Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszom a férjemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a férjemre amiért keresztbeszervezett, vagy csak hisztizek?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, év elején szólt a főnököm hogy lenne egy jó lehetőség a munkahelyemen, visszamennék-e. A cégünk külföldi, az anyacégtől jött egy vezető 1 évre, hogy itt átszervezze a dolgokat és beválogattak abba a csapatba, akik vele fognak dolgozni ebben az egy évben. Tudtam, hogy durva 1 év lesz, sok tanulással és itthoni munkával, ezért alaposan átbeszéltük a férjemmel. Végül több, mint 2 hét után úgy döntöttünk együtt, hogy visszamegyek és elvállalom az új munkát.

Nyár elején mentem vissza, az eleje tényleg nehéz volt, de belerázódtunk. Hetente 2-3 nap kelek hajnalban tanulni, délután a gyerekekkel vagyok és persze a férjemmel. A nagyszülők is sokat segítenek, főleg főzéssel, néha hétvégén vigyáznak a gyerekekre hogy kettesben is tudjunk lenni.


A férjem most kijelentette, hogy jelentkezett egy tanfolyamra, heti 3x megy délutánonként hétvégén pedig szeretne pár órát nyugiban tanulni itthon, amikor oldjam meg, hogy a gyerekek házon kívül legyenek.


Nagyon mérges vagyok rá, úgy érzem hátba támadott. Ráadásul meg sem beszéltük, már jelentkezett, kifizette a díját is.


Ti mit tennétek???


2014. szept. 14. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
54%

"Lehet, hogy azért döntötte el ezt megbeszélés nélkül, mert tudta, hogy nemet fogsz mondani."

Gondolom ezzel (és a hasonló válaszokkal) a férjet akarjátok mosdatni. Hát nagyon nem jött be! Mert ha ez valóban így van, akkor csak még undorítóbb az egész. Hiszen ezek szerint pontosan tisztában volt vele, hogy ezzel a lépéssel romba dönti a felesége sikerét és addigi munkáját. Ez egyszerű önzőség, semmi más. Csodálatos férj az ilyen...

Kérdező amúgy mennyibe kerül a férjed tanfolyama? Nem lehet visszamondani? Mert a férj részéről ez lenne a legkorrektebb. Vagy ha nem túl drága, akkor ez van, bukta a pénzt, majd legközelebb gondolkodik.

2014. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
100%
A férjednek, miután közösen döntöttetek, illene tartani magát hozzá. Miért nem tud jövőre menni ő tanfolyamra?
2014. szept. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
14%
Semmi gond itt a férjjel. A feleséggel van, aki képtelen megbízni egy bebiszitterben.
2014. szept. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 A kérdező kommentje:

A férjem tanfolyama jövő májusig tart.


A gyerekeink lombikbabák, 5 év után jöttek össze. Már azon is sokat gondolkoztam, visszajöjjek-e előbb dolgozni, de a férjem biztosított róla, hogy támogatni fog és nem lesz semmi baj. Biztos túlaggódom, de ez van. Szakképzett gyerekfelügyelőre nem lenne pénzünk, annyira jól nem keresünk.

Engem így is alig látnak, most az apjukkal sem találkoznak heti 3x. Nem gondolom, hogy ez jót tesz egy kisgyereknek. Épp elég változás volt mostanában az életükben.

Így is minden este hullaként zuhanok az ágyba, ha hétvégente sem fogok tudni pihenni, azt az egész család megérzi. Ennyit egy munka sem ér.


Ma beszélek a főnökömmel és kilépek a projectből. A férjem nagyon örül neki, rég láttam ilyen boldognak. Ez van, túlvállaltam magam.

2014. szept. 15. 06:34
 45/86 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó döntést hozol. Ezt a férjed rontotta el. Ne szorítsd magad második vonalba vissza és szalassz el egy ilyen jó lehetőséget, amiből később is profitálni tudsz majd.


Ezt egy normális férj nem várja el a feleségétől.

A férjed önző és féltékeny rád.

2014. szept. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
31%
Hmmm... jó taktika, kérdező... most a férjed azt hiszi, miatta hagytad ott a munkádat... ügyes.
2014. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 A kérdező kommentje:

Nem miatta hagytam ott. Ha előre tudom, hogy erre az 1 évre nem kapok tőle segítséget, akkor bele sem kezdtem volna. Tudom magamról, mennyit bírok. Ezért beszéltük meg előre, hogy erre az 1 évre "övé a gyerekek", én szinte csak a munkára koncentrálok.

Csak azt bánom, hogy félbeszakítottam a gyed-et. Elég nehezen szoktak be a kicsik a bölcsibe, megkímélhettük volna őket ettől.

2014. szept. 15. 08:25
 48/86 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem butaságot csinálsz/csináltál, ha kilépsz a projectből...

A férjedtől nagyon alattomos húzás volt ez, mi az, hogy old meg te, te vagy az anyjuk.. mert ő ki? Én nem hagytam volna annyiba a dolgot, megbeszéltétek, bele ment, nincs miről beszélni, az meg, hogy veled nem beszéli meg a tanulási vágyát.. no comment.

Én lehet pár napra ott hagytam volna gondolkodni, hogy biztos így akarja e ezt a jövőben csinálni...

2014. szept. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
100%
Meghunyászkodtál, a férjed pont ezért csinálta. Nem akart ő tanulni, dehogy is, kedvet sem kapott tőled, ez baromság. Egyszerűen sarokba akart szorítani, mert képtelen napi 20 percnél többet a gyerekeivel eltölteni, egy tuskóhoz mentél feleségül. Az életben nem lesz belőletek semmi, ha egy ekkora visszahúzó erővel a nyakadon folytatod az életedet. Egy életünk van, ebben kell helytállni és fejlődni.
2014. szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy alattomos dolog volt, de igaza volt valakinek korábban: ez van, ebből kell főzni. A gyerekeket nem akarom tovább szivatni, inkább engedek én.
2014. szept. 15. 09:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!