Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok kitalálná, hogy mostantól nem főz?

Figyelt kérdés
Azt mondja elege van a főzésből, iratkozz be valahova menüre (amúgy megtehetnéd, idő és pénz is van rá). Mindketten dolgoztok, ő korán hazaér, ő megy a gyerekekért, takarít, mos, te későn érsz haza, mosogatsz a főzés után, foglalkozol a gyerekekkel, amíg ő edzeni jár 2 naponta, mindig te fürdetsz és te altatsz, addíg a párod pihen. Hétvégén főzne, de hétköznap nem szeretne.
2017. jún. 11. 20:09
 51/93 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán minek kell főtt kaja vacsorára? Nem csoda hogy a fél ország el van hízva, mikor ilyen iszonyat fontos hogy este ott gőzölögjön az asztalon a rántott hús meg a paprikás krumpli, hogy vadidegenek vérre mennek miatta.
2017. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
90%

Remélem a magát 22 éves lánynak kiadó troll és a többiek ( akik szeretik megmondani mi a nő dolga) nem hívnak soha szerelőt, hanem a család férfitagjaira bízzák a megjavítandó dolgot...valahogy ez soha nem merül fel.

Szüleim is mindig mondták, jaj mit nem illik, mi a kötelessége a nőnek miközben a mama-hoteles lusta bátyám meg szerintük rendben van.

2017. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
83%
Jó, most itt nem kell vitatkozni egy 22 éves kis pi csával, aki még sosem szült, szoptatott, éjszakázott hasfájós babával, ment az egyikkel a hátán a másikért oviba és a többi. Fogalma nincsen az életről, azt hiszi, hogy a jog az kemény. Majd az lesz a kemény, ha lesz mellette 3 gyerek, meg egy nyavajgó férj, akinek " rántott husi" kell körettel meló és leckeírás után.
2017. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk így van, 7kor megyek el itthonról, fèl 5ig dolgozom, de munka után is mindig van valami, boltba megyek, postára, heti 1 nap mellèkállásba, heti 1 nap edzès + 1 óra utazás. Minden nap közel 7 óra fèl 8 mire hazaèrek. Akkor mèg vacsi, rendrakás, fürdès.

Biztos nem állok neki főzni este 10kor. A fèrjem menüt járat, èn ha èhes vagyok munkahelyen rendelek..

Hètvègèn szoktam főzni, bővel elég.


Szóval ez így korrekt.

2017. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
98%

"Drágám köszönöm amit a családunkért teszel! Szerinted melyik helyről tudnánk normális kaját rendelni, nézünk valamit neten?"


Ezt szólnám.

2017. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
97%

Nalunk hetfo-csutortok a pasim foz - leven o kevesebbet dolgozik es tobb ideje van ra

Plusz a takaritas gyerek oviba vives es haza hozas

Stb...


Pentek-vasarnap meg en vagyok soron

Akkor.kiadosabban fozok sokszor marad hetfore is belole

Nagyobb takaritas etc...


Igy kb fele-fele

Ok a gyerekek is segitenek ezt azt

Viraglocsolas, elrakni az edenyt a mosogatobol, bepakkolni a mosogepbe es elinditani (en valogatom ki meg teregetek), ilyen aprosagok


Nalunk ez valt be mert igy senki nem erzi h csak o hazimunkazik

2017. jún. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
Heti egyszer főzök én, egyszer a férjem, általában 2 napra. Többi napra/napokra rendelünk. Hétvégén sokszor nem vagyunk itthon; ha igen, közösen főzünk, gyerekeket is bevonva.
2017. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:

Én örömmel csináltam ezt a sok dolgot a gyerekekkel - igaz nem volt 100%-ban az én reszortom, és többnyire én főztem.

Energikus férfi vagyok, ennyi.

2017. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
80%
Mi együtt megyünk haza a férjemmel munka után. Kb. 6ra. Gyerekünk még nincs, de kérdezzétek meg nyugodtan, hogy minek örülne jobban ha hazaérünk és még várni kell a főtt kajára vagy ha nem főzök de dugunk egyet és csinálunk együtt valami mást. A melóba eszünk meleg ételt. Egyébként néhányan elmehetnek a fa.comba már, ha elhagyja magát a nő az a baj, ha edzeni jár az a baj. Olvassa már el a sok okos újra. Nem arról van szó, hogy a nő semmit nem csinál otthon, se a gyerekek körül.
2017. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
100%

De nem értem miért kell csak a 2 végletben gondolkodni?? Menzán élünk vagy naponta főzünk méghozzá órákon át. :D

Meglehet ám főzni hétvégén is 2 félét nagyobb adagot, ami elfogy "felváltva", vagy ha olyan akkor mehet fagyóba is, amit egyszer csak elő lehet venni felmelegíteni, és máris egy főzés minusz. Vagy "félkész" kajákat fagyóba betenni ami később felhasznáható stb...


Amúgy nem gáz az ha egy nő nem főz, de akinél így bevált az otthoni kaja dolog, az tud így rugalmasan is főzni, nem kell átmenni házirabszolgába :) Persze mindenki úgy csinálja ahogy akarja.

2017. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!