Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság előtt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság előtt szeretnék szerződést kötni, hogyan vegyem őt is rá?

Figyelt kérdés

Én jóval többet keresek,mint ő és a jövőben nagyobb összeggel is gyarapodhat a vagyonom, ezért tartanám célszerűnek, nem is beszélve egy esetleges válásról. Egy régebbi beszélgetésünkkor szóba került a dolog, úgy általánosságban, de nem támogatja az ilyet.


A másik ok pedig az, hogy sokszor ésszerűtlenül költekezik, barátnőkkel shoppingol, meg vesz olyan holmikat, amire nincs is szüksége.


Én:32/F

Ő:24/N


2014. jún. 6. 11:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/140 anonim ***** válasza:
41%

Ja persze, aki így áll hozzá, hogy bezzeg a nő lehúzza, az ne nősüljön szerintem. Minek az általánosítás? Attól hogy soppppingol, még nem egyenlő azzal, hogy elkezd költekezni ész nélkül. Nem kell bankkártyát adni a kezébe, hanem kiszabni egy x összeget, amin felül nem mehet és tanulja meg beosztani azt, ami van. Egyébként az ilyen vásárlás többnyire kényszeres.


Már itt egy bizalmatlanság jön elő, hogy válás esetén..


A következő az lesz, hogy milyen arányban felezzétek a kiadásokat, ott lesz még egy oltári nagy vita. Mondjuk az esküvő.

2014. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/140 anonim ***** válasza:
77%
3 házasságból kettő válással végződik, persze hogy gondolni kell arra is, ez teljesen reális sajnos.
2014. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/140 anonim ***** válasza:
65%
Persze. Benne van a válás, de akkor ne vegye el. Nem?
2014. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/140 anonim ***** válasza:
71%
De igen attól hogy elüthet a kocsi az utcán még kimegyek az utcára.
2014. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/140 A kérdező kommentje:

"3 házasságból kettő válással végződik, persze hogy gondolni kell arra is, ez teljesen reális sajnos."


Én is így látom.


Mindenképpen leülök vele erről beszélni, de gondoltam előbb megkérdezem itt is, hátha tud valaki jó érveket mondani.

2014. jún. 6. 11:29
 16/140 anonim ***** válasza:
26%

ezt nem értem...akkor külön kasszát is szeretnél?


A másik ok pedig az, hogy sokszor ésszerűtlenül költekezik, barátnőkkel shoppingol, meg vesz olyan holmikat, amire nincs is szüksége.

2014. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/140 anonim ***** válasza:
37%

Én nem tudom hogy hogyan győzd meg de mindenképpen irjatok.

Nem 1 esetet néztem vegig ahogy a barataimat/rokonomat lehúzzz az asszony, aki jött egy gyerek onnantol "gyesen volt" (10 evig) vagyis soha nem tett keresztbe egy gazszálat se de utana nemhogy a ház de az utolso kávefözöt meg mosogepet minden felezni kellett.

Persze h nem akarja az aki rosszabbul áll... ha tényleg szeret téged ( jobban mint a pénzed..) nem kérdés h aláirja.

Nyilván senki se a válasra készul már az esküvője előtt, de ésszel él az ember.

Semmiképpen ne hagyd lebeszélni magad.

2014. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/140 anonim ***** válasza:
75%

ez nem azt jelenti hogy az ember "valasra keszul", ez azt jelenti, hogy felelossegteljesen gondolkodik.


Igen, elofordulhat hogy odajuttok egyszer. Erre nem gondolni szuklatokoruseg es struccpolitika.


Ha pl kotok egy temetesi biztositast az apamra, hogy ha majd elmegy, ne tegyen tonkre enyagilag a temetes, az nem jelenti azt, hogy ne szeretnem ha minel tovabb elne.


Utazasok elott is szokas utlemondasi biztositast kotni, mert kozbejohet valami. Arra se mondjuk hogy "hat ha nem akarsz elutazni, minek mesz?"

2014. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/140 anonim ***** válasza:
75%

A halált összehasonlitani a válással elég fura dolog.....nyilván a halál bekövetkezik ha akarod ha nem,ezért nem jó a hasonlat.


Hozd fel neki a témát és meglátod hogy reagál.Mellesleg hogyan képzelted el?

Olyan papirt bármikor aláirtam volna hogy a férjem házaság előtti vagyonához semmi közöm,viszont abba már nem mentem volna bele hogy a házasság alatt szerzett közös vagyonhoz ne legyen közöm,vagy különkassza.számomra a héázasság nem erről szól.


Mielőtt még le lennék hurrogva,jóval nagyobb a vagyonom mint a férjemnekés nincs papirunk.

2014. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/140 anonim ***** válasza:
57%
Egyesek de elvannak. Nem is ismeritek a nőt, mennyit keres, mennyi pénze van és a többi, kedves kérdező te pedig csak a magad fényezésében tetted fel a kérdést. Lehet, hogy nem ő a költekező, hanem te vagy sóher. Mi ezt innen honnan tudjuk? Nem mellesleg az is meg lehet, hogy a nő nem azért nem akarja a házassági szerződét, mert fél, hogy nem kap semmit váláskor, hanem mert megalázónak tartja. Én is annak tartom nem is kicsit. Jóban rosszban szegénységben gazdagságban és a többi. Jobb lesz mindkettőtöknek, ha nem házasodtok össze.
2014. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!