Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátomnak szeretnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak szeretnék egy romantikus estét (amolyan itthoni randit) de hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Lassan 3hónapja vagyunk együtt (nem sok ugyan,de eddig mindkettőnknek ez a leghosszabb kapcsolata) és szeretném meglepni... De mit csináljak? Mármint hogy tehetnék egy estét igazán romantikussá? Eddig nem is próbáltam senkinek ilyesmit csinálni, de neki nagyon szeretnék!! Köszönöm előre is, remélem kapok választ. :)

2012. szept. 4. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszett tegnap:Az Utolsó Mohikán című film.

Szerinted is jó volt?

2012. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hűts be neki 4-5 sört, készítsd ki a szotyit és ne baszogasd focinézés közben...
2012. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Együtt szoktuk nézni a meccseket, ha éppen nála vagy nálam vagyunk. Az olyan megszokott dolog! De mivel ő már meglepett 2x, így én szeretnék egy romantikus estét neki!
2012. szept. 4. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy éltek -e már szexuális életet, illetve, hogy hány éves vagy. :)

Szerintem jó ötlet, ha veszel egy szexi bugyit,melltartót, felveszed, gyújtassz meg mécseseket a szobádban és az ágy mellett... :) És így várod, a többi meg megy magától... :) (ezt már egyszer én is kipróbáltam...:D)

L/18

2012. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen függ attól h szexeltetek-e már. Meg h lesznek e mások otthon...

Ami viszont mindenképp jó: főzz neki valamit (nem kell túlzásokba esni, vmi egyszerűbbet). Szépen teríts meg, gyertyafény, stb.

Utána már jöhet a combfix+fűző kombó. Kicsit talán klisés de tutira bejön :)

Vagy, teríts le a földre egy matracot/takarót, gyertyák, nyugis zene, és egy kis (erotikus) masszázs jó tud lennni...

2012. szept. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, élünk már szexuális életet, de egy kicsit szégyenlős lánynak mondanám magam. Már vettem egy szerintem nagyon szexi tangát és egy hozzá passzoló melltartót is, de eddig nem mertem felvenni, mert kicsit tartok a reakciójától.. Meg hogy milyennek látna benne(karcsú testalkatú vagyok, néha viszont viccelődik,hogy fogyjak(mert tavaly fogyókúrázni akartam,de rájöttem,hogy nincs rá szükségem)de még ha poén is,azért bántó kicsit) így eddig nem mertem ilyesmire gondolni..
2012. szept. 15. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!