Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudok lakást venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok lakást venni magamnak házasság közben?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk a bnőmmel 7 éve és nagyon mondja már h ideje lenne hivatalossá tenni, de én félek ettől egy kicsit.

Gyűjtögettem magamnak a pénzt és meglenne talán egy önerőre.

Tudnék venni 30-35 millió körül magamnak egy lakást és törlesztőjét is tudnám állni egyedül, de nem akarom hogy ebből barátnőm bármit is kapjon.

Nem azért mert annyira irigy vagyok, hanem azért mert egyszerűen tömegesen látom a példákat válásokra és kisemmizett férfiakra akik 40-50 évesen kell újra kezdjék az egzisztencia felépítését és nem tudnak hova menni csak albérletbe. Egyszerűen félek.

Konkrét példa amit tudok, hogy lakás használati jogát odaítélte a bíróság a nőnek és a gyereknek és az ezért járó kárpótlás meg a gyerektartás összege kb azonos lett volna. Tehát abban egyeztek meg hogy mivel csak oda-vissza utalgatnák a pénzt ezért a pasinak nem kell gyerektartás fizetnie, de mehet albérletbe 40 felett!

Szeretnék magamnak megtartani amit én szerzek meg. Nem akarok kiszolgáltatott lenni egy nőnek sem.

Lehetséges ez?


2021. okt. 7. 15:29
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/184 A kérdező kommentje:
119 Mert igazságosan akarok osztozni? Ha nem akar igazságos lenni, akkor jobb is ha nem hazasodunk össze.
2021. okt. 7. 19:56
 122/184 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a ház közös vagyon volt és az is, lehet, a feleség több pénzzel szállt be. Plussz kifizette a férjet.
2021. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/184 anonim ***** válasza:
100%

#119: Az nem igazságos, hogy a közös vagyonból fizeted a te házad hitelét.


De mint már mondtam, nem kötelező szerencsére házasodni.

2021. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/184 A kérdező kommentje:
120 Miért ne lenne? Kőműves, burkoló a pasi de ért kb mindenhez. Külföldön dolgozott és ingázott haza néha az asszony meg otthon csalta orrba szájba és a kevés pénzét nyilván mind magára költötte. Mindig volt pár hónap az évben amikor otthon volt és épített egy házat. Házasság alatt vagyon közösség van, nem? Le lett írva. Tehát a felépült háznak a fele az asszonyé. Törvényes? Igen. Igazságos? Messze nem az, sőt. Inkább undorító. Nekem lesülne a pofámról a bőr a nő helyében.
2021. okt. 7. 19:59
 125/184 A kérdező kommentje:

És ilyen példák jönnek szembe velem. A legtöbb nő bszik takarékoskodni. Leszarja nagy ívben majd a fickó megoldja. Ez férfi feladat otthont teremteni.

A márkát viszont az összes tartja két kézzel válásnál.

2021. okt. 7. 20:03
 126/184 anonim ***** válasza:
100%

"A legtöbb nő b.ik takarékoskodni".


Nem mennék hozzá olyan emberhez, akinek a pénzügyi kultúrája a béka segge alatt van. Talán a férfiaknak is lehetne ennyi esze. Nem biztos, hogy olyan nőt kell feleségül venni, aki az összes pénzét baromságokra szórja el.

2021. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/184 anonim ***** válasza:
100%

120: balek volt a pasas, eltartotta a p.nát utána meglepődött. Vagy esetleg a nő is beletette a magáét, de hát ugye ezt már nem szoktuk a haveroknak mondani panaszkodás közben. De ki az, aki egy léhűtőt pénzel puszira? Ja igen, az ostoba pasasok, akiknek az egoját fényezi ha tartanak otthon egy hamvas p.ncit, nagy elvárások nincsenek.


Amúgy ja, és az ilyen sztorikból extrapolál a többi idióta, hogy akkor minden nő lusta aranyásó, aki csak úgy gonoszan lepetéz a házasságba és kiforgatja a szegény dolgos urát a vérrel-verítékkel összedolgozott vagyonból.

2021. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/184 anonim ***** válasza:
100%
Na, mondtam én, a kérdező is beválasztott, mert normális nőnek nem kell. Spórolj meg egy kört, legyél inkább agglegény és nem kell rettegni a csúnya maroktartó nőktől.
2021. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/184 A kérdező kommentje:

127, Tudtommal nem tartotta el. Magát tartotta el a nő, a pasi meg gyűjtött szépen és épített.

Persze ilyenkor balek... Faszi 😃

Miért nem azt mondod, hogy milyen jó hiszemű kedves ember? Na ő nem volt szarfszú mint én. Nem nézte ki mennyit keres és mennyivel száll bele. Csak dolgozott szorgalmasan. Mennyire megérte.

2021. okt. 7. 20:10
 130/184 A kérdező kommentje:

128, Nem kellek normális nőnek... Hát én nem nagyon látok olyan nőt aki annyira gyűjtögetős lenne. A csajoknak Carpe diem van.

Biztos van kivétel de nem sokat látok.

2021. okt. 7. 20:12
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!