Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudok lakást venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok lakást venni magamnak házasság közben?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk a bnőmmel 7 éve és nagyon mondja már h ideje lenne hivatalossá tenni, de én félek ettől egy kicsit.

Gyűjtögettem magamnak a pénzt és meglenne talán egy önerőre.

Tudnék venni 30-35 millió körül magamnak egy lakást és törlesztőjét is tudnám állni egyedül, de nem akarom hogy ebből barátnőm bármit is kapjon.

Nem azért mert annyira irigy vagyok, hanem azért mert egyszerűen tömegesen látom a példákat válásokra és kisemmizett férfiakra akik 40-50 évesen kell újra kezdjék az egzisztencia felépítését és nem tudnak hova menni csak albérletbe. Egyszerűen félek.

Konkrét példa amit tudok, hogy lakás használati jogát odaítélte a bíróság a nőnek és a gyereknek és az ezért járó kárpótlás meg a gyerektartás összege kb azonos lett volna. Tehát abban egyeztek meg hogy mivel csak oda-vissza utalgatnák a pénzt ezért a pasinak nem kell gyerektartás fizetnie, de mehet albérletbe 40 felett!

Szeretnék magamnak megtartani amit én szerzek meg. Nem akarok kiszolgáltatott lenni egy nőnek sem.

Lehetséges ez?


2021. okt. 7. 15:29
 181/184 anonim ***** válasza:
52%

Malnas falatka bocs..nem jol irtam. Komolyan gusztustalan bicskanyitogato ahogy viselkedsz!


Az ilyen faszikat valami golddiger rontja el X ev alatt es egy szornyetegge valtoztal!


Gonosz lettel es lehetnel Lovag is!!!!! De igy nem.

Nem attol leszel lovag h papucs leszel es ATM ...hanem hogy igazi uriember leszel.


Hogy mondhattad ezt rola? Persze a fulebe lihegsz estenkent..arra jo.. de kozos haziko azt neeem.. hat tudod am mit..

2021. okt. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/184 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣 Ne már. Majdnem kiköptem a teám.
2021. okt. 9. 00:46
 183/184 anonim ***** válasza:

Persze.. remelem kifizetted a felet. Nehogy aztan.. tudod.


En vagyok a bunko 25 es fenyegeto kommentelo. Sajnaaa nem az aki elottem fenyegetett igy..nemtudom eljuttatni a huen szeretett leendo felesegedhez eme remek szerelmes koltemenyt amit neki irtal! 😱😱


Egyetlen dolog kell. Lovagga kell valnod. De nem ugy hogy minden veled ellentesen gorbulo idomba belogatod amid van aztan sirsz ha viszket. Nem is ugy hogy a Lidl ben vert izzadva aggodsz nehogy a Siempre Lonb szarnyatlan betet amit bedob a kocsiba a csajod 315 Ft ert ne legyen kifizetve!! Mert akkor aztan!!


Komolyan..


Nem tudom mi az a Lipot. De itt van egy olyan pekseg ahol az elado kukoricakenyeret adott amikor feher simat kertem de ugye a Viber uzenete fontosabb volt mint a vevo.. azota Zalacoba jarok ott van malnas falat. Igaz..kisebb nem lesz tole a seggem. Ami meg nem nagy. De vigyazni kell ugye hogy a segg merete is 50-50 legyen.. nem ingadozhat a Kg. Se.

2021. okt. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/184 anonim ***** válasza:

Neeeeeeemmmm akarooom h bunkoooo legyeeeeeel kerdezoooo


Legyel uriember!! Ezt a malacsagot meg probald eltuntetni tenyleg ne lassa senki. Te ennel jobb ember vagy minthogy ilyen gusztustalanokat gondolj a csajrol.


Tobb szeretetet! Tiszteletet!! Mi a fontos??? Az hogy hol?? Vagy az h KIVEL!!!!

2021. okt. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!