Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok kitalálná, hogy mostantól nem főz?

Figyelt kérdés
Azt mondja elege van a főzésből, iratkozz be valahova menüre (amúgy megtehetnéd, idő és pénz is van rá). Mindketten dolgoztok, ő korán hazaér, ő megy a gyerekekért, takarít, mos, te későn érsz haza, mosogatsz a főzés után, foglalkozol a gyerekekkel, amíg ő edzeni jár 2 naponta, mindig te fürdetsz és te altatsz, addíg a párod pihen. Hétvégén főzne, de hétköznap nem szeretne.
2017. jún. 11. 20:09
 21/93 anonim ***** válasza:
38%
A jog kemény?:D Mesélj még
2017. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
91%
"Jogra jártam" így múlt időben, 22 évesen. Akkor nem csoda, ha volt időd főzőcskézni.
2017. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
21%

öhmm... Hol élsz te már ne haragudj? :)

A jog a legkeményebb szakok között van.

Magolj be te 300 oldal római jogot úgy hogy mellette ezer teendőd van és FŐZÖL! :)

2017. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
27%

"múlt időben 22 évesen"

Mivel most végzek ebben az évben így nem nehéz múlt időben emlegetni az egyetemi éveket :)

2017. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
93%

Dicsőség? Napasztmeg... :D

Nem minden nő szeret főzni. Én egyenesen rühellem.

Kérdező, ha te csinálsz mindent otthon, míg apuka edzegetni jár, akkor jogos. Ha enni akar, főzzön, vagy rendeljen.

2017. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
81%
Köszönöm én nem magolok, nálunk az orvosin nincs ilyenre szükségünk, de arra sem, hogy 2 óra között hazarohangjunk főzni a pasinknak, merz annyira életképtelen. Jó nagy kopp lesz kilépned a való életbe egyetem után ilyen hozzállással, mikor rájössz, hogy a jogot még a legbutábbak is röhögve elvégzik :D
2017. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim válasza:
93%

"Oké, de akkor a férfinek se kötelessége vigyázni a gyerekekre míg az asszonyka tornázik heti három alkalommal, vagy fürdetni a gyerekeket egyedül."


Miert is nem kötelessége vigyázni az APÁNAK a SAJÁT gyerekeire?

Akkor mi a kötelessége? Megcsinálni?!

Amíg mindketten ugyanúgy dolgoznak, addig szerintem az otthoni feladatokból is megegyezés szerint illik mindkét félnek kivenni a részét.

Apunak és anyunak együttesen kötelessége a gyerekek megfelelö ellátása, de normáliséknál azért mindenkinek van némi szabad ideje is amit pihenéssel vagy egyébbel tölt.

Gondolom ha meg hájas lenne az asszony, mert lusta mozogni a gyerek mellett, csak zabálna reggeltől estig, akkor meg az lenne a baj.


Kérdésre válaszolva: szerintem nincs ezzel semmi baj, ha az ebédet mindenki meg tudja úgy oldani, hogy főtt ételet egyen a munkahelyen vagy a suliban.

2017. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
12%

Nem vagyok óvodás hogy azon veszekedjek hogy melyik szak a keményebb.

Van annyi eszem hogy lássam azt hogy mindkettő elég durva, Veled ellentétben.

ps: aki a koromat firtatná : Egy évvel hamarabb engedtek iskolába. Emiatt végeztem középiskolában egy évvel hamarabb.

Mármint ha ez most bárkinek szúrná a szemét.

2017. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
11%
Na megyek, elásom magam, mert úgy látom, szégyen, ha valaki főz a családjára.
2017. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
8%
27es, olvasd el a kérdést..anyuci sokkal hamarabb végez mint a kérdező, utána elmászkál edzegetni, meg pihikézik, mialatt a kérdező mosogat, fürdeti meg fekteti a gyerekeket, és most a nagyasszonynak még a főzés is derogál. Ha főzni nincs ereje akkor ne legyen ereje eljárogatni se...
2017. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!