Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok kitalálná, hogy mostantól nem főz?

Figyelt kérdés
Azt mondja elege van a főzésből, iratkozz be valahova menüre (amúgy megtehetnéd, idő és pénz is van rá). Mindketten dolgoztok, ő korán hazaér, ő megy a gyerekekért, takarít, mos, te későn érsz haza, mosogatsz a főzés után, foglalkozol a gyerekekkel, amíg ő edzeni jár 2 naponta, mindig te fürdetsz és te altatsz, addíg a párod pihen. Hétvégén főzne, de hétköznap nem szeretne.
2017. jún. 11. 20:09
 41/93 anonim válasza:
76%

És akkor mi van? Továbbra sem értem, hogy miért ne tuda apa egy héten 3x vigyázni a gyerekre, ha ebben meg tudnak egyezni.

Neked ez miért fáj?

Nem ez vol a kérdés, hogy neked ez mennyire tetszik vagy sem, hanem az, hogy a párja nem akar már minden hétköznap főzni.

Szerintem nincs ebben semmi kivetni való. Egy multinál dolgozom, 6000 masik emberrel együtt, nálunk pl mindenki az ebédlőből veszi az ebédet, műszakosok a meleg vacsorát is. Ennyi embernek nem is tudnak normálisan hűtőt és mikrót sem biztosítani, de mikor volt, akkor is kb az 5% hozta otthonról. Akinek meg nem tetszik a benti kaja, rendeli.

Nekem, és még a másik 6000 embernek nem fáj, hogy nem hazai van. Megszoktuk, ez van. Lehet bent is enni jókat, van választék is bőven.


Szóval én ebből kiindulva továbbra is azt mondom, hogy nincs abból tragédia, ha nincs otthon napi szinten főzés.


Az, hogy ez milyen indokkal van, ki végez korábban (vagy ki kezd korábban, mert ha mindketten 8 órában dolgoznak, akkor csak úgy jön ki, hogy valaki hamarabb kezd, de ez nem derült ki), ki mivel tölti a szabad idejét, vagy mivel nem, kinek mihez van vagy nincs kedve, nem az én dolgom. Nem hallottuk a másik felet.

2017. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
16%

"Rántott húsról áradoznak..."

Nyilván nem minden nap rántott húst kell zabálni.

Ez egy példa volt csak szimplán de nem értem egy felőtt embernek ezt miért kell elmondani.

Lehet csinálni sült csirkemellt rizzsel ami szintén nem nagy tudomány.

Berakod a sütőbe a csirkét a rizst felrakod főni és ennyi.

Vagy ha a rizs sem tetszik neked, akkor hogy még egészségesebb példát említsek : párolt zöldség.

Berakod a párolóba és kész.

Ne kifogásokat keressetek a lustaságra.

2017. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
23%
én szidtam a menzát, de kérlek idézd már a válaszaimból hol áradoztam a rántott húsról? izgatottan várom...De én feladom, ezen az oldalon nem szokás felelős anyának lenni, anyucinak mindenhez joga van, apucinak meg pszt a neve örüljön hogy a tökéletes nő szült neki, innentől neki kötelessége mindent megcsinálni míg a nőnek csak azt amihez épp kedve szottyan. Amúgy asszonyka is ugyan úgy vállalta a gyerekeket mint a férfi nem gondoljátok? De a férfinek nincs joga eljárogatni hiszen szerintetek kötelessége foglalkozni a gyerekekkel, hogy a feleségének legyen ideje magára.
2017. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
85%
én gyerekkénét szerettem a menzát, igaz, hogy annak már 20 éve :-D
2017. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
94%

Azért durva, hogy manapság is még sokan házi robotnak gondolják a nőt. Miközben ő is dolgozik, nem háztartásbeli.

És glóriát tesznek a férfi feje fölé, mert este foglalkozik a gyerekekkel (akik az ő gyerekei is), megfürdeti őket és heti kétszer vigyáz rájuk.

Most komolyan azért kell szidni egy nőt, mert mindent megcsinál, dolgozik, hordozza gyerekeket, takarít, mos, hétvégén főz, de hétközben nem akar főzni? És ezért már rossz anya is? Gyerekek esznek oviban, iskolában. Gondolom, azért is maradna meg a hétvégi főzés, mert akkor nincs máshonnan főtt kaja.

2017. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
90%
Aha mostmár máris nem olyan jó a rántott hús mi?:D Én nem eszem ilyen gyorskajákat, annál minőségibbet eszem, de akinek ez megfelel hajrá, de ne csináljon már úgy, mintha ő lenne a világ legnormálisabb embere és az a természetes, amit ő csinál. Nekem például az is fura, hogy vki délután otthon tengődik, elképzelni sem tudnám, de vkinek meg ez a normális. Vkinek meg az, hogy nem főz minden nap, pláne nem a férje helyett (mert az meg abszolút nem normális dolog).
2017. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
95%
Imádom, amikor gyerektelen libuskák véleményt formálnak olyasmiről, amiről gőzük nincs. A szóban forgó ember (aki lehet, hogy épp a férfi tagja a családnak) reggel elmegy melózni, hazafelé bevásárol, öszeszedi a gyerekeket, viszi őket játszótérre, foglalkozik velük, mellette rendet rak, takarít, mos, tereget, elpakol, főz. A másik este ér haza, elmosogat, fürdeti és leteszi a gyerekeket. Ne hasonlítsuk már ezt össze azzal, hogy valaki egy tinglitangli egyetem és diákmeló mellett összedob egy kétszemélyes vacsorát.:D Akinek ez a szórakozás non plus ultrája, csinálja, én a magam részéről tartalmasabban is el tudom tölteni az időmet. Ezt a menzakaja-kérdést meg hagyjuk már, egészségesebben főznek, mint a háztartások többségében - lásd rántott husis hozzászóló.:D
2017. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
96%

Hogy lehet azon vitatkozni, hogy valaki akit nem is ismertek éppen akar e főzni vagy nem ? :D

Kb semmi közötök hozzá mivel a kérdés az volt ,hogy mit szólnátok hozzá, és nem az hogy mennyi idő alatt van meg egy rántott hús.


Ha a párom azt mondaná hogy nem akar főzni én elfogadnám mivel az ő dolga hogy éppen tud e sütni/főzni vagy nem. Ha én mégis házi kaját akarnék enni megcsinálnám magamnak.

2017. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nincs ebből probléma. Ha van kedvem főzök ha nincs akkor rendelünk. Van hogy vasárnap főzök és nem marad hétfőre. Na akkor hétfőn rendelek mert vasárnap este nem állok neki újból. Egyszerűen ahogy alakul. Pl a nagy melegben nem szívesen főzöcskézek , nincs kedvem. Télen sokkal többször, ilyenkor még sütök is. Én nekem nem jön be ez a több napra előre, kb kétszer jól esik egy ételből ennem többször nem. Júliusban és ősszel állandóan túlórázok na ilyenkor sem főzök. Ha megúnjuk a rendelt kaját akkor megint újult erővel vetem a főzésbe magam. A férjem nem cirkuszol és nem számolgatja mit csinálok és mit nem. Dolgozunk minketten, megérti. Én is biztatom mikor ő marad el a házkörüli munkákkal hogy nyugodtan fizessen valakinek hogy segítsen.
2017. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
98%

egy megjegyzés:

ha a nő/férfi nem jár 2 naponta edzeni, akkor meg az a baj, hogy, hogy elhagyta magát :-D

2017. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!