Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszom a férjemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a férjemre amiért keresztbeszervezett, vagy csak hisztizek?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, év elején szólt a főnököm hogy lenne egy jó lehetőség a munkahelyemen, visszamennék-e. A cégünk külföldi, az anyacégtől jött egy vezető 1 évre, hogy itt átszervezze a dolgokat és beválogattak abba a csapatba, akik vele fognak dolgozni ebben az egy évben. Tudtam, hogy durva 1 év lesz, sok tanulással és itthoni munkával, ezért alaposan átbeszéltük a férjemmel. Végül több, mint 2 hét után úgy döntöttünk együtt, hogy visszamegyek és elvállalom az új munkát.

Nyár elején mentem vissza, az eleje tényleg nehéz volt, de belerázódtunk. Hetente 2-3 nap kelek hajnalban tanulni, délután a gyerekekkel vagyok és persze a férjemmel. A nagyszülők is sokat segítenek, főleg főzéssel, néha hétvégén vigyáznak a gyerekekre hogy kettesben is tudjunk lenni.


A férjem most kijelentette, hogy jelentkezett egy tanfolyamra, heti 3x megy délutánonként hétvégén pedig szeretne pár órát nyugiban tanulni itthon, amikor oldjam meg, hogy a gyerekek házon kívül legyenek.


Nagyon mérges vagyok rá, úgy érzem hátba támadott. Ráadásul meg sem beszéltük, már jelentkezett, kifizette a díját is.


Ti mit tennétek???


2014. szept. 14. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 A kérdező kommentje:

A férjem visszamondta a tanfolyamot. Azt mondta, nem volt neki szimpatikus az oktató és nem erre számított.


Hát ez van. De legalább van időnk együtt lenni.

2014. szept. 18. 09:39
 72/86 anonim ***** válasza:
100%
Te meg lemondtad a munkát?
2014. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
85%
Két világ idiótája... :D Már bocsánat. Megérdemlitek egymást őszintén szólva. Mostmár hivatalos, hogy életképtelenek vagytok, ráadásul mindketten. A gyerekeiteket sajnálom, hogy ilyen példa lesz előttük.
2014. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
83%

Nem volt szimpatikus az oktató, mi?:D

Két ekkora életképtelen, egymást lehúzó ember mi a bánatnak van együtt...

Ezért nem halad ez az ország sehová, mert még családon is belül a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" el érvényesül, képtelen vagytok egymást segíteni és előbbre vinni.

2014. szept. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
77%

most ez komoly? én helyszínen olyat lekevertem volna a férjemnek, ami után szépen végig nézhette volna, hogy csomagolok össze és hagyom ott. Nem volt szimpatikus az oktató?! pfpf

Szánalmasak vagytok mindketten, remélem a gyerekeiteknek több esze lesz..

2014. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
100%
Na ebből kéne egy jó rádiókabarét írni... :D
2014. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem nem vicces, hanem szomorú. Fogadok, hogy mindegyikőjükben ott maradt a tüske, és nem beszélték meg, hanem hallgatnak róla. Újabb nehezék a kapcsolaton :(
2014. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 A kérdező kommentje:
Tegnap elköltöztem a gyerekekkel. Azt mondta, nem érti minek akartam előrébb jutni, főleg nem úgy, hogy ezzel őt terhelem az itthoni dolgokkal. Azért ment bele, mert úgy gondolta, úgyis feladom. A tanfolyam csak ürügy volt.
2014. szept. 21. 11:53
 79/86 anonim ***** válasza:
66%
Hat jol kibaxtal magaddal, az biztos.
2014. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
74%
Gratulálok neked. Két szék közül a földre. Gondoltam, hogy a házasságod szar, ez nyilvánvaló volt, de legalább a munkádat csinálhattad volna rendesen, de te beálltál majomnak kb. 2-3 napra, hogy aztán elcuccolj, mint munkanélküli. Továbbra is csak a gyerekeidet sajnálom, hogy ilyen példa van előttük, titeket egyáltalán nem.
2014. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!