Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság előtt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság előtt szeretnék szerződést kötni, hogyan vegyem őt is rá?

Figyelt kérdés

Én jóval többet keresek,mint ő és a jövőben nagyobb összeggel is gyarapodhat a vagyonom, ezért tartanám célszerűnek, nem is beszélve egy esetleges válásról. Egy régebbi beszélgetésünkkor szóba került a dolog, úgy általánosságban, de nem támogatja az ilyet.


A másik ok pedig az, hogy sokszor ésszerűtlenül költekezik, barátnőkkel shoppingol, meg vesz olyan holmikat, amire nincs is szüksége.


Én:32/F

Ő:24/N


2014. jún. 6. 11:10
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/140 anonim ***** válasza:
83%
Ti komolyan nem bírtok gondolkodni. Engem pl. rohadtul nem érdekelne, hogy kevesebbet keresek, akkor is szeretem a munkámat, és nem akarok kimaradni 3 évig, mert vagy visszavesznek, vagy nem. ennyi jár, még akkor is, ha a 10-ét keresem annak, amit a férjem hazavisz. Nem érdekel. Másodsorban azért nem érdekel, mert ha lelécel mellőlem, akkor én fogom megszívni a 3 év gyes hátrányát, ha nyomorogni fogok a gyerekkel, mert nem vesznek fel sehova egyedülálló anyaként. Nem a férfival van a bajom, hanem azzal, hogy olyan helyzetbe kerülhetek, hogy egy olyan emberrel kell együtt élnem, akitől amúgy hányingerem van már rég, csak mert amúgy ha elhagynám, éhen dögölnénk a gyerekkel. Na nem, ha valaki velem szaporodni akar, csakis akkor teheti meg, ha semmiben nem korlátoz le. Ennyi.
2014. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/140 Őszödi Ferenc ***** válasza:
95%

Még mindig nem tudjuk, hogy a kérdező mit szeretne belefoglalni a házassági szerződésbe. Leírhatná, mert így csak egymást oltják a kommentelők.

Azt a véleményemet továbbra is fenntartom, hogy a házassági szerződést nem az egyszerű átlagember köt. Ahol az egyik keres 250 ezret, a másik meg csak 130 ezret, ott nem igazán van értelme házassági szerződéssel bohóckodni.

2014. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/140 anonim ***** válasza:
24%
Ki mondta, hogy nekem feltétlenül kell család? Ki mondta, hogy komolyan tudom venni a férfiakat? 90%-uk a farkuk után megy, tehát nem több egy emberruhába bújt gibbonnál. Akkor miért is könyveljem el veszteségként, hogy nem kellek nekik? Ők sem kellenek nekem?
2014. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/140 anonim ***** válasza:
66%
Az utolsó kijelentő mondat akart lenni. És az is tény, hogy sokan csak a szexre lennének jók, ha jók lennének, de nem. Szóval semmi, de semmi emberit nem képesek adni, tehát minek erőlködni?
2014. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/140 anonim ***** válasza:
66%

De, házassági szerződést az átlagember is nyugodtan kössön.


Meg kell modnani neki, hogy te márpedig akarsz szerződést a magad biztonságérzete miatt. Majd közösen, az ügyvéd segítségével kitaláljátok hogyan legyen.

2014. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/140 anonim ***** válasza:
100%

nő létemre teljesen egyetértek a kérdezővel.


a pofám leszakadna ha megmerném azt tenni hogy megveszem a 23. márkás felsőt, aztán ő fizessen fullosba rezsit mindent mert neki több pénze van. még ha ő ajánlaná fel akkor is

2014. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/140 anonim ***** válasza:
23%

Ti komolyan nem bírtok gondolkodni. Engem pl. rohadtul nem érdekelne, hogy kevesebbet keresek, akkor is szeretem a munkámat, és nem akarok kimaradni 3 évig, mert vagy visszavesznek, vagy nem. ennyi jár, még akkor is, ha a 10-ét keresem annak, amit a férjem hazavisz.


ne szülj gyereket,mert nem baj ha éhen döglötök de te szereted a munkád......

2014. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/140 anonim ***** válasza:
88%

56 ez igaz... De szerintem az ennyire eltérő igényű pároknak hosszabb távon nincs esélyük a boldog kapcsolatra..

Házassági szerződés ide vagy oda...

2014. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/140 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a házassági szerződésnek akkor van értelme, ha eleve tartalmaz mindkét fél számára előnyös kitételeket, és majd az élet hozza, hogy válás esetén éppen melyik érvényesül. Ha csak az egyik fél "fenyegetéseire" épül, azt nem fogod lenyomni a torkán!
2014. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/140 anonim ***** válasza:
29%
57-es: Majd én eldöntöm, hogy kinek, hogy és milyen feltételekkel szülök gyereket, és hogy otthon maradok-e egyáltalán egy napot is a kölökkel. Nekem is jár annyi, mint egy férfinak. Egy férfi élete miben változik meg, ha gyereke lesz? Annyiban, hogy még jobban be tudja csicskítani a feleségét, ha az elég hülye, és hagyja magát.
2014. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!