Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság előtt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság előtt szeretnék szerződést kötni, hogyan vegyem őt is rá?

Figyelt kérdés

Én jóval többet keresek,mint ő és a jövőben nagyobb összeggel is gyarapodhat a vagyonom, ezért tartanám célszerűnek, nem is beszélve egy esetleges válásról. Egy régebbi beszélgetésünkkor szóba került a dolog, úgy általánosságban, de nem támogatja az ilyet.


A másik ok pedig az, hogy sokszor ésszerűtlenül költekezik, barátnőkkel shoppingol, meg vesz olyan holmikat, amire nincs is szüksége.


Én:32/F

Ő:24/N


2014. jún. 6. 11:10
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/140 anonim ***** válasza:
100%

69es az a baj hogy te csak az egyenlőséget firtatod,de nem mindig ez az ésszerü megoldás.Ha nekem a fizetésen jóval kevesebb mint a férjemé(mondjuk 1/5) akkor logikus hogy én maradok itthon 3évig mert anyagilag igy éri meg.Nem lehet mindig mindent igazságosan megfelezni...aki görcsösen ragaszkodik ehhez az tényleg ne házasodjon.

Mondjuk mi támogatjuk a másikat nem vissza huzzuk csak azért hogy nehogy már a másik előrébb jusson.....

2014. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/140 anonim ***** válasza:
100%

69: egyreszt igen, nagyon is szivesen otthon maradnek a gyerekkel, csak tudod akkor nem elnenk meg.

Mivel a felesegemnek nincs munkaja, es nem jar semmi, mivel nem is volt.


De ha lenne valasztasunk: ezer orommel. vagy szerinted munkaban lenni jobb mint otthon lenni a kisgyerekeddel akit szeretsz?

2014. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/140 anonim ***** válasza:
68%

70-es: Abban biztos lehetsz, hogy ha rajtam múlna, nem is lenne más lehetőség, mint hogy a Gyes 50-50%-ban járna a két szülőnek kötelezően. A világért sem fosztanám meg az apákat a gyerekgondozás örömeitől.

71-es: Az anya akkor teszi meg a legtöbbet a gyerekéért, ha a saját érdekeit nézi, mert a férfi nem fogja a pártjukat fogni, a gyerekét sem, ha már egyszer megromlanak a dolgok. Innentől kezdve az nem visszahúzás, ha apa van otthon 1,5 évig Gyesen.

2014. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/140 anonim ***** válasza:
12%
72-es: Ha szereted a gyereket, akkor igen. Én gyakorlatilag semmi/minimális érzésekkel élem az életem. Még egy kérdés: Csak nem direkt őt vetted el, hogy biztosan tudd, mindig ki fog szolgálni, mert sose volt munkája, ergó neki a házimunka a munka?
2014. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/140 anonim ***** válasza:
100%

eleg fiatalok vagyunk meg (30/26), szoval merem remelni hogy nem ez az allando helyzet hogy neki nincs munkaja. Egyelore ez van, majd ha lesz lesz.


Sehol se irtam azt se hogy "kiszolgaltatnam" magam.


egyebkent neha szabadnapokat is szoktam kivenni (amig meg van) pont azert hogy otthonlehessek a kicsivel.

2014. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/140 anonim ***** válasza:
83%

Meg az is hozzatartozik a dologhoz, hogy kulfoldon vagyunk, es ahhoz hogy egyaltalan munkat tudjon majd talalni, meg kell tanulnia rendesen az itteni nyelvet.


Sikerult jo allast kapnom itt, arrol viszont szo se lehetett hogy egyedul kijojjek ok meg otthonlegyenek, hogy aztan ne lassam oket csak hebehoba, azt ugy nem birnank.

2014. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/140 anonim ***** válasza:
66%
Ha 26 évesen nem dolgozott eddig sehol, akkor nem is fog, mert megszokja az otthoni munkát. Gyerekesen egy nőnek pedig még jelentős munkatapasztalattal is szinte lehetetlen munkát találni, nem hogy még úgy, hogy sehol nem dolgozott. Ez persze nem érvényes akkor, ha nem Magyarországon éltek.
2014. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/140 anonim ***** válasza:
25%
Szóval mentetek a munkád után. Nemhogy otthon maradtál volna addig, amíg meg nem tanulja a nyelvet, és tud is mit kezdeni magával. Vagy itthon nem találtál munkát?
2014. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/140 anonim ***** válasza:
100%

Munkatapasztalat nelkul meg gyerektelenul se egyszeru munkat talalni... kulfoldre meginkabb igaz, ott a helyiekkel kell versenyezni.

ezert is irtam hogy egyelore nincs valasztas, pedig hidd el en lennek a legboldogabb ha "cserelhetnenk" neha.

2014. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/140 anonim ***** válasza:
87%

Es otthon hogy tanulta volna meg rendesen a nyelvet?


mellesleg itt kint egy fizetesbol el lehet lenni, ha nem is luxus modon, de megoldhato.


Otthon megis hogy eltunk volna meg egy fizetesbol?

2014. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!