Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudok lakást venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok lakást venni magamnak házasság közben?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk a bnőmmel 7 éve és nagyon mondja már h ideje lenne hivatalossá tenni, de én félek ettől egy kicsit.

Gyűjtögettem magamnak a pénzt és meglenne talán egy önerőre.

Tudnék venni 30-35 millió körül magamnak egy lakást és törlesztőjét is tudnám állni egyedül, de nem akarom hogy ebből barátnőm bármit is kapjon.

Nem azért mert annyira irigy vagyok, hanem azért mert egyszerűen tömegesen látom a példákat válásokra és kisemmizett férfiakra akik 40-50 évesen kell újra kezdjék az egzisztencia felépítését és nem tudnak hova menni csak albérletbe. Egyszerűen félek.

Konkrét példa amit tudok, hogy lakás használati jogát odaítélte a bíróság a nőnek és a gyereknek és az ezért járó kárpótlás meg a gyerektartás összege kb azonos lett volna. Tehát abban egyeztek meg hogy mivel csak oda-vissza utalgatnák a pénzt ezért a pasinak nem kell gyerektartás fizetnie, de mehet albérletbe 40 felett!

Szeretnék magamnak megtartani amit én szerzek meg. Nem akarok kiszolgáltatott lenni egy nőnek sem.

Lehetséges ez?


2021. okt. 7. 15:29
 171/184 anonim ***** válasza:
100%

Te meg hamarosan mehetsz egyedul a kezeddel ami az egyetlen marad megrohadni a sajat hazadba. Vedd el felesegul a F **** ODAT!


Ne aggodj :D hamarosan ki leszel rakva. Kereshetsz uj bulat. Te okadek.

2021. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/184 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣 Ja persze. Mondasz még valami viccet mára? 🤡
2021. okt. 8. 22:34
 173/184 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Q.rva anyad.
2021. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/184 anonim ***** válasza:
100%

Viccen kivul. Tenyleg a kerdezo egy undorito gyoker allat. Eljut a csajhoz a dolog.


Masreszt itt latta tobbtizen huszon xx sok ember mennyi undorito fereg barom van! Ha nem a MI hazunk hanem csak a TE hazad akkor maradj benne EGYEDUL mert csak kihasznalod a csajt. Undorito ahogy rola irtal gusztustalan vagy. Konkretan egy fereg.

2021. okt. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/184 anonim ***** válasza:
100%

Èn is most nèzem. Elszabadultak az indulatok. Inkàbb mindenki örüljön h nem ismeri a kèrdezôt! Tipikusan az a f* aki egy cappuccinozás utàn elkér párszàz FT-ot is! Aki a töröttkezű vagy ne adj isten sèrült párját ha baj érni ahelyett h ápolnà támogatnâ elhagyja mert nem Tejel neki mert ha táppènzen van kevesebb a fizuja. Tipikusan az akinek egy båszõzsãk nō kell aki mindennek Fillére kifizeti a felèt és elpakolja a retkes gombás zoknijàt. És akinek az anyja is fontosabb mint a szerelme.


Ez az! A tipikus undorįtó fajta. 174 ne idegeld már magad.

2021. okt. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/184 A kérdező kommentje:
Már magadban is beszélgetsz? 🤣
2021. okt. 9. 00:22
 177/184 anonim ***** válasza:
100%

EZ az eddigi TOP komment emberek:


"Te meg hamarosan mehetsz egyedul a kezeddel ami az egyetlen marad megrohadni a sajat hazadba. Vedd el felesegul a F **** ODAT!



Ne aggodj :D hamarosan ki leszel rakva. Kereshetsz uj bulat. Te okadek."


Igyvann!


😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2021. okt. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/184 anonim ***** válasza:
100%

Szornyu nezni hogy van no..van no aki befekszik egy ekkora ocsmany Patkany ala es hagyja..hogy a fulebe lihegjen meg hozza dorgolozzon.


Pedig a szakadek szeli sziklak jobban varjak h hozzajuk dorgolozzon. De amig az ilyen nogyulolo himsoviniszta allatnak is jut lyuk megis mit varunk. Megvan mindene!

Van lyuk, azt mondja szereti. De ha valami nem lesz csilivili vagy a csaj nem tejel mert lebetegszik es 5 honapot otthon van..ugy dobja ki megdogleni ez a srac..mint a huzat. Es visz fel uj lyukacskat akit szeretleknek becez!


Mert ugye! Tiszta szivbol szereted sose csalnad meg. De a haz csak a tied lesz es barmikor kiteszed barmilyen allapotban. De ha a sors a legvegen igazsagot ad. Akkor 60 vegig d***tt esztendo utan a lankadt f****dal egyutt egyedul vegigszenvedsz meg 30 esztendot pelenkaban osszefsva magad a gyonyoru nagy hazadban.



Vagy rajossz kerdezo hogy OSZINTEN SZERETNI A LEGSZEBB DOLOG.


SOSEM keso lovagnak lenned.



N

2021. okt. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/184 A kérdező kommentje:
Na ezért baj hogy bezárták a Lipótot.
2021. okt. 9. 00:29
 180/184 anonim ***** válasza:

Most meg az en pofam egjen mi..h 25 eves no letemre (nem a kepernyokeppel fenyegeto kommentelo vagyok hanem aki csak ugy fenyegetett de nem tom ki vagy igy nem tudom elkuldeni neki..) hogy en hogy viselkedtem miket irtam kozben..


Te hogy viselkedsz!


A lipoti pekseg jo de minden olyan mintha kukoricakenyeret ennel nem ertem miert irod. a zalaco pekseg itt finomabb pl malnas parnacska azt imadom


De a magadfajta belefujtana engem a malmas parnaba ha nem fizetnem ki a 250 Ft ot.


...

2021. okt. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!