Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság előtt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság előtt szeretnék szerződést kötni, hogyan vegyem őt is rá?

Figyelt kérdés

Én jóval többet keresek,mint ő és a jövőben nagyobb összeggel is gyarapodhat a vagyonom, ezért tartanám célszerűnek, nem is beszélve egy esetleges válásról. Egy régebbi beszélgetésünkkor szóba került a dolog, úgy általánosságban, de nem támogatja az ilyet.


A másik ok pedig az, hogy sokszor ésszerűtlenül költekezik, barátnőkkel shoppingol, meg vesz olyan holmikat, amire nincs is szüksége.


Én:32/F

Ő:24/N


2014. jún. 6. 11:10
 91/140 anonim ***** válasza:
70%
88-as: Így már mindent értek. Nos, ő saját magával tolt ki ezek szerint, mert ha elköltözöl a másvilágba, vagy csak egyszerűen csak ráunsz, akkor ott áll majd a nagy semmi előtt. Még egy kérdés: Mi a bajod a magyar nőkkel? Most őszintén? Ne gyertek azzal, hogy olyanok, mint én, mert általában a szöges ellentéteim. Ne értsétek félre, nekem se kell a magyar Átlag Árpi, csak érdekel.
2014. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/140 anonim ***** válasza:
85%
90-as: Mert nem tudsz hosszútávon gondolkodni. Ha kedves társad kimúlik ebből a világból, akkor éhen halsz, mert ő tartott el? Vagy mi?
2014. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/140 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a világban senkire nem számíthatsz, senkiben nem bízhatsz meg 100%-osan, csak saját magadban.
2014. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/140 anonim ***** válasza:
83%

Mondom, erre az esetre van kitalalva az eletbiztositas. A toke akkora, hogy abbol haza tudna koltozni a szulohazajaba, plusz ott venni valami lakast, es uj eletet kezdeni.


Amugy nem volt a magyar nokkel semmi bajom, nekik volt bajuk velem, hogy mi azt toluk kell megkerdezni :)

2014. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/140 A kérdező kommentje:

" Mi a bajod a magyar nőkkel? "


Ezt elég vicces tőled hallani,mikor legibbonozod a férfiakat, meg hogy mi nem vagyunk jók semmire ésatöbbi....


Nem vagy te egy kicsit túlságosan férfigyűlölő?

2014. jún. 6. 13:24
 96/140 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, azért még tudsz olvasni? Ezt írtam: "Ne gyertek azzal, hogy olyanok, mint én, mert általában a szöges ellentéteim. Ne értsétek félre, nekem se kell a magyar Átlag Árpi, csak érdekel." És már ne is haragudj, de egy férfi tényleg gibbon, ha csak a farka számít neki, pl. mikor lelép a 20 évvel fiatalabb Marikával a családja mellől. Akkor adja vissza a homo sapiens sapiens titulust.

Másik válaszoló, már nem tudom, hanyas: De akkor te nem is voltál veszteség a magyar nőknek. Így már mindent értek.

2014. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/140 A kérdező kommentje:

Egész konkrétan ezt írtad: "Ki mondta, hogy komolyan tudom venni a férfiakat? 90%-uk a farkuk után megy, tehát nem több egy emberruhába bújt gibbonnál."


Süt belőled a gyűlölet.

2014. jún. 6. 13:36
 98/140 anonim ***** válasza:
100%

Amugy meg ahhoz a javaslathoz csak csatlakozni tudnek hogy jarjon kulon kulon gyes idoszak az anyanak es az apanak is.


Az, hogy mi apak meg vagyunk fosztva ettol, baromi nagy igazsagtalansag.


MErt ez nem csak a napi tucatnyi pelenkacseret, etetest, furdetest, almatlansagot jelenti, hanem az elso szavakat, az elso mosolyt, az elso lepeseket is.

Ezeket az apa csak abbol tudja, mikor este elmeselik neki, es tudod ez az ami a legjobban faj.

2014. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/140 anonim ***** válasza:
26%
Persze, hogy süt belőlem a gyűlölet, hiszen már nem egyszer voltam ezeknek az embernek látszó tárgyaknak az áldozata. Többet nem leszek zsákmány, még ha beledöglök, sem.
2014. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/140 anonim ***** válasza:
65%
98-as: Te nekem nem tűnsz gibbonnak. Úgy tűnik, hogy nem vagy a hely, idő, erő, levegő és nyersanyagok pazarlása ezen a földön.
2014. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!