Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért gondolja a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a barátnőm, hogy jól keresek?

Figyelt kérdés

Elég kétélű a dolog, mert keresek 250br Pesten, BME gépész diplomával. A barátnőm meg érettségivel 235br.


És persze azt gondolja, hogy keresek vagy 300br. Az már az ő szemében jónak számitana.


És persze megy a feszültség, ha arra hivatkozok, hogy nem birom a sok kiadást. Se kocsit nem tudok magamnak venni, se playstationt, se egy jobb laptopot, se jobb telefont.


Viszont 80-100 ezer forintot utazásra be kell adjak. Mert a csaj utazni szeret. Én meg otthon ülni szeretek.


Na és ha azt mondom, hogy csóri vagyok, akkor kapom az ivet. Ha azt mondom, hogy nem azért szivtam a BME-n, hogy keveset keressek, akkor meg még jobban kapom az ivet.


Sajnos érik az idő, hogy odanyomjam a bérpapiromat az orra alá.


Aztán majd megérti, hogy miért huzom a számat arra, hogy karácsonyra 50-60ezret vár el, ajándékra, merthogy az egész családjának vennem kell ajándékot. Utána meg januárban születésnapja, utána egy hétre meg évforduló.


Én meg fallout4-ezhetek i3-as laptopon (ez az egy szórakozásom van)


2016. nov. 8. 09:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
100%

Hát öregem, te vagy a papucs.


Minek vagy együtt egyáltalán egy pénzéhes nővel? Miért nem tudod megmondani, hogy TE nem akarsz utazni, szeretsz otthon ülni, és SPÓROLNI SZERETNÉL erre vagy arra. Ha nem érti meg, miért is vagy vele?

2016. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltal meg arra, hogy kihasznal?

Csak, mert ahogy most leirtad, elegge ugy tunik.

2016. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg léteznek ilyen pasik? Kihasznál a csaj. Ennyi, nem több.
2016. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert egy agyba fekszetek neha, meg nem lesz kapcsolat... ti nem csapat, par vagytok, hanem vagy te meg o es az elvarasai.
2016. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
47%

Érdekes én egydül nevelem a lányom,külön lakunk,van kutya,kocsi is. Igaz szolgálati lakásba lakom,de ott a rezsi,gyerek,kaja plusz kiadások. Pl a lányom sportol,énis. Mégis beosztottam a 150ezert ft-bevételem,félreraktam stb. Aztán megvan mindenünk. Most h viszajöttem dolgozni a gyerektartással,családival,kutyázássak 250ezer a beuételem. Mit kezdenél h pl 120ezret keresnél havonta.

Na de lényegtelen.

A bnöd meg igen,sokat vár. Még az h feltételezem utazni szeretnek és te befizeted a saját részed oké,de az h elvárja h drága ajándékokat uegyél neki na meg a családjának is,nevetséges.

Sztm ülj le vele és beszéljétek meg a dolgot. Ha touábra is maradnak ezek az igényei ak meg dobd ki.

N25

2016. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
100%

"karácsonyra 50-60ezret vár el, ajándékra, merthogy az egész családjának vennem kell ajándékot. "


Hát öcsém, te egy óriási lúzer barom vagy. :)


Most fejtegethetném, de a leírásod alapján neked nem barátnőd van, ahogy a kérdésben említed, hanem egy q*vád, már bocs. :-))))

2016. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 A kérdező kommentje:

ajándékokat azért kell vegyek a családjának, mert én is kapok...


Csak sajnos nekem a KP jobb, minthogy legyen néhány tárgyam.

2016. nov. 8. 10:04
 8/111 anonim ***** válasza:
96%
ne is haragudj, de egy barom vagy!
2016. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
100%

De miért vagy ilyen idióta?! Egyrészt miért utazol vele folyton, ha nincs kedved?! Meg kell találni az egyensúlyt, néha elmentek, néha otthon maradtok..kompromisszum, tudod..

És miért veszel drága ajándékokat?!


És miért nem mondtad el neki eddig, hogy mennyit keresel? Már csak azért, hogy tisztán lásson.. Na meg mi az hogy kapod az ívet? Miért nem dobtad még ki ezt a libát és keresel egy hozzád illő párt?! Aki képes feldolgozni azt, hogy te nem vagy utazgatós, és nem várja el hogy eláraszd méreg drága dolgokkal.. van ilyen, hidd el.


Idióta vagy, hogy ezt eddig eltűrted. Egyszerűen nem illetek össze.

2016. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 A kérdező kommentje:

méregdrága ajándék:


10-20 ezer MAX.


persze ő kikéri magának, hogy őt aztán nem érdekli a xaros pénzem...


Gondolom ha lenne gyerekünk, akkor meg ostoroznának, hogy keressek többet.


Ilyenkor van az, hogy a szerencsétlen családfő többet és többet dolgozik, mert csak igy tudja növelni a bevételeit...mert az órabére nem változik. Képezni önmagát nem tudja, ezért nem tud gyarapodni sem.


Mert a családhoz kell asszisztálni és minél többet dolgozni. De egy nap csak 24 óra.

2016. nov. 8. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!