Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság előtt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság előtt szeretnék szerződést kötni, hogyan vegyem őt is rá?

Figyelt kérdés

Én jóval többet keresek,mint ő és a jövőben nagyobb összeggel is gyarapodhat a vagyonom, ezért tartanám célszerűnek, nem is beszélve egy esetleges válásról. Egy régebbi beszélgetésünkkor szóba került a dolog, úgy általánosságban, de nem támogatja az ilyet.


A másik ok pedig az, hogy sokszor ésszerűtlenül költekezik, barátnőkkel shoppingol, meg vesz olyan holmikat, amire nincs is szüksége.


Én:32/F

Ő:24/N


2014. jún. 6. 11:10
 111/140 A kérdező kommentje:

ma 13:48


Hogy a vállalkozásból származó bevétel (a jövőbeni) különvagyon legyen.


ma 13:52


Ez csak maszatolás. Hogy a piros sapkás embereket bolondnak gondolod, és hogy esetleg vannak kivételek, az egy és ugyanaz. Kivételek mindig vannak, az a lényeg, hogy az átlagot milyennek gondolod.


Az meg a másik,hogy mivel bizonyítod a többség tárgyiasítását. Semmivel. Hasadra ütöttél és leírtad.

2014. jún. 6. 14:06
 112/140 anonim ***** válasza:
100%

Olyanrol meg veletlenul se hallottal, hogy a no akart valni nem a ferfi? Vagy ha a hazassag valassal vegzodik, arrol csak a ferfi tehet?


Arra se gondoltal hogy esetleg, netalantan a te izleseddel van baj, es azert fogsz ki ilyeneket?


Pl ha nekem csak a plazacicak jonnenek be, akkor utana hulyen nezne ki ha azert panaszkodnek, hogy MINDEN no egy vagyont kolt kozmetikumokra, mukoromre meg hajfestekre.

2014. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/140 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom es nem is velelmezem hogy mennyivel volt dolgod, de a Foldon a 7milliard ember kb fele ferfi, vagy ha csak Magyarorszagot vesszuk akkor a 10millio fele, annak azert joesellyel egy egesz elenyeszo hanyada alapjan alkotsz velemenyt.
2014. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/140 anonim ***** válasza:
26%

113-mas: Nem azok jönnek be, mégis mindenkiben csalódok. Úgy férfiakban, mint nőkben bármilyen élethelyzetben.

114-as: Azt hiszed, ez engem érdekel? A jóhiszeműségemnek rég vége.

2014. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/140 anonim ***** válasza:
31%
113-mas: Még jó, hogy a nő akar válni, hiszen ő csalódik. Ő vesz zsákbamacskát azzal, hogy vajon milyen férj és apa lesz a fickóból. Az anyaság olyan amilyen, de egy férfi millióféle apa lehet.
2014. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/140 anonim ***** válasza:
77%

Ezen a szerződésen gondolkozz el jobban, mert amit leírtál, mit vennél bele, nem éppen átgondolt.

Oké, különvagyon lett a vállalkozás bevétele, DE akkor legyen az is különvagyon, amit ő keres, mert így az meg akkor közös és annak a fele téged illet, nagyon nem fair vele szemben.

Minden dolog, amit a vállalkozás vagyonából vesztek, az a tiéd? Ezt hogyan vezetitek, hogyan számoljátok? Erre rámegy az életetek és a házasságotok így. A legegyszerűbb módja, ha írtok egy fix összeget, válás esetén őt ennyi illeti meg és kész és akkor nincs vita, a mindennapjaitokat nem fogja megmérgezni, válás esetén meg egyértelmű a helyzet. Akkora összeg legyen benne, amivel tud mit kezdeni egyedül is, ne a nulláról induljon, mert azért a házasságban vannak nem anyagi tényezők is, amik pénzben nem mérhetők ( mennyibe kerül egy porszívózás és egy gyerekfürdetés).

2014. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/140 anonim ***** válasza:
26%
Úgy ítélkezek, mint az ókorban, nem a bűnösséget, hanem az ártatlanságot kell bizonyítani nekem.
2014. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/140 A kérdező kommentje:

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad


Persze,ilyenre gondoltam én is, de a részleteket majd ügyvéd segítségével fogjuk megbeszélni. A lényeg számomra, hogy jogilag mindenkinek annyi járjon,amennyit saját erőből megkeresett.

2014. jún. 6. 14:28
 119/140 anonim ***** válasza:
36%

Persze, mert minden no automatikusan jo anyanak szuletik...


Hidd el abbol is lehet ugyanugy milliofele. Eleg megnezni a bulvarhireket elhagyott gyerekekrol, nemtorodom anyakrol, esatobbi.

2014. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/140 anonim ***** válasza:
67%
A vallalkozasodat vedd el felesegul, mert az a legfontosabb szamodra.
2014. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!