Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudok lakást venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok lakást venni magamnak házasság közben?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk a bnőmmel 7 éve és nagyon mondja már h ideje lenne hivatalossá tenni, de én félek ettől egy kicsit.

Gyűjtögettem magamnak a pénzt és meglenne talán egy önerőre.

Tudnék venni 30-35 millió körül magamnak egy lakást és törlesztőjét is tudnám állni egyedül, de nem akarom hogy ebből barátnőm bármit is kapjon.

Nem azért mert annyira irigy vagyok, hanem azért mert egyszerűen tömegesen látom a példákat válásokra és kisemmizett férfiakra akik 40-50 évesen kell újra kezdjék az egzisztencia felépítését és nem tudnak hova menni csak albérletbe. Egyszerűen félek.

Konkrét példa amit tudok, hogy lakás használati jogát odaítélte a bíróság a nőnek és a gyereknek és az ezért járó kárpótlás meg a gyerektartás összege kb azonos lett volna. Tehát abban egyeztek meg hogy mivel csak oda-vissza utalgatnák a pénzt ezért a pasinak nem kell gyerektartás fizetnie, de mehet albérletbe 40 felett!

Szeretnék magamnak megtartani amit én szerzek meg. Nem akarok kiszolgáltatott lenni egy nőnek sem.

Lehetséges ez?


2021. okt. 7. 15:29
 161/184 A kérdező kommentje:

160 Nem fogom neki megmutatni, mert szerintem itt sok nő el van tévedve.

Ahogy látom sok nő egy láncnak használja a házasságot. Ha kockázatatod a kapcsolatot, kockáztatod a pénzed, a házad, mindened is. Elhiszem h ez nagyon kényelmes egyeseknek, de nem mindenki akkora birka h önként megy a vágóhídra.

Írta itt valaki h mekkora hülye a csaj ha aláírja, mert mi lesz ha megcsalom, akkor is mehet a híd alá. Igen, és? Miért? Azért nem kéne megcsaljam, mert ott a hurok a nyakam körül hogy elbukom a munkám nagyrészét? Hát én ebből nem kérek.

Különben attól hogy ez lesz, a kommentárok ellenére neki nem fog sok hátránya származni. Ha nem írjuk bele a szerződésbe, de gyűjt magának, én akkor sem fogom elkérni, ha törvény szerint járna egy része, mert igazságtalan lenne. Ha nem gyűjt akkor pedig magára vessen ha történik valami. Én nem fogok veszekedni egy felnőtt emberrel, hogy gondoljon magára.

2021. okt. 8. 17:46
 162/184 anonim ***** válasza:
100%

"de gyűjt magának, én akkor sem fogom elkérni, ha törvény szerint járna egy része, mert igazságtalan lenne. "


haha. Te szerződéssel akarod biztosítani magad, a csaj meg higgyen az ígéretednek? Sok minden változhat. Lehet, ő fog megcsalni, és sértettségedben mindent el fogsz követni, hogy keresztbe tegyél neki.


" Azért nem kéne megcsaljam..."

no comment.

2021. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/184 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, senki sincs eltévedve. Én nő vagyok és írtam, hogy a válással a férjem járt jobban. Mert a házasságban közös vagyon van. Vállaltam. Érdekes módon, én nem cirkuszolok, hogy szemét férfiak. Miért is nem? Mert tudom, mivel jár egy házasság.

Nem ismerem a nődet, de hülye az, aki lemond a karrierjéről, jövőjéről egy ilyen pacák mellett, aki magának gyűjt és én házam, nem mi házunk. Nem válaszoltál a kérdésre: miért akarsz házasodni?

Hogy miért csalod meg, tök mindegy, de ha a kis buta szerelmes beléd és el sem tudja képzelni, hogy ilyet tennél vele, éri még majd pofára esés.

És akkor majd gyerekkel mehet a híd alá, mert egy normális anya inkább belepusztul, mint hogy lemondjon a gyerekéről, akit vérrel és verítékkel szült meg. Aki nem (csak) egy orgazmusba került, hanem 9 hónap szívásba és egy kva kemény melóba, hogy kipréselje. És akkor majd jössz te, hogy neked van lakásod, neki nincs, mert egy házasságban nem tudott rá összespórolni, hiszen az ő fizuja közös volt amíg a tiéd a hitelre ment, aztán meg ugye gyesen volt. De inkább menjen hozzád a gyerek és majd anyád, vagy az új bula neveli. De jó lesz neki.

Remélem van esze és kidob téged, de nem fog, mert aki egy ilyen pasival van és még hozzá is akar menni, az eleve gyenge elméjű. No sebaj. Gyűjtögess csak magadnak továbbra is.

2021. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/184 A kérdező kommentje:

162.

Nem. Én szerződéssel biztosítom magam, mert nem látok mások lelkébe és nincs kedvem megszívni. Ellenben a sajátomba belelátok és tudom hogy nekem nem kell az amin jogosan a másé. Ennyi.

Ha akarja akkor bele is írhatjuk, csak annyit mondtam h ha nem írjuk bele nekem akkor sem kell.

2021. okt. 8. 18:16
 165/184 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a szövegértésed alapján veled tényleg felesleges vitatkozni, empátiád konkrétan zéró, felfogásod olyan, amilyen. Én kérek elnézést, gyűjtögess nyugodtan, igazad van. Én kiléptem. (De azért ha tökös fickó lennél ,megmutatnád ezt neki. Nem fogod, mert nem csak ostoba vagy hanem egy gerinctelen nulla is. )
2021. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/184 A kérdező kommentje:
A megcsalás sem változtat ezen.
2021. okt. 8. 18:17
 167/184 A kérdező kommentje:
166, Jó, menj és építs házat meg betonozzál. Én meg megyek szülni te balfasz.
2021. okt. 8. 18:20
 168/184 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo! Nem olvastam vegig a kommentek alatti hisztirohamodat.


De a legjobb indulattal irom: hiaba anonym az oldal. Hiaba nev nelkuli. Ugyesen megtalaltuk kirol van szo. Hamarosan szemelyesen mutatjuk meg a baratnodnek a kerdest a valaszaiddal. Van rola pintscreen :) hiaba torolteted.

Hogy irjam le a neveteket h bebizonyitsam tudom ki vagy??? Ugyan miert. Megtudod majd.


Mit bizonygassak?


Es idoben ott tud hagyni. De elotte eljatszuk a nem tudja mirol van szo lapot. Hogy hetekig edd a kefet. :) Eloszor csak gyanus volt :D aztan jott a tobbszaz komment terjedt a hir es hopp eljutott valakihez aki tudja ki vagy. Kicsi a vilag.


Pont olyan pici a vilag mint a sutnivalod,haver!

2021. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/184 anonim ***** válasza:
100%

Figyeljetek kommentelok! Kezdodik a musor! :D Elkeszultek a kepernyofotok, megy minden a csajnak! Meg jo hogy kiszurta a szemet az egyik kommentje egy ismerosenek, aki sajna ezt el fogja kottyintani.


Remelem a kovetkezo csajod is elhagy. Es a NAGY sajat 50 millios hazadban rohadsz meg egyedul a 3x akkorara izmosodott kezeddel kerdezo, mert a himtagodhoz csak az fog erni! Es teljesen egyedul leszel.

2021. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/184 A kérdező kommentje:
169: 🤡 vagy. 🤣
2021. okt. 8. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!