Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ahelyett, h találkoznánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahelyett, h találkoznánk inkább facezik otthon. Szóvl hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

még csak randiztunk párszor, de valahogy nm lendülünk túl az együtt eltöltött pár órás sétálásokon.habár egyszer meghívott üdítőzni. tegnapra úgy volt, hogy találkozunk, de inkább a haverokkal volt és nekem azt mondta, mmára csúsztassuk át. hát ma meg nem jelentkezik, de facen van.

mivel nem az első eset már,nem merek rákérdezni, mert lassan már számonkérés lenne így belőle.

mire véljem ezt?


2012. nov. 27. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az igen, a kis facebook kocek...

nemed? és hány évesek vagytok?

2012. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem vagytok még együtt :S szal hagyd rá...menj inkább lógj te is barátnőkkel,haverokkal és tartsd nyitva a szemed,hátha találsz jobbat időközben!
2012. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
23-28 évesek vagyunk
2012. nov. 27. 21:40
 4/11 A kérdező kommentje:

csak ne lenne álmaim pasija :(

akkorhát hagyom.

nos vannak férfiak, akiknek nem kell minden nő. nah ezek a Férfiak.

2012. nov. 27. 21:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy ezt az egészet túl komolyan venné.Talán jelenleg nagyobb szüksége van a szabadságra,mint egy barátnőre.Velem legalábbis akkor csináltak ilyesmit,mikor nem érdekeltem igazán az illetőt,és persze nem is akarta lekötelezni magát senki felé.
2012. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát igen. nagyon úgy néz ki, hogy semmiféle bnője, de még bnő jelöltje sincs, csak szórakozik, pedig relatíve idős
2012. nov. 27. 21:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Amikor ennyi idős voltam, alig vártam, hogy együtt legyünk a párommal. Hál istennek nem volt sem mobil, sem internet. ( 25 éve ) Döbbenetes, hogy mennyire megöli a kapcsolatokat ez az idióta telekommunikáció.

Lépj tovább, ne várj olyan emberre, akinek a virtuális tér többet jelent egy igazi társnál.

2012. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
meg akinek a haverok többet jelentenek egy nőnél. mert így néz ki sajnos
2012. nov. 27. 22:14
 9/11 anonim ***** válasza:
relatíve idős? Tyúk.
2012. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nah most ezt hogy lehet negatívan értelmezni ugyan?

a fóbiásak mindenre képesek...

2012. nov. 27. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!