Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolja azt minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt minden pasi, hogy elvált, gyerekes nő létemre apát keresek a gyerekeimnek?

Figyelt kérdés
15 év után váltunk el, 2 kisgyerekünk van, nem meggondolatlanul szültem. A volt férjem nagyon jó apa. Én csupán társat keresek, mégis mindenhonnan az jön le, hogy a "kölykeimnek" keresek apát.
2014. nov. 14. 22:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Gyerekekkel nem könnyű ez biztos. Én hasonló cipőben vagyok, csak az ellenkező oldalon. Nincsenek velem a gyerekek, a volt párommal békében költöztünk külön, és most én is töröm a fejem, hogy ki áll majd velem szóba, ha megtudja a múltam. Lehet, hogy az emberek megértőek, viszont kérdés, hogy a kapcsolat mennyire bírja el, hogy vannak gyerekek - nyilván technikailag sok mindent meg lehet oldani, de azért az új társ óhatatlanul egy család része lesz.

Amúgy a házasság már nem helyrehozható? Hidd el én sokat gondolkodtam már azon, hogy lehet hogy a visszaút lesz a megoldás, mert ennyi idősen már nem jár az ember olyan társaságba, ahol esély van komoly ismerettségre, és még mindig a volt párom az, akivel ha rendeznénk, talán tudna működni.

Ami nálatok 15 év, nálunk 18. Ennyi időnek nemcsak rossz élményei vannak, hanem vannak jók is, különben nem tartott volna eddig. Most viszont a semmiből előtűnjön egy új ember... hát nem tudom. A bizalomhoz idő kell, és nagyon ki kell fogni, hogy harmónia legyen az új kapcsolatban. 35/F

2014. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Hozzászóló! Sajnos már nem helyrehozható, többször is nekifutottunk. Inkább békében váltunk el, mint negyedjére is nekifutva esetleg már haraggal. Időközben Ő szerelmes lett, szintén egy 2 gyermekes anyukába, úgyhogy a remény hal meg utoljára. :)
2014. nov. 15. 09:20
 13/15 anonim ***** válasza:

Mert a párod ha akar ha nem akkor is részben a gyerkőcök apja lesz.


Ha nem jön jól ki velük, akkor kb keresztet vethet a veled való kapcsolatra.

2014. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11-es vagyok:

Hát ez érdekes amúgy, hogy szintén kétgyerekes anyukába szerelmes... Ezek szerint te is gondolkodtál a visszaúton. Ez a dolog sehogy nem jó, mert a régi kapcsolatot megújítani nagyon türelempróbáló dolog, viszont az új pedig ismeretlen.

Akinek gyereke van kirekesztve érezheti magát, pedig semmi rosszat nem tett, de olyan mintha meg lenne bélyegezve. Sajnos mindenkinek egy élete van, és fiatalok is egyszer vagyunk csak. Lehet később újrakezdeni, de az már nem olyan, mint fiatalnak lenni. Én most egyedül élek, és én sem találok megoldást arra, hogy hol és hogyan találjak olyat akivel egy hullámhosszon tudunk lenni, de az internetet kizártam, mert nem személyes.

Egyébként szerintem jobb ha az elején vége egy kapcsolatnak a gyerekek miatt, mintha mindez később bukik ki. Akkor még nem olyan erős talán a kötődés, és hamarabb lehet lépni, tudom hogy ez most így morbid, de ez van. Az még rosszabb ha egy reménytelen szerelem üt be, azt rosszabb kiheverni, mintha valaki szimplán bunkó veled. Persze egyik se jó.

Amúgy pedig aki gondoskodó nőt szeretne, és nem pedig laza kapcsolatot, annak szerintem nem lesz akkora akadály a gyerek. Nagyon is vonzó tud lenni egy igényes anyuka, aki ad magára, és láthatóan szeretettel bánik a gyerekeivel, még ha időnként határozott velük akkor is. A nőiességet fogják látni benne, és aki erre vágyik az észre fogja ezt venni szerintem.

2014. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Értem a problémát,de gyerekgyűlölő fazonnal csak nem jönnél össze,aki utálja a gyerekeidet.
2015. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!