Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszom a férjemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a férjemre amiért keresztbeszervezett, vagy csak hisztizek?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, év elején szólt a főnököm hogy lenne egy jó lehetőség a munkahelyemen, visszamennék-e. A cégünk külföldi, az anyacégtől jött egy vezető 1 évre, hogy itt átszervezze a dolgokat és beválogattak abba a csapatba, akik vele fognak dolgozni ebben az egy évben. Tudtam, hogy durva 1 év lesz, sok tanulással és itthoni munkával, ezért alaposan átbeszéltük a férjemmel. Végül több, mint 2 hét után úgy döntöttünk együtt, hogy visszamegyek és elvállalom az új munkát.

Nyár elején mentem vissza, az eleje tényleg nehéz volt, de belerázódtunk. Hetente 2-3 nap kelek hajnalban tanulni, délután a gyerekekkel vagyok és persze a férjemmel. A nagyszülők is sokat segítenek, főleg főzéssel, néha hétvégén vigyáznak a gyerekekre hogy kettesben is tudjunk lenni.


A férjem most kijelentette, hogy jelentkezett egy tanfolyamra, heti 3x megy délutánonként hétvégén pedig szeretne pár órát nyugiban tanulni itthon, amikor oldjam meg, hogy a gyerekek házon kívül legyenek.


Nagyon mérges vagyok rá, úgy érzem hátba támadott. Ráadásul meg sem beszéltük, már jelentkezett, kifizette a díját is.


Ti mit tennétek???


2014. szept. 14. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg otthonról dolgozni, ha betegek. Sok munkahelyen így van már, távolról jelentkeznek be.
2014. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
46%
Oké. Akkor lemondod a munkádat. Ha ennyire életképtelen vagy.....
2014. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, most már nem értelek... mindenféle megoldási javaslatra csak hajtogatod, hogy nem, nem, nem, mint egy beragadt lemezjátszó. Most mit vársz, hogy valaki innen felajánlja, hogy elmegy, és vigyáz a gyerekeidre 1 évig? Mi is idegenek vagyunk, hahó!
2014. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
84%

A kérdés elolvasása után azt gondoltam: igen, jogosan.

A későbbi kommentjeid alapján azonban azt látom, hogy te semmiféle megoldásra nem vagy nyitott, csak a férjedet akarod mindenért hibáztatni. Ez már csak hiszti és nem vezet sehová.

2014. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
46%
Jogosan vagy rá mérges, de többen is ajánlottak megoldást a problémátokra, ami egyáltalán nem rika és kivitelezhetetlen, te mégis mindet élből elutasítod. Őszintén szólva, ha a saját előrejutásod érdekében nem vagy képes kompromisszumokra, meg is érdemled, hogy ugyanott maradj, ahol vagy. Ezt a lehetőséget csak és kizárólag TE fogod elszúrni, nem a párod. Igaza volt egy válaszolónak, életképtelen vagy.
2014. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
80%

Ne egyetemistát vegyél fel, hanem egy szakképzett embert. Ő mindig pontosan tudni fogja, hogy mit kell csinálni. Probléma megoldva. Amúgy ha már néhány hete/hónapja nektek dolgozik, már nem is mondhatod rá, hogy idegen.

A másik dolog (amiért nyilván le leszek pontozva), ez amit a férjed csinált nálam simán válóok lenne. Gyakorlatilag ezzel azt vágta az arcodba, hogy magasról tesz rá ha megbeszéltek valamit, tesz a munkádra, a céljaidra, csak ő a fontos, hogy neki jó legyen, nem hajlandó áldozatot hozni vagy legalább egy kis türelemmel lenni.

Megbeszéltetek valamit? Meg! Beleegyezett? Bele! Ezek után mégis sz@rt rá magasról? Igen!

Innentől kezdve miről beszélünk?

2014. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
56%
Add át a melót nekem, és meg van oldva a probléma.:P Amúgy ez tényleg hiszti nálad. Most nem olyan nagy cucc másra bízni a gyerekeket, legalább szocializálódnak picit.
2014. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy azért döntötte el ezt megbeszélés nélkül, mert tudta, hogy nemet fogsz mondani. Szerintem ez nem volt valami korrekt, mert így most mindkettőtök dolga nehezebb lesz a gyerekek miatt. Valahol őt is értem, de azért meg kellett volna beszélni veled, ez nem olyan döntés, ami csak az ő életét befolyásolja. ha egyedül élne, más lenne a helyzet.
2014. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
100%

Készítetek szépen egy táblázatot felírjátok kinek mennyi idő t vesz el a munka plusz tanulás, beleírjátok, hogy nyilván azért a gyerekekkel is kell időt tölteni.

(Ha jól álltok anyagilag takarítónőt hívtok, kaját rendelitek, stb. azzal nem kell foglalkozni). Ha épp te ráérsz délután akkor te hozod el a gyerekeket, ha a férjed ér rá ő, olyan nincs, hogy csak azért mert tanul teljesen kivonja magát a családi életből, hiszen te sem ezt teszed. A hétvégét is felosztanám, mondjuk egyik nap délután program a gyerekekkel együtt (attól még délelőtt lehet tanulni), másik nap meg tanulás, játék gyerekekkel, megint tanulás, stb.

Szervezésen múlik az egész, nem lesz egyszerű, de én már a helyedben elvből sem adnám fel a dolgot csak azért mert a kedves férjem bunkó mód kitolt velem. Megmondanám neki is pont ugyanúgy feladata "megoldani" a gyerekeket, mint neked.

2014. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideig tart a férjed tanfolyama?


Jogosan haragszol rá. A te dolgodat előtte közösen megbeszéltétek, együtt eldöntöttétek, ő meg szó nélkül döntött a fejed felett egy olyan dologban, ami erősen érint téged is.


"Azt mondta, én vagyok az anyjuk, oldjam meg."

Milyen szöveg ez?? Ő meg az apjuk, oldja meg.


Nehogy abbahagyd ezt a munkát!


Miért kell a gyerekeket elpaterolni? Te sem kértél ilyent, hanem felkelsz hajnalban tanulni. tegye ezt a férjed is.


Tényleg a bébi szitter a megoldás. Egy szakképzett.

2014. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!