Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne ha azt...

Nagyon gáz lenne ha azt mondanám otthon hogy azért tanultam rosszul mert barátnőm volt, de szakítottunk és mostantól jobban fogok? (pedig még sosem volt) 18/F

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, az átb*szás az igen, az indoklás viszont hihető. De túl egyszerű lenne őszintén megmondani hogy lesz*rtad?


Amúgy meg szerezhetnél egyet ha még nem volt. :D

2012. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
eléggé
2012. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
hát öhm...én már csináltam ilyesmit,és anyáék nem hitték el!!!
2012. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Különösebben nincs rá okom hogy ne tanuljak és ne legyen barátnőm, de nem akarok felnőni, olyan király így. :D
2012. dec. 18. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Pedig ideje lenne, apucianyuci nem fog 60éves korodig eltartani.
2012. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben nem indokolnám ezzel, ebből az jön le, hogy még egy alap társas kapcsolatot sem tudsz összeegyeztetni a kötelezettségeiddel, és a szociális életképességed nulla. :D

Mi lenne, ha inkább azt mondanád, hogy sorry a szar jegyekért, mostantól jobb lesz? Csak eredményt is mutass, ne kamuzz összevissza, az szánalmas dolog. :P

2012. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már hányszor ígértem... Magamnak is, de szarok bele.
2012. dec. 18. 21:03
 8/8 anonim válasza:

akkor eut mond! én a te helyedben nem kamuznék... ùgyis rájönnek. Én is hasonlò helyzetben vagyok /voltam.

Szeretnék jobb jehyeket és a suliban megfogadom h hazaérek leülök az asztalomhoz és tanulni fogok.... de aztán hazajövök és annyi érdekes dolog vanmég itthon... és csak egy kicsit egy fél òrácskára kimegyek a kutyához vagy leülök a tv elé... de olyan gyorsan telik az idő meg még elszüttyögök az ebéddel és elsz*om a délutánt. Dehát ráérek este tanulni nemigaz majd odaülök... aztán szépen a család többi tagja odaül a tv elé és nem a kedvenc filmem megy?

A kötelezőkkel ugyan így. Ráérekmég 2 nap alatt kiolvasok 400 oldalt... és az olvasònaplò... juj. És egyszerűen nem tudim mit kéne csinálnom. Merthogy magamnak én is megígérek dolgoka de nem nagyon tartom be.

Lényeg a lényeg aki Patò Pál annak több energiára van szüksége ahoz h rászánja magát.

És NE szard le az iskolát mostmár végzős vagy (vagy majdnem). Mostmár megemberelhetnéd magad igazán.

2012. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!