Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért gondolja a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a barátnőm, hogy jól keresek?

Figyelt kérdés

Elég kétélű a dolog, mert keresek 250br Pesten, BME gépész diplomával. A barátnőm meg érettségivel 235br.


És persze azt gondolja, hogy keresek vagy 300br. Az már az ő szemében jónak számitana.


És persze megy a feszültség, ha arra hivatkozok, hogy nem birom a sok kiadást. Se kocsit nem tudok magamnak venni, se playstationt, se egy jobb laptopot, se jobb telefont.


Viszont 80-100 ezer forintot utazásra be kell adjak. Mert a csaj utazni szeret. Én meg otthon ülni szeretek.


Na és ha azt mondom, hogy csóri vagyok, akkor kapom az ivet. Ha azt mondom, hogy nem azért szivtam a BME-n, hogy keveset keressek, akkor meg még jobban kapom az ivet.


Sajnos érik az idő, hogy odanyomjam a bérpapiromat az orra alá.


Aztán majd megérti, hogy miért huzom a számat arra, hogy karácsonyra 50-60ezret vár el, ajándékra, merthogy az egész családjának vennem kell ajándékot. Utána meg januárban születésnapja, utána egy hétre meg évforduló.


Én meg fallout4-ezhetek i3-as laptopon (ez az egy szórakozásom van)


2016. nov. 8. 09:23
 61/111 A kérdező kommentje:

egyszerüen csak el kéne ismerni azt a hallgatólagos igazságot, hogy a jóképűeknek mindig jár szép nő és csak és kizárólag a külsejük miatt.


Ha más is van, az csak további előny.

2016. nov. 8. 12:36
 62/111 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van, számít a külső. Senki nem állította az ellenkezőjét, de a kérdésed nem erről szólt.
2016. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/111 A kérdező kommentje:

de valójában igen, mert nekem azért csuszott el az életem, mert a nőkért küszködtem...ammikor fejlödnöm kellett volna.


és csak azért lettek nőim, meg most is azért van, mert beáldoztam 4-5 évet. Egyébként még mindig szüz lennék.

2016. nov. 8. 12:39
 64/111 anonim ***** válasza:
Hát ez szörnyű.. Mi átkozott nők.. Szánalmas.
2016. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 A kérdező kommentje:
Ha egy nő nem tud családot alapitani az miért csak és kizárólag a pasi hibája?
2016. nov. 8. 12:42
 66/111 anonim ***** válasza:

De senki nem tartotta a revolvert a fejedhez, hogy felszínes, de modell külsejű libákért hajts. Egyszerűen hajtott a farkad. 18 elmúltával már lehetett volna annyi eszed, hogy egyensúlyt tartasz a fejlődésben meg a csajozásban. A te hibád IS a dolog.


Amúgy meg senki nem mondta, hogy a jóképű srácok nem indulnak előnnyel a lányoknál... de más még a te barátnődért is összetenné a két kezét, te meg itt fikázod, hogy miért szeret utazgatni és miért nem azt szereti, amit te, a bárban szlopálást...

2016. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/111 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját életéért felelős, mikor fogod már fel? A nő is és a férfi is.
2016. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/111 A kérdező kommentje:

mikor lesz felfogva az, hogy NEM a "modell" nőkért vagyok oda.


hanem a teljesen szolid, de csinos nőkért. Vagy mit is érdekel engem, hogy csinos e vagy sem, csak ne legyen feltünöen gáz, és meztelenül is jól nézzen ki.


Amihez meg megintcsak nem kellenek nagy dolgok, csak egy vékony alkat, és átlagos méretü mellek.


Rengeteg ilyen nő van, de én el vagyok zárva ettől a rétegtől. Fejre is állhatok, akkor sem fogok kelleni ilyen nőknek.

2016. nov. 8. 12:46
 69/111 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem miért... Rohadsz belül.
2016. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/111 A kérdező kommentje:

oké, de aki jól néz ki annál ez miért nem probléma?


ráadásul előbb van a rossz külső, és utána lesznek olyan problémák, amik elrontják az embert.


egy joképünek született fiut nem fikáznak azzal, hogy ronda.


engem viszont állandoan.

2016. nov. 8. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!