Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság előtt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság előtt szeretnék szerződést kötni, hogyan vegyem őt is rá?

Figyelt kérdés

Én jóval többet keresek,mint ő és a jövőben nagyobb összeggel is gyarapodhat a vagyonom, ezért tartanám célszerűnek, nem is beszélve egy esetleges válásról. Egy régebbi beszélgetésünkkor szóba került a dolog, úgy általánosságban, de nem támogatja az ilyet.


A másik ok pedig az, hogy sokszor ésszerűtlenül költekezik, barátnőkkel shoppingol, meg vesz olyan holmikat, amire nincs is szüksége.


Én:32/F

Ő:24/N


2014. jún. 6. 11:10
 101/140 anonim ***** válasza:
100%
99 nem kell hogy áldozat legyél,maradj egyedül az is egy opció...
2014. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/140 anonim ***** válasza:
19%
101-es: pont azt mondom, hogy amilyen embereket látok magam körül, hát nem fogom rájuk pazarolni a méhemet, a munkaerőmet, azokat a minimális érzelmeimet sem.
2014. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/140 anonim ***** válasza:
100%
lehet jobban teszed..amugy is ilyen hozzáállással max egy két lábon járó lyuk lennél vagy inkubátor....ne tedd ki magad ennek...
2014. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/140 anonim ***** válasza:
100%
100: ezt megtiszteltetesnek veszem :)
2014. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/140 anonim ***** válasza:
26%
102-es: Ebben egyetértünk, és azért van ez így, mert a férfiak nagy része képtelen az őszinte érzelmeket kialakítani. Mindig van valami sunyiság, de mindig.
2014. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/140 anonim ***** válasza:
100%
Mindket nemben vannak gorenyek es oszinte, rendes tisztesseges emberek. Csalhatatlan osztonokkel talalnak egymasra. Marmint kolcsonosen a masik csoport tagjaira.
2014. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/140 A kérdező kommentje:

Ha a férfiakat nem tartod embereknek, primitív, ösztönös senkiknek tudod le őket, akkor miért erőlködsz azon, hogy ilyenek vegyenek ki több időt a gyermeknevelésben? Hisz ezzel a nem megfelelő emberekre (pardon, tárgyakra) bíznád a feladatot, így pedig összességében több kárt tennél.


A te logikád szerint, csak a nőknek kéne nevelni a gyermekek, hisz más erre alkalmatlan.

2014. jún. 6. 13:48
 108/140 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél a szerződésbe belevenni? Mert ezt már többször kérték, hogy mond el,mégsem tetted. A válaszolók jól elveszekednek, közben meg valószínűleg semmi értelme szerződést írnotok.
2014. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/140 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező: Nem A férfiakat tartom gibbonnak, hanem TISZTÁBAN VAGYOK azzal, hogy nagyrészük bizony csak embernek látszó tárgy. A NAGY RÉSZÜK, tehát nem mindenki. És azért lenne jó, ha kivennék a részüket a gyereknevelésből, mert akkor megtudnák, hogy az általuk annyira semmibe vett munka mennyire fárasztó, és talán jobban értékelnék a nők ingyenmelóját.
2014. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/140 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy engem is érdekel, hogy mit szeretnél, hogy tartalmazzon


Egyébként szerintem szerződéssel sem kisebb a gond, ha ésszerűtlen költekezés jellemző valamelyik félre

2014. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!