Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudok lakást venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok lakást venni magamnak házasság közben?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk a bnőmmel 7 éve és nagyon mondja már h ideje lenne hivatalossá tenni, de én félek ettől egy kicsit.

Gyűjtögettem magamnak a pénzt és meglenne talán egy önerőre.

Tudnék venni 30-35 millió körül magamnak egy lakást és törlesztőjét is tudnám állni egyedül, de nem akarom hogy ebből barátnőm bármit is kapjon.

Nem azért mert annyira irigy vagyok, hanem azért mert egyszerűen tömegesen látom a példákat válásokra és kisemmizett férfiakra akik 40-50 évesen kell újra kezdjék az egzisztencia felépítését és nem tudnak hova menni csak albérletbe. Egyszerűen félek.

Konkrét példa amit tudok, hogy lakás használati jogát odaítélte a bíróság a nőnek és a gyereknek és az ezért járó kárpótlás meg a gyerektartás összege kb azonos lett volna. Tehát abban egyeztek meg hogy mivel csak oda-vissza utalgatnák a pénzt ezért a pasinak nem kell gyerektartás fizetnie, de mehet albérletbe 40 felett!

Szeretnék magamnak megtartani amit én szerzek meg. Nem akarok kiszolgáltatott lenni egy nőnek sem.

Lehetséges ez?


2021. okt. 7. 15:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/184 A kérdező kommentje:

49 Nem nézem szar embernek, de szerintem a legcsúnyább válással végződő házasságok sem úgy indultak hogy szar embernek nézték egymást.

Jobb félni mint megijedni.

2021. okt. 7. 16:29
 52/184 anonim ***** válasza:
11%

47!

Te brutto 330-at keresel? Az nettó 220 😔 Ohh hát akkor érthető a hozzáállasod a dolgokhoz.

Hagyjad ezt a lányt békén!

2021. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/184 anonim ***** válasza:
43%

"Kérdező, ha ilyen szar embernek nézed a barátnődet, cuccolj haza anyádékhoz és vedd meg azt a nyomorult lakást. És erre még elvettél az életéből 7 évet, gratulálok pasztmek..."

Senki nem úgy házasodik, hogy el fogok tőled válni és ki foglak semmizni. Az évek alatt mégis tudnak annyit változni az emberek, hogy sok házasság válással végződik, egy részükben pedig az egyik fél nagyon rosszul jár anyagilag, pasztmek. Ez sima józanság, amit normális ember el szeretne kerülni.

2021. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/184 anonim ***** válasza:
61%
Ha ennyire fosol, legyél remete és csináltass magadnak egy robot csajt...
2021. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/184 anonim ***** válasza:
15%
#54 Én csináltatnék, ha ott tartana a technológia. Dugni jó az is.
2021. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/184 anonim ***** válasza:

"Én nem mondtam, h a lánynak nem kéne beszállni."

és a lány majd csak úgy előránt másik 30 millát, erre gondolsz?

2021. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/184 anonim ***** válasza:
100%
53: kiegyensúlyozott anyagi helyzet esetén azért ez közel sem igaz. Nem kell eltartani a másikat, vagy pedig egyenlőtlen helyzetekbe belemenni. Vagy közös ingatlant kell venni. Vagy azt sem értem itt mi a cél. Együtt élni a kérdező lakásában azzal a tudattal, hogy bármi van, akkor repülök onnan (akár gyerekkel)? Hát tuti hogy nem.
2021. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/184 A kérdező kommentje:
42 Köszönöm a választ. Ismét hasznos. El is olvastam a linken szereplő rövid írást.
2021. okt. 7. 16:37
 59/184 anonim ***** válasza:
100%
59-es vagyok, mármint ha a kérdező csaja én lennék, akkor ez felmerülne bennem
2021. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/184 anonim ***** válasza:
4%

57!

Nem kell megsértődni na. Leírtam, hogy nagyon sajnállak téged. Te ennyit tudsz előteremteni és kész.

2021. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!