Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok kitalálná, hogy mostantól nem főz?

Figyelt kérdés
Azt mondja elege van a főzésből, iratkozz be valahova menüre (amúgy megtehetnéd, idő és pénz is van rá). Mindketten dolgoztok, ő korán hazaér, ő megy a gyerekekért, takarít, mos, te későn érsz haza, mosogatsz a főzés után, foglalkozol a gyerekekkel, amíg ő edzeni jár 2 naponta, mindig te fürdetsz és te altatsz, addíg a párod pihen. Hétvégén főzne, de hétköznap nem szeretne.
2017. jún. 11. 20:09
 81/93 anonim ***** válasza:
32%

Mi is járunk étterembe, igen, "belefér a keretbe".

De az megint más, minthogy rendeljem, nekem max. annyi közöm legyen a család elé tett ételhez, hogy kifizettem.

Itthon vagyok most, időm van bőven, de mint mondtam, este munka után is főztem.

A suliban pocsék a kaja, vágyik a kislányom a főztőmre.

Párom bent tudna menüt rendelni, de valahogy jobban szereti amit én főzök.

Mivel vendéglátásban dolgoztam, mindennap tényleg nagyon klassz kaját ettem ebédre, mégis főztem.

Rendben ha valakinek nyűg, akkor ne csinálja.De nem a Holdról jött az, aki szeret, szokott és tud is főzni.

Miért a nő főz?Nem tudom.Én pl. nem engedem mi a fakanalat a kezemből.Ok, ha grillezűnk vagy bográcsozunk, akkor igen.De egyébként nem.

2017. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
67%

főztömre

grillezünk

ki

2017. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
29%
Kíváncsi lennék egy férfi véleményére is a főzéssel kapcsolatban...
2017. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
72%

Én büszkén vállalom, hogy a nők szégyene vagyok, amiért nem vagyok hajlandó naponta háromfelé főzni.

Akit nem zavar, hogy ahány családtag annyiféle kaját főzzön naponta (vagy akár kétnaponta). Én inkább megrendelem, és így még olcsóbb is.

2017. jún. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
91%
*akit nem zavar, hogy ahány családtag annyifelé főzzön, az csinálja.
2017. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
26%

Én biztos valami elfajzott lény lehetek, ugyanis este 3/4 10-re megcsináltam tegnap a vacsit, most pedig megyek vásárolni, mert főzök ma is.Gyümölcsleves van még, csinálok mellé Dubarry (talán jól írtam) sertésszeletet párolt rizzsel, meg még kitalálok valamit, a meggyes rétesen agyalok napok óta.

Én már csak ilyen elcseszett nő vagyok, aki imád főzni, öröm látni, hogy az ízlik a családomnak, amivel én pepecseltem órákat, és nem annyiból állt a dolog, hogy felemeltem a telefont.

Na mentem boltba. :)

2017. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
77%

De kérdem én... Miért kell bizonygatni, hogy a te véleményed és a menüsorod a jobb másénál? Bár nem kérdezte senki az én mai ebédem csőben sült zöldség bolognai szósszal és reform gesztenyetorta. A páromé marhapörkölt orsótésztával és csokis túrókocka, amiért egy rozsdás szöget nem tettünk keresztbe azon kívül, hogy megrendeltük. A gyerekem reggelit, ebédet és uzsonnát kap a suliban, amire ritkán panaszkodik. Pakolok neki egy kis gyümölcsöt és/vagy müzli szeletet, vacsira pedig hideget eszik az egész család. Ezért mi rosszabbak vagyunk? Valaki szeret főzni hétköznap esténként is, valaki nem. Ettől még nem lesz egyik oldal sem más bolygóról való, avagy lenézendő.

Amíg otthon voltam, én is szívesen vásároltam be és főzőcskéztem napközben. Így munka után már nem. Ha emiatt elkorcsult, lusta, elítélendő nő vagyok, aki nem hajlandó örömet szerezni a családjának, akkor ezennel már én is vállalom a címet és feladom az "egyenlő bánásmódért" folytatott küzdelmemet! :)

2017. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
19%

Nem, semmiben sem vagy kevesebb, mint aki főz, nem ezt mondtam.

Egyszerűen valakinek lételeme a főzés, van akinek nem.

Csak valahogy jobban esik az, amit én készítek.

Bár kétségtelen, valamelyik nap ahogy elmentünk vacsizni, jól esett, hogy a mosogatás nem rám hárult, de mindennap nem esne jól, engem azzal lehetne "megölni" ha nem főzhetnék.

2017. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
32%

"Nem, semmiben sem vagy kevesebb, mint aki főz, nem ezt mondtam."

Mégis itt vergődsz már mióta, hogy te mekkora nagy király vagy, mert órákig pepecselsz a konyhában. Bezzeg mások, fúj-fúj...

2017. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
3%

Én attól nem vagyok"király" mert a konyhában pepecselek.

Egyszerűen csak nem értem, hogy lehet valaki olyan hülye meg lusta, hogy képtelen főzni.

2017. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!