Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolja azt minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt minden pasi, hogy elvált, gyerekes nő létemre apát keresek a gyerekeimnek?

Figyelt kérdés
15 év után váltunk el, 2 kisgyerekünk van, nem meggondolatlanul szültem. A volt férjem nagyon jó apa. Én csupán társat keresek, mégis mindenhonnan az jön le, hogy a "kölykeimnek" keresek apát.
2014. nov. 14. 22:34
1 2
 1/15 RRR ***** válasza:
80%
a fránya általánosítás miatt........
2014. nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Vannak ilyenek, akik ezt gondolják. De nem mindenki. Ne általánosíts.
2014. nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán nem találtál még megfelelő partnert!
2014. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, te ugyanúgy sztereotíp vagy, mert már eleve a kérdésben ezzel kezded és ezt hiszed, "minden pasi".

Ha benned ennyire nem merül fel, hogy vannak kivételek, akkor jogod sincs azt mástól sérelmezni.

2014. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. Igen, lassan igazad van, de mostanában szinte csak ilyen férfiakkal találkoztam. Elnézést azoktól, akiket ezzel megbántottam.
2014. nov. 14. 22:47
 6/15 anonim ***** válasza:

Az oké,hogy nem konkrét apát keresel.DE mégis csak az életed része a gyerek,na most gondolom a párodat is az életedben szorosan közel magadhoz szeretnéd tudni.Ehhez bizony az "jár" úgymond,hogy a gyerekeiddel is tulajdonképpen együtt kell élnie.Na most neked sem tetszene az,ha mondjuk nem foglalkozna a gyerekekkel,ha mondjuk ő lenne csak otthon velük,vagy egyáltalán nem is érdekelné mi van a gyerekeiddel.

Remélem érthető voltam,a lényege az,hogy mindenképpen egyfajta "apa" szerepet kellene betölteni,hiszen a gyerekeid az életed részei,és a kapcsolatot ez is nagyban meg fogja határozni minden szempontból...

2014. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6. Köszönöm, részben igazad van, de sem eltartani nem kell őket, sem bébiszitterkedni helyettem. A többi valóban állja a helyét, hiszen az életem részei és még jópár évig intenzív részei lesznek.
2014. nov. 14. 22:50
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

6-os vagyok.

Kérdező,félreértettél.

Nyilván ha el tudod tartani őket,az nagyon helyes dolog.Hát azért nyilván megkérnéd a párodat,hogyha neked nincs lehetőséged rá mondjuk a munkád miatt,akkor hozza már el őket,vagy vigyázzon rájuk.És ez bizony sok férfit zavar,mert ugye nem az övé,és ezáltal nem érzi azt a kötődést feléjük,ezáltal pedig csak nyűgnek fogják érezni... :/

Én nem ellened vagyok,csak segíteni próbálok megérteni a miértjét. :)

2014. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Azert, mert nem eleg intelligenes az illeto. Na most ami teny, hogy egy szulo nyilvan ugy keres part, hogy az elfogadja a gyerekeit, DE! Ettol meg nem kevesbe jo ember vagy nem kevesbe dolgos, mint a nem gyerekesek. Miert kellene az uj pasinak eltartania barkit is? Ez is egy rendkivul keves eszre vallo kijelentes egyes emberektol. Azert van a gyereknek ver szerinti ANYJA es APJA, hogy eltarsak. Nem kell ehhez mas. Csak azert, mert valaki gyereket nevel, meg nem szorul eltartasra, ugyanolyan cselekvokepes felnott, mint barki mas. Igen, vannak eloskodok is - de ok ugyanugy megtalalhatok a nem gyerekesek kozott es semmivel sem jobb egyik a masiknal.
2014. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, egy kicsit bizakodóbb lettem. :) Mostanában már gyermektelen férfiakkal szóba sem álltam, pedig ez is egy előítélet a részemről. Ők viszont tudják mi fán terem egy gyerek. vagy kettő. :)
2014. nov. 14. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!