Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért gondolja a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a barátnőm, hogy jól keresek?

Figyelt kérdés

Elég kétélű a dolog, mert keresek 250br Pesten, BME gépész diplomával. A barátnőm meg érettségivel 235br.


És persze azt gondolja, hogy keresek vagy 300br. Az már az ő szemében jónak számitana.


És persze megy a feszültség, ha arra hivatkozok, hogy nem birom a sok kiadást. Se kocsit nem tudok magamnak venni, se playstationt, se egy jobb laptopot, se jobb telefont.


Viszont 80-100 ezer forintot utazásra be kell adjak. Mert a csaj utazni szeret. Én meg otthon ülni szeretek.


Na és ha azt mondom, hogy csóri vagyok, akkor kapom az ivet. Ha azt mondom, hogy nem azért szivtam a BME-n, hogy keveset keressek, akkor meg még jobban kapom az ivet.


Sajnos érik az idő, hogy odanyomjam a bérpapiromat az orra alá.


Aztán majd megérti, hogy miért huzom a számat arra, hogy karácsonyra 50-60ezret vár el, ajándékra, merthogy az egész családjának vennem kell ajándékot. Utána meg januárban születésnapja, utána egy hétre meg évforduló.


Én meg fallout4-ezhetek i3-as laptopon (ez az egy szórakozásom van)


2016. nov. 8. 09:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/111 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb védekezés a támadás, kérdező, én tudom, de ez most elég harmatgyengére sikeredett. Miért, szerinted ez az oldal mégis mi a francról szól, ha nem arról, hogy mások életének bizonyos szituációt kielemezzük? Szerinted mégis, hogy lehet életben tartani egy ilyen oldalt, ha a felhasználók nem lennének aktív tagok és letojnák mások kérdéseit? Szoktam gyakorizni, igen, mert vannak tanulságos kérdések, válaszok, jó dolognak tartom. De ha nem lenne ezen kívül más elfoglaltságom, ahhoz mi közöd lenne és a kérdés szempontjából miért lenne releváns, hiszen most rólad beszélünk? Nem én kértem a problémámra válaszokat, hanem te magad. Az egyetlen, akinek nincs élete te vagy, hiszen magad ismerted el az egyik kommentben, hogy az egyetlen szórakozásod valamilyen elektronikus kütyü és a számítógéped. Amúgy szerintem te nem akarsz ebből az elkeseredettségből kilábalni, titkon ezt élvezed és mazochista vagy. Mégis milyen válaszokat vársz, miért teszed ki a kérdést naponta, mit szeretnél elérni ezzel? Hallgatóságot keresel, akinek panaszkodhatsz, vagy tényleg - MIÉRT?
2016. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/111 A kérdező kommentje:

100ezres hangszóróról 15 éves korom óta álmodozom.


csoda, hogy 26 évesen elértem, hogy vehessek egyet.


Amivel egyébként zenélnék, mert ez a hobbim, vagyis volt, mig az élet be nem darálta az ilyen jellegü álmaimat.

2016. nov. 8. 12:22
 53/111 A kérdező kommentje:

És akkor mivan, ha én internezetni szeretek?


ha valaki iszik, az nincs ennyire lenézve.

2016. nov. 8. 12:24
 54/111 anonim ***** válasza:
De akkor miért tartod magad mellett a barátnődet, ha ilyen ocsmány módon beszélsz róla, nem kívánod, nem szereted? Beljebb vagy, ha elmész egy prostihoz kétheti 1x, mert abból válogathatsz is, és olcsóbban is kijön ezek szerint.
2016. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/111 A kérdező kommentje:

az hogyan van, hogy az önmagát sajnáltató, depressziós, recska miatt impotens, munkanélküli, tanulatlan DE jóképünek született fiuknak MINDIG akadnak vékony fiatal szexi lányok? Illetve csak és kizárolag ilyenek akadnak nekik.


lehet itt magyarázni, de a külső igenis meghatározza, hogy milyen nőknek fog kelleni az ember.

2016. nov. 8. 12:26
 56/111 anonim ***** válasza:
100%
Értem, tehát lenézel azért, amiért én szeretek gyakorizni napi 1 órát, és nem tudom kikerülni, hogy folyamatosan a te kérdéseid kerüljenek a szemem elé (ha akarnám sem tudnám) de az teljesen természetes, hogy te interneten szörfözöl egész nap, kikéred magadnak. Nem érzed, hogy ez logikai bukfenc?
2016. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/111 A kérdező kommentje:
csak engem nem érdekelnek az emberek mindeközben
2016. nov. 8. 12:27
 58/111 A kérdező kommentje:
téged meg nagyon is...vagyis ugy veszem észre, hogy csak az érdekel, hogy okoskodhass és okosnak érezhesd magad, hogy te JÓÓÓL MEGMONDOD.
2016. nov. 8. 12:27
 59/111 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelnek az emberek?? Folyamatosan mások életével vagy elfoglalva. Éld a sajátodat!
2016. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/111 anonim ***** válasza:
Nem, igazából én szánlak téged és ez a leglealacsonyítóbb dolog, amit ember iránt táplálhatok. :( Alapjáraton szoktam okoskodni, rossz tulajdonságom, de az okoskodás csak akkor működik, ha úgy érzem, hogy a hallgatóközönségben pislákol némi értelem és befogadóképesség. Neked, mintha a falnak beszélnék. Felesleges és még arra sem válaszoltál, hogy mégis mit vársz tőlünk, idegen emberektől, mit kéne tenni érted. Szóval én feladtam, több választ nem is érdemes neked írni.
2016. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!