Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok kitalálná, hogy mostantól nem főz?

Figyelt kérdés
Azt mondja elege van a főzésből, iratkozz be valahova menüre (amúgy megtehetnéd, idő és pénz is van rá). Mindketten dolgoztok, ő korán hazaér, ő megy a gyerekekért, takarít, mos, te későn érsz haza, mosogatsz a főzés után, foglalkozol a gyerekekkel, amíg ő edzeni jár 2 naponta, mindig te fürdetsz és te altatsz, addíg a párod pihen. Hétvégén főzne, de hétköznap nem szeretne.
2017. jún. 11. 20:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
83%

"Egyszerűen csak nem értem, hogy lehet valaki olyan hülye meg lusta, hogy képtelen főzni."

Ha te tényleg ezt hiszed, akkor itt a te fejedben vannak gondok. Ez nem arról szól továbbra sem, hogy ki mire képes, hanem hogy ki mit akar, kinek mi a kényelmes. Pl képesek lennénk mondjuk minden egyes ruhát kézzel is kimosni, mert hát 100 éve is úgy csinálták, de mégsem tesszük, mert egyszerűbb, gyorsabb, kényelmesebb berakni a mosógépbe. Meg mindenki termelhetne otthon, meg tarthatna állatot hiszen 100 éve is úgy csinálták, de nem tesszük, mert egyszerűbb, gyorsabb, kényelmesebb elmenni a piacra vagy a boltba. Vagy varrhatnánk magunknak a ruháinkat, hisz régen is úgy csinálták, mégis boltban vesszük őket.

Nem tudom érted-e a lényeget. Egy csomó mindenre képesek vagyunk, amit mégsem csinálunk, mert van egyszerűbb út, így több idő marad hogy azt csináljuk amit szeretünk. Én pl tudok főzni, nem is rosszul, de fölkötném magam, ha minden nap azzal kéne kötelezően foglalkoznom. Van más amit jobban élvezek, ennyi.

Kíváncsi leszek mi jut el ebből az agyadig, bár sejtem...

2017. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
37%

Teljes mértékben eljutott az agyamig amit írtál.

Eleinte teljesen normálisan reagáltam a főzés témára, de miután totál hülyének nézik a nem főzés pártiak azokat a nőket, akik szeretnek főzni, ekkor reagáltam vehemensebb módon.

Leírtam: Ha nem akar főzni, ne főzzön.Aki meg szeret főzni, attól még ő is ezen a bolygón él, nem egy földönkívüli lényről van szó.

2017. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
Idézd kérlek ki nézett hülyének!
2017. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!