Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért gondolja a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a barátnőm, hogy jól keresek?

Figyelt kérdés

Elég kétélű a dolog, mert keresek 250br Pesten, BME gépész diplomával. A barátnőm meg érettségivel 235br.


És persze azt gondolja, hogy keresek vagy 300br. Az már az ő szemében jónak számitana.


És persze megy a feszültség, ha arra hivatkozok, hogy nem birom a sok kiadást. Se kocsit nem tudok magamnak venni, se playstationt, se egy jobb laptopot, se jobb telefont.


Viszont 80-100 ezer forintot utazásra be kell adjak. Mert a csaj utazni szeret. Én meg otthon ülni szeretek.


Na és ha azt mondom, hogy csóri vagyok, akkor kapom az ivet. Ha azt mondom, hogy nem azért szivtam a BME-n, hogy keveset keressek, akkor meg még jobban kapom az ivet.


Sajnos érik az idő, hogy odanyomjam a bérpapiromat az orra alá.


Aztán majd megérti, hogy miért huzom a számat arra, hogy karácsonyra 50-60ezret vár el, ajándékra, merthogy az egész családjának vennem kell ajándékot. Utána meg januárban születésnapja, utána egy hétre meg évforduló.


Én meg fallout4-ezhetek i3-as laptopon (ez az egy szórakozásom van)


2016. nov. 8. 09:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
Bnöm h tud elviselni?
2016. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom elképzelni hogy hogyan képes elviselni téged.
2016. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 anonim ***** válasza:
Barátnöd*
2016. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 anonim ***** válasza:
100%

Annyira undorító vagy, hogy minden kérdésednél mélységesen felháborodok.

Aztán rájövök, hogy de jó, hogy normális embernek születtem, nem egy ilyen lelkibeteg fäsznak, mint amilyen te vagy, kiskomám...

Mondjuk a munkamorálod is tökéletesen példázza, hogy mennyire egy elcseszett, szar, szemétláda vagy. Mert az vagy.

2016. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 A kérdező kommentje:
Igen? Csak tudod a rossz külső előbb volt. Minden más csak abból alakul ki.
2016. nov. 8. 13:49
 96/111 anonim ***** válasza:
Szar neked.
2016. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 anonim ***** válasza:
De attól függetlenül nem rajta kellene ezt megbosszulnod, és nem ő tehet arról, hogy neked előtte milyen szar volt. Ahelyett, hogy megbecsülnéd, hogy vki mégis leállt veled... ha nem állt volna le, itt nyígnál, hogy tök mindegy, hogy néz ki, csak legyen már valakiiiiiiiiiiim...
2016. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/111 anonim ***** válasza:

Egy csomó ronda ember egészséges lelkileg és nem hibáztat senki mást az állapotáért a környezetemben.


Szerintem is menj vissza a pszichiátriára a gyógyszerért, mert lassan veszélyessé válsz.


Amúgy a csaj nem valakid, ahogy viselkedik veled ő sem szeret téged, ahogy te sem őt. Csak lehúz. Prostit mindenki tud találni, csak azokat szívesen dugják a pasik, mert még tetszik is nekik.


Sokan társulnak pénzért és szexért, neked is csak ezt sikerült elérned.


Szerintem egészséges boldog életről is álmodozol, nem csak drága hangszórókról, és ehhez a pszichiáteren keresztül lehet csak eljutni. Ha hangszórókra áldoztál ennyit, az egészségedre miért nem?

2016. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/111 A kérdező kommentje:
kondira is elment vagy 120
2016. nov. 8. 14:05
 100/111 anonim ***** válasza:

Amúgy senki nem tagadja, a szebbeknek, okosabbaknak, gazdagabbaknak, híresebbeknek könnyebb. Az éhező indiai guberáló kissrácoknak meg piszkosul nehéz. Bőven az átlag felett állsz, minek hisztizel? Szegény fiú nincs arany életed... pedig te csak jó nőt akarsz, nem a legjobbat. A meglévő lakásod átlagnál jobban fizető állásod mellé. A mostani nőd helyére, akit már 4 éve dughatsz.


Menj vissza a pszichiáterhez, hogy el tudd fogadni önmagad és az életed. Szedd a gyógyszert rendesen.

2016. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!