Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok kitalálná, hogy mostantól nem főz?

Figyelt kérdés
Azt mondja elege van a főzésből, iratkozz be valahova menüre (amúgy megtehetnéd, idő és pénz is van rá). Mindketten dolgoztok, ő korán hazaér, ő megy a gyerekekért, takarít, mos, te későn érsz haza, mosogatsz a főzés után, foglalkozol a gyerekekkel, amíg ő edzeni jár 2 naponta, mindig te fürdetsz és te altatsz, addíg a párod pihen. Hétvégén főzne, de hétköznap nem szeretne.
2017. jún. 11. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
95%
Ez rendben van. Ha a pénz nem gond, akkor simán. A leirtak alapján ő jobban elfárad, még főzés nélkül is. Örülj, hogy a hétvégit nem mondja le.
2017. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 Szeder Katalin ***** válasza:
92%
Én beleegyeznék a menübe, de a munkamegosztásotok most is példakép lehet, gratulálok!
2017. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
9%
Én megmondanám neki hogy oké, akkor ezentúl havi 50 ezerrel kevesebbet adok haza a fizetésből, mert kell a kajámra, és akkor már jó minőséget eszem. Én próbálnék kiegyezni vele hogy mondjuk két nap én főzzek, a többin ő.
2017. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk még nincs gyerek, de én sem vagyok hajlandó főzni hétköznap. Egyszerűen megváltozott a világ, nem érzem úgy, hogy nekem dolgom lenne az estémet a konyhában tölteni amíg a párom pihen. Vagy közösen dobunk össze valami gyorsat, vagy nem főzünk semmit. Hétvégén ezzel nincs gond, szívesen állok a konyhában és ő is szívesen segít.

Hétköznap meg lehet rendelni már a fővárosban is 800-1000 forintért egy menüt. Akkor sem jövünk ki sokkal jobban, ha főzünk, szóval...

2017. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
8%

Hát nem tudom. Engem lelehet pontozni de szerintem a nő igen is főzzön.

Meglehet főzni 2 napra is előre és akkor konkrétan csak 3x kell fakanalat ragadni ami szerintem nem leterhelő.

Az a nő aki ennyit nem tud megtenni az szerintem csak el van kényelmesedve és hisztis.

Gondolom leleszek pontozva de csak nyugodtan.

Én egyetemre jártam, mellette dolgoztam, kondiztam, háztartást vezettem és főztem. Nem csak magamra hanem sokszor a lakótársamra is ha épp úgy jött ki.

Azzal meg nem kell jönni hogy majd ha lesz gyerek másképp gondolod.

Rengeteg nő főz még ma is úgy hogy családja van és rengeteg anya nevelt fel úgy gyereket hogy közben ellátta a feladatait otthon.

Az hogy egy nő ennyit nem hajlandó megtenni a párjáért eléggé nevetséges és szánalomra méltó dolog.

2017. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem szólnék, eleve minek főzött eddig? A gyerekek kapnak kaját az iskolában, a felnőttekben meg legyen már annyi önállóság, hogy ebédidőben meg tud venni egy tányér ételt/ meg tudja mikrózni a rendelt kaját.
2017. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
94%
Igaza van, baromi fárasztó tud lenne a főzés minden nap, gyerek nélkül is. Egyedül nem is főznék, nálunk alap, hogy a párommal együtt tesszük, hisz mindketten eszünk belőle, igaz én nagyobb részt veszek ki belőle, mert picit jobban értek hozzá, addig ő mosogat.
2017. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
90%
Meg tudnám érteni, én sem főzök hétköznap, dolgozom, sok más dolgom is van munka után, nincs rá sem időm, sem energiám.
2017. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
13%
Húha..elég erdekes nekem, hogy hogyan gondolkoztok. Nekem mindig is dicsőség volt, ha a páromnak ízlett a főztöm. Nem mondom ,hogy nem unok a gáz mellett állni ,míg ő csavarog, de tetszett ,hogy elbűvöltem már 23évesen. Ha éjszakábol jottem is haza, 12kor a friss ebéd az asztalon volt . És nem makarónira gondolok.
2017. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
90%
Ez így rendben van szerintem.
2017. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!