Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudok lakást venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok lakást venni magamnak házasság közben?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk a bnőmmel 7 éve és nagyon mondja már h ideje lenne hivatalossá tenni, de én félek ettől egy kicsit.

Gyűjtögettem magamnak a pénzt és meglenne talán egy önerőre.

Tudnék venni 30-35 millió körül magamnak egy lakást és törlesztőjét is tudnám állni egyedül, de nem akarom hogy ebből barátnőm bármit is kapjon.

Nem azért mert annyira irigy vagyok, hanem azért mert egyszerűen tömegesen látom a példákat válásokra és kisemmizett férfiakra akik 40-50 évesen kell újra kezdjék az egzisztencia felépítését és nem tudnak hova menni csak albérletbe. Egyszerűen félek.

Konkrét példa amit tudok, hogy lakás használati jogát odaítélte a bíróság a nőnek és a gyereknek és az ezért járó kárpótlás meg a gyerektartás összege kb azonos lett volna. Tehát abban egyeztek meg hogy mivel csak oda-vissza utalgatnák a pénzt ezért a pasinak nem kell gyerektartás fizetnie, de mehet albérletbe 40 felett!

Szeretnék magamnak megtartani amit én szerzek meg. Nem akarok kiszolgáltatott lenni egy nőnek sem.

Lehetséges ez?


2021. okt. 7. 15:29
 131/184 anonim ***** válasza:
100%
Nem is láttál még háromdében, ugye? Maximum tinipi..sákat a dizsiben. Akiket te leírsz, az az öcsém által kedvelt 18-22 éves egyetemista p.csusz korosztály, de azokat ritkán akarja értelmes férfi elvenni. 24-25 dolgozó női réteg nagyon nem ez, sőt. Én 28-35 közötti korosztály vagyok, itt egyértelműen a többség nagyon is tudatos. Nekünk készülni kell sajnálatosan arra az opcióra, hogy egyedül maradunk 30 ezer forintos gyerektartással.
2021. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/184 anonim ***** válasza:
100%
*nőt háromdében
2021. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/184 A kérdező kommentje:

Majdnem minden barátnőm ez alatt az idő alatt olyan volt, hogy:

"menjünk koncertre, menjünk étterembe, menjünk wellnesezni, menjünk nyaralnj, miért nem veszel jobb kocsit? van pénzed, miért nem megyünk síelni"

És ha volt rá vagy gyűjtöttünk rá akkor elmentünk, de amikor azt mondtam, h szivem most nem lehet mert elfogyott a pénzem, akkor az volt h de hát ott van x millió a számládon?! És őszintén nem értették h most ezt a kicsit miért nem lehet.

2021. okt. 7. 20:18
 134/184 A kérdező kommentje:
131 Azt elismerem h nem 30as korosztállyal ismerkedek. Inkább 25 körül, de bőven dolgozó nők.
2021. okt. 7. 20:20
 135/184 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is te vagy a hülye, ha nulla pénzügyi kulturával rendelkező nővel össze akarsz házasodni.
2021. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/184 anonim ***** válasza:
100%
Egyre inkább látszik, hogy a kérdezőhöz értelmes nő nem menne hozzá.
2021. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/184 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, erre nem lehet mit mondani. Ha ez így van, akkor nem kell közöset tervezni. Mert hiába külön vagyon a lakás, hiába a külön kassza, akkor sem fog működni. Keress normális nőt, akivel lehet együtt élni és tervezni.


Én sem éltem együtt soha olyan pasassal, akinek megfelelt a nulla tudatosság.

2021. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/184 anonim ***** válasza:
100%

""A legtöbb nő b.ik takarékoskodni"."


Mifelénk a legtöbb nő saját lakásban él, még ha hiteles is, míg a pasik b.sztak takarékoskodni, ott élnek anyuci nyakán és szórják el a pénzt.

2021. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/184 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak nekem nincs szerencsém, hogy mindig ilyen nőkkel hozott össze a sors. Nem tudom. Más szempontból egyébként szeretni valóak. Bnőm is az. Vannak olyan dolgok amiket imádok benne.
2021. okt. 7. 20:28
 140/184 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb közöld a barátnőddel, hogy nem akarsz közös lakást, hanem a házastársi vagyonból fogjátok fizetni a TE hiteled.


Fogadni mernék rá, hogy a gyakorlatban nem lesz problémád, mert nem fog hozzád menni.

2021. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!