Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság előtt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság előtt szeretnék szerződést kötni, hogyan vegyem őt is rá?

Figyelt kérdés

Én jóval többet keresek,mint ő és a jövőben nagyobb összeggel is gyarapodhat a vagyonom, ezért tartanám célszerűnek, nem is beszélve egy esetleges válásról. Egy régebbi beszélgetésünkkor szóba került a dolog, úgy általánosságban, de nem támogatja az ilyet.


A másik ok pedig az, hogy sokszor ésszerűtlenül költekezik, barátnőkkel shoppingol, meg vesz olyan holmikat, amire nincs is szüksége.


Én:32/F

Ő:24/N


2014. jún. 6. 11:10
 81/140 A kérdező kommentje:

"Egy férfi élete miben változik meg, ha gyereke lesz? Annyiban, hogy még jobban be tudja csicskítani a feleségét, ha az elég hülye, és hagyja magát."


A férfitól ilyenkor azt várják el, hogy hozzon annyi pénzt haza, hogy abból 3 ember megéljen (magát is el kell tartani). Ezért vállal annyi férfi túlórát, hogy meglegyen a napi betevő.


Ez minden, csak nem a nő "becsicskítása", éppen a segítése.

2014. jún. 6. 13:09
 82/140 anonim ***** válasza:
89%

Egybként az eddigi válaszokat, válaszomat félretéve:

Ha ő nem akar, nincs az az Isten, hgy "ráveszed"

2014. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/140 anonim ***** válasza:
29%
Ha meg csak harom ember helyett kene dolgoznia, de sokszor meg a nyugdijas szulok is ott vannak akiket segiteni kell.
2014. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/140 anonim ***** válasza:
85%

80-as: Talán nyelvtanártól? És úgy éltetek volna meg, hogy elment volna ő is dolgozni.

Kérdező: Akkor is meg lehet élni, ha szembe mentek az elvárásoknak, és ketten dolgoztok. És nem, ez nem a nő segítése, mert pont a kiesés miatt lesz neki szinte a lehetetlennel határos munkát találni, tehát épp hogy rosszat teszel neki azzal, hogy otthon tartod. És ha ráunsz vagy meghalsz? Akkor a te kényelmed/munkamániád miatt tengődjenek vizen és kenyéren, mert nem akartad, hogy dolgozzon?

2014. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/140 anonim ***** válasza:
100%

Ki a banat akarja "otthon tartani" ?

Nehogymar atessunk a lo tulso oldalara...


Senki nem kenyszeriti a noket hogy otthonmaradjanak, lehet menni dolgozni es keresni ketten annyit amibol fizetnek bolcsodet/dadat. Persze ez akkor eri meg ha a bebiszitter kevesebbet keres, mint amennyi a kieso fizetes lenne.

2014. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/140 anonim ***** válasza:
75%
Ja igen, kérdező: Ki mondta, hogy olyan nőt kell elvenni, aki elvárja, hogy a beled is kidolgozd, csak hogy beleülhessen a készbe? El lehet egész nyugodtan egyenrangú felet is venni, aki nem lesz neked kiszolgáltatva. Vagy ez már nem tetszik?
2014. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/140 A kérdező kommentje:

"épp hogy rosszat teszel neki azzal, hogy otthon tartod"


Senki sem "tartja" otthon a feleségét. Már itt bukik az egész.

2014. jún. 6. 13:17
 88/140 anonim ***** válasza:
83%

Meg mi az hogy kenyelem/munkamania?? Talan nekem kenyelmes hogy dolgozni kell? Az valami szorakozas szerinted?


Ja, mania, az, bocs vannak ilyen maniaim hogy nem akarok hid alatt lakni, mert valamibol fizetni kell a lakbert a rezsit meg a kajat, ezek mar csak ilyen maniak...


azt meg plane nem ertem hogy mi az hogy en "ne akarnam" hogy dolgozzon, hat megis miert akarnek mindkettonkkel kitolni???


(megjegyzem az otthonmaradas se lett volna opcio, mert neki a magyar is kulfold, harmadik orszagbeli)

2014. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/140 anonim ***** válasza:
83%
ja, es ha meghalok erre meg: gondolod hogy tudvan hogy az en fizetesemtol fugg mindenkinek a lete, nem kotottem mar reg eletbiztositast?
2014. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/140 anonim ***** válasza:
72%

de ez a logika, hogy milyen szemet kizsakmanyolo mar a ferj hogy elmegy dolgozni es eltartja a csaladot...

hat nem tudom, engem is kizsakmanyolhatna igy valaki.

2014. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!