntöttünk együtt, hogy visszamegyek és elvállalom az új munkát.

Nyár elején mentem vissza, az eleje tényleg nehéz volt, de belerázódtunk. Hetente 2-3 nap kelek hajnalban tanulni, délután a gyerekekkel vagyok és persze a férjemmel. A nagyszülők is sokat segítenek, főleg főzéssel, néha hétvégén vigyáznak a gyerekekre hogy kettesben is tudjunk lenni.


A férjem most kijelentette, hogy jelentkezett egy tanfolyamra, heti 3x megy délutánonként hétvégén pedig szeretne pár órát nyugiban tanulni itthon, amikor oldjam meg, hogy a gyerekek házon kívül legyenek.


Nagyon mérges vagyok rá, úgy érzem hátba támadott. Ráadásul meg sem beszéltük, már jelentkezett, kifizette a díját is.


Ti mit tennétek???


2014. szept. 14. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
98%

Először is higgadj le, így nem lehet semmit megbeszélni. Hisztivel, veszekedéssel semmit nem értek el!


Ülj le a férjeddel, mondd el neki, hogy rosszul tette, hogy nem szólt, ti mindent meg tudtok beszélni, és szeretnéd, ha a jövőben nem hagyna ki az ilyen fontos kérdésekből.


Az, hogy ő is tanulni akar, szerintem nem gond, ezt semmiképp ne támadd, mert majd azzal fog érvelni, hogy tudta, hogy ez lesz, ezért nem szólt róla. Inkább tényleg azt próbáld megértetni vele, hogy legközelebb szóljon róla előre, hogy együtt ki tudjátok találni, hogyan lehetne kivitelezni.

2014. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
11%
És miért is kell most a ferjedet szidni? O megoldotta neked, te is oldd emb neki. Ennyi.m
2014. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:
Tudjuk, hogyan lehet kivitelezni: én keresztet vethetek az eddigi munkámra, csalódást okozok a főnökömnek és elbúcsúzhatok a jobb munkától, fizetésemeléstől.
2014. szept. 14. 17:17
 4/86 anonim ***** válasza:
100%

Az jó, hogy kedvet kapott tőled.

Az nem jó, de jellemző, hogy férfi módra durr bele eldöntötte megbeszélés nélkül.

Az meg lehet, hogy kicsit besokallt a nehézségektől, és talán némileg menekülőre fogta.

Át kell beszélnetek, de sok eredményre ne számíts. Ezt most ki kell szenvedni, de remélhetőleg megérti, hogy máskor ilyet ne vállaljon. A legjobb munkahelyi ajánlatra is lehet annyit mondani, hogy remek lehetőség, nagyon tetszik, blablabla, de szeretnék egyet aludni rá, és holnap adok választ.

2014. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy kis szakmai féltékenység vitte rá a férjedet, hogy ő is belevágjon egy tanfolyamba, nehogy lemaradjon a melletted. Minden esetre tényleg szólnia kellett volna róla. Most inkább azt kell megbeszélnetek, hogy a 2 gyerekre ki és mikor vigyáz.
2014. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
9%

"A kérdező kommentje:


Tudjuk, hogyan lehet kivitelezni: én keresztet vethetek az eddigi munkámra, csalódást okozok a főnökömnek és elbúcsúzhatok a jobb munkától, fizetésemeléstől."


El ne áruld a munkahelyeden, hogy micsoda szenvelgő drámakirálynő vagy (hacsak nem színházban dolgozol), mert a főnököd magától fog elbúcsúzni tőled... Amit itt előadtál, az vegytiszta hiszti, így valóban nem lehet semmit megbeszélni. Mondd, akkor is így kiakadsz, ha hétvégi szabadtéri programot szervezel, és szakad az eső? Akkor is áldozatnak érzed magad?

2014. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
15%
Szóval te mégis azon puffogsz, hogy tanulni akar. Valószínűleg ezt érezte ő, és ezért nem szólt róla előre. Nem mondom, hogy ez helyes, de az sem helyes, hogy nem hagyod tanulni. Mindent meg tudtok oldani, szervezés kérdése!
2014. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 A kérdező kommentje:
Ez nem a drámáról szól, de a gyerekek nyilván nem fognak maguktól hazamenni az oviból, nem fogják egymást ápolni ha betegek. Tény, hogy ezt a kettőt egyszerre most nem tudjuk megoldani. Nekem jövő áprilisban jár le ez a project, utána azt tanult volna, amit akar.
2014. szept. 14. 17:23
 9/86 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek fel valakit, aki besegít.
2014. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
91%

Jogosan vagy mérges, mivel te megbeszélted vele a dolgot, közösen döntöttetek és megszerveztétek a megoldást is, hogy ki, mikor vigyáz a gyerekekre.

Ő meg nem beszélt veled meg semmi, csak közölte a döntését, a feladatok megoldását meg teljes mértékben rád tolja.

Ha nálad csak egy évről van szó, amikor ez a durva hajtás van, igazán várhatott volna a tanfolyamával addig, amíg ezen túl vagytok.

Az okés, hogy ő is szeretne fejlődni, tanulni, de akkor segítsen a feladatok megoldását is megszervezni, kitalálni.

2014. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!