Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok kitalálná, hogy mostantól nem főz?

Figyelt kérdés
Azt mondja elege van a főzésből, iratkozz be valahova menüre (amúgy megtehetnéd, idő és pénz is van rá). Mindketten dolgoztok, ő korán hazaér, ő megy a gyerekekért, takarít, mos, te későn érsz haza, mosogatsz a főzés után, foglalkozol a gyerekekkel, amíg ő edzeni jár 2 naponta, mindig te fürdetsz és te altatsz, addíg a párod pihen. Hétvégén főzne, de hétköznap nem szeretne.
2017. jún. 11. 20:09
 31/93 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van. A gyerek meg ugyanúgy a tiéd is. Miért extra, ha vigyázol rá?
2017. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
91%
Nem az a szégyen, hogy főz, hanem az a szégyen, mikor valaki azért lenézi a másikat, mert a főzés számára az utolsó szempont és van ennél fontosabb dolga is. Pláne nem béna férje főzni. Ez kb. olyan, minthogy vki azért lenézné a másikat, mert nem maszírozza meg minden nap a fáradt talpacskáját. Komolyan nem értem az iylen csökött agyúakat
2017. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
87%

de miért kell mindennap főzni?

vasárnap megfőz az ember az elég aznapra és hétfőre

hétfőn megfőz az elég keddre és szerdára

szerdán megfőz elég csütörtökre és péntekre

szombaton össze kell ütni valami egyszerűt

és vége a hétnek

2017. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
8%
Hát de ne csináljunk már mártírt valakiből aki kb 6 órában melózik...nagytakarítani gondolom nem minden nap kell hogy belerokkanjon, és egy egyszerű kaját, pl bolgonai, vagy sült hús rizzsel, nem egy nagy művészet összedobni mialatt ő pihikézik jól megérdemelten vagy az edzéskére készülődik. Meg tényleg lehet két napra is főzni, aki azt állítja hogy ez olyan teljesíthetetlen annak ne legyen ereje elmászkálni kikapcsolódni, akkor ahhoz is legyen fáradt a rettentően nehéz és megterhelő 6 órás munkaviszonya mellett.
2017. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
95%

# 30

Az, hogy korán hazaér, nem jelent semmit. Ha ez ennyire kulcskérdés, akkor a "későig dolgozó" is keressen munkahelyet közelebb, és menjen be reggel két órával korábban dolgozni.

2017. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
94%

A főzés nem csak főzésből áll. Be kell hozzá vásárolni, mindent előkészíteni (nem a kipakolsára, hanem a főzésre alkalmassá tételre gondolok), + ugye a mosogatás (amit átvállalsz). Fárasztó és időigényes tevékenység, nyáron pedig izzad közben az ember, mint a ló.

Nekünk még nem született meg a gyerekünk, de én sem főzök hétköznap.


A fennmaradó időt fordítsátok magatokra vagy egymásra. Vagy a gyerekre.

2017. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
6%
Amúgy én lennék az első aki elássa magát hogy nem biztosítok az általam vállalt gyereknek normális főtt ételt otthonra, ha már menzán silány minőséget kap. Nem kell naponta három fogást meg rakott krumplit készíteni, de rengeteg étel van ami mindennel együtt egy óra alatt bőven kész van és még csak felette se kell állni.
2017. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem korrekt. Nem azt mondta, hogy soha nem akar főzni, hétvégén így is főzne mindig.

Rengeteg idő elmegy a napi főzéssel. Én is az itthoni kaját szeretem. Főzök is, de direkt úgy, hogy még plusz 1-2 napra legyen belőle, mert azt tényleg nehéz bírni, ha minden nap kell főzni. Így, hogy ő is dolgozik, vezeti a háztartást.

2017. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
89%
Az a másik, mikor a menzát szidja vki, de közbe rántott húsról áradoznak. Még jó hogy engem nem ilyennel etettek minden nap, jó nagy zsírdisznó lennék
2017. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
24%

egyébként vegyetek egy mosogatógépet

1 probléma megoldva

2017. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!