Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok kitalálná, hogy mostantól nem főz?

Figyelt kérdés
Azt mondja elege van a főzésből, iratkozz be valahova menüre (amúgy megtehetnéd, idő és pénz is van rá). Mindketten dolgoztok, ő korán hazaér, ő megy a gyerekekért, takarít, mos, te későn érsz haza, mosogatsz a főzés után, foglalkozol a gyerekekkel, amíg ő edzeni jár 2 naponta, mindig te fürdetsz és te altatsz, addíg a párod pihen. Hétvégén főzne, de hétköznap nem szeretne.
2017. jún. 11. 20:09
 11/93 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy az ő dolga, ha teher neki, ne csinálja!
2017. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 anonim ***** válasza:
85%
20:43 Az a te dolgod, hogy mivel akarod elbűvölni. Nálam a főzés alap dolog és nem elbűvölés dolga, szóval nem az ő kedvéért teszem, hanem mert létszükséglet enni. Én jobb dolgokkal is el tudom ütni az időmet hétköznap, mint órákig a konyhába legyek, inkább csinálunk ketten egy gyors kaját aztán elmegyünk sétálni
2017. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
99%

nem válasz a kérdésre csak úgy általánosságban:

családon belül mindenki csinálja azt, amihez ért, a többi feladatot úgy kell elosztani, a munkateher közel egyenlő legyen.

mi az, hogy a nő igenis főzzön? az főzzön akinek a családon belül ez a feladata, de ezt nem lehet így parancsszóra meghatározni

a férfiak olyan bénák, hogy nem tudnak főzni a családjukra, vagy mi van?!

F/29

2017. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
2%

Az, hogy az ő dolga, ha teher neki, ne csinálja!


Oké, de akkor a férfinek se kötelessége vigyázni a gyerekekre míg az asszonyka tornázik heti három alkalommal, vagy fürdetni a gyerekeket egyedül.

2017. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy legalább nem kell hétköznap mosogatnom! ☺
2017. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
12%

Nem bénák csak szerintem nem megterhelő azt a fakanalat megfogni heti 3x.

Ezt nem kell túlragozni. Nem ötfogásos kajákat kell csinálni.

Egy rántott husi körettel egy óra alatt megvan.

Az hogy valaki ennyire nem képes baromira gáz. Lusta dolog.

Nem gondolom hogy nincs 1 órája egy nőnek arra hogy megfőzzön a párjának. Helyette eteti mindenféle gyorskajával meg mikrós étellel.

Mikrós ételeken fogtok ti élni egész életetekben? Vagy mégis hogy gondoljátok ezt?

Egyszerűen az eszem eldobom a mai nőktől.

Mondom ezt úgy hogy én tényleg baromi sokat dolgoztam egyetem mellett és mégis volt időm rá.

Hála a jó égnek hogy az én szüleim még az idősebb korosztályból valók és máshogy lettem nevelve mint a mai lányok többsége..


22/l

2017. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
14%
Mindegy lényegében ez a ti dolgotok de nekem megvan a véleményem erről..
2017. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
87%
20:51 22 évesen már lehetne annyi eszed, hogy legyen önálló gondolatod és ne a párja kívánságát lessd. Mi nem vagyunk cselédek, mint te, mi közösen főzünk a párommal, de nem rántott husit, mert annál még a mikrós kaja is egészségesebb. Most mondjam azt, hogy agyam eldobom az ilyen tudatlan kis libáktól, mint te? Én is jártam egyetemre, de nekem hazaugrani sem volt időm egész nap, nem hogy főzni, jó neked h sz.r szakra jártál és a főzés volt a legjobb dolgod. De mi normális életképes emberek vagyunk, nem ilyen kis naív libák
2017. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
94%
Én se értem, miért kéne főzni mindennap, amikor a gyerekek esznek főttet, munkahelyre meg lehet rendelni kaját.
2017. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
14%

Jogra jártam kedves válaszoló ami eléggé kemény.

Nem támadni kell és személyeskedni.

Én elmondtam a véleményem erről a dologról és hogy mit gondolok az ilyen emberekről.

Az hogy te most nekiállsz személyeskedni az a saját szegénységi bizonyítványod.

2017. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!