Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság előtt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság előtt szeretnék szerződést kötni, hogyan vegyem őt is rá?

Figyelt kérdés

Én jóval többet keresek,mint ő és a jövőben nagyobb összeggel is gyarapodhat a vagyonom, ezért tartanám célszerűnek, nem is beszélve egy esetleges válásról. Egy régebbi beszélgetésünkkor szóba került a dolog, úgy általánosságban, de nem támogatja az ilyet.


A másik ok pedig az, hogy sokszor ésszerűtlenül költekezik, barátnőkkel shoppingol, meg vesz olyan holmikat, amire nincs is szüksége.


Én:32/F

Ő:24/N


2014. jún. 6. 11:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/140 anonim ***** válasza:
79%

"Márpedig 3 évig otthon maradni egy gyerekkel óriási hátrány "



Senkinek nem kötelező otthon maradni 3 évig. Legnagyobb hülyeség amit egy nő írhat amikor foggal körömmel küzd érte, hogy otthon maradhasson aztán utána hú de nagy áldozatnak beállítani. Nők többségének eszébe sem jut, hogy nem ő hanem az apa menjen gyed-re.

2014. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/140 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező és azon elgondolkodtál már hogy mi van abban az esetben ha fordul a kocka?


ha teszem azt csődbe mégy vagy baleset ér és munkaképtelen vagy,ilyen esetben elvárnád hogy a feleséged gondoskodjon rólad?


Apu nagyon jól keresett anyu semmit mert velünk volt otthon.Apu betegségből kifolyolag elvesztette a munkáját(rokkant lett)anyu gondoskodott rola,és a mai napig melozik.Szerintem ez a jóban rosszban.Ebben hiszek én is.


Ha a férjem a fizetésével hencegne,aláiratna velem egy jó kis szerződést és utánna meg nekem kellene eltartani nem biztos hogy megtenném.sőt szinte biztos hogy nem.

2014. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/140 anonim ***** válasza:
55%

Nem is mennék hozzá olyan férfihoz, aki nem hajlandó megfelezni az otthon töltött időt. Ez az egész "a gyereknek az anyja mellett a helye, lehetőleg minél tovább" a legnagyobb bullshit ever! Egy szülő kell, aki gondoskodik róla, mindegy, hogy az anyja vagy az apja az.

Idézet egy blogról, NEM AZ ÉN SZAVAIM, de mélységesen egyetértek:

"Latod hol allnak a nok.

Szulje meg maganak a magzatot, a korteremben, rakiabalunk hogy szoptasson ha a gyerek hipoglikemias akkor is.

Miert?

mert megengedik ezt a nok.

Nem kene.

Nem kene GYESRE jonni ha egyenlo a fizetes.

Nem kene elmosogatni otthon 8 ora munka utan.

Nem kene a kozosen benzinezett auto a ferj neven legyen.

Nem kene a masodik auto egy fos Suzuki/Citroen/Peugeot legyen, mikor a ferj VW-vel szaguldozik.

Nem kene senki Kovacs Laszlone legyen.

Nem kene elhinni/terjeszteni hogy az orgazmus nem a lenyeg a szexben.

Nem kene osszeomolni a gyonyorusegtol hogy a ferfi megfurdeti a gyereket.

Nem kene halaszni jarni Lajossal ha a no welnessre/Parizsba kivankozik.

Nem kene a no a ferfi szuleinek adjon egy pohar vizet sem, mert nem az o dolga.

Nem kene adni a ferfi velemnyere hogy tetszik-e a Petrezsely/Zsoltarka nev, mivel a vezeteknevet o adja altalaban."

2014. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/140 anonim ***** válasza:
87%
Házassági szerződésbe egy feltétellel mentem volna bele, ha ő megy gyesre a gyerekkel.. Vagy nem lesz gyerekünk..
2014. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/140 anonim ***** válasza:
16%

ezt a gyes miatti hatranyt is nyugodtan el lehet felejteni.


egy oka van annak hogy a no marad otthon tobbnyire gyesen nem a ferfi: az hogy mar addig is o keresett kevesebbet.


ahhoz meg semmi koze a gyesnek, mivel elotte volt.

2014. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/140 anonim ***** válasza:
83%
Jah és mindezt úgy, hogy nekem magasabb a keresetem
2014. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/140 anonim ***** válasza:
96%

43 as aki igy gondolja annak nem kéne férfi....minek csak problémát okoz.


Egyetértek az eggyen jogusággal de néha már tulzásokba esnek némelyek...

2014. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/140 anonim ***** válasza:
88%

38.

A kérdező nem azt írta, hogy nem osztozik a keresetén, de ha mondjuk a munkája révén tegyük fel, kap évi 50 millió jutalmat, amit félrerak, akkor válás esetén az asszony ne vigye a felét. Ismerősök kötöttek ilyen szerződést, a nő megkap mindent, válás esetén is kapna, mert már ott tartanak, de a férfinak nagyon beindult, több százmilliót keresett. A nő már egy ideje nem dolgozik, megcsalta, úgy beszél vele, mint a kutyával. Így utólag, a pasi jól tette, hogy szerződést kötött. Nem kell lehurrogni, szeretheti a párját ettől és nem smucig, csak reális. Aki pedig nem menne hozzá a párjához egy ilyen papír miatt, az ne is menjen.

2014. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/140 anonim ***** válasza:
75%

"Nem kene adni a ferfi velemnyere hogy tetszik-e a Petrezsely/Zsoltarka nev, mivel a vezeteknevet o adja altalaban."



Azért én ezzel pl baromira nem értek egyet. Gyerekemből azért csináljon hülyét a párom mert a férfi nevét szokás adni. Elég nagy marhásság és nagyon erőltetett a többi is. Nálunk már nagyanyámék megbeszélték mindent nem eldöntötte az egyik pedig az lassan 100 éve volt.

2014. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/140 anonim ***** válasza:
87%
43: ezt a feminista listát honnan sikerült összeszedni? Ha tényleg így gondolod, akkor sok sikert a szingliséghez.
2014. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!