Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért gondolja a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a barátnőm, hogy jól keresek?

Figyelt kérdés

Elég kétélű a dolog, mert keresek 250br Pesten, BME gépész diplomával. A barátnőm meg érettségivel 235br.


És persze azt gondolja, hogy keresek vagy 300br. Az már az ő szemében jónak számitana.


És persze megy a feszültség, ha arra hivatkozok, hogy nem birom a sok kiadást. Se kocsit nem tudok magamnak venni, se playstationt, se egy jobb laptopot, se jobb telefont.


Viszont 80-100 ezer forintot utazásra be kell adjak. Mert a csaj utazni szeret. Én meg otthon ülni szeretek.


Na és ha azt mondom, hogy csóri vagyok, akkor kapom az ivet. Ha azt mondom, hogy nem azért szivtam a BME-n, hogy keveset keressek, akkor meg még jobban kapom az ivet.


Sajnos érik az idő, hogy odanyomjam a bérpapiromat az orra alá.


Aztán majd megérti, hogy miért huzom a számat arra, hogy karácsonyra 50-60ezret vár el, ajándékra, merthogy az egész családjának vennem kell ajándékot. Utána meg januárban születésnapja, utána egy hétre meg évforduló.


Én meg fallout4-ezhetek i3-as laptopon (ez az egy szórakozásom van)


2016. nov. 8. 09:23
 81/111 A kérdező kommentje:
Ha szkitanék, megint egyedül lennék 2-3 évig, mire találnék uj nőt
2016. nov. 8. 13:09
 82/111 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas egy balf.asz vagy. 😂
2016. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/111 A kérdező kommentje:

ahhoz képest, hogy azt mondták, hogy SOHA ABÜDÖS ÉLETBE NEM FOGOK kelleni a kutyának sem, ahhoz képest jól vagyok.


meg azt is mondták, hogy sosem lesz munkahelyem.


amikor lett, akkor az volt, hogy ÚGYIS kirugnak.


és igy tovább.

2016. nov. 8. 13:11
 84/111 anonim ***** válasza:
De most neked miért fontos, hogy legyen nőd, ha meg se becsülöd? Mondom, akkor menj prostihoz, pénzben is előbb vagy vele meg lelkileg is.
2016. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/111 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen milyen kevés az önbecsülésed. Csak lett nőd még ha nem is nagy a melle.(de basszus mindenkinek van valamilyen testi hibája MÉG a jó nőknek is, hidd el) Már válaszoltam párszor a kérdéseidre,hidd el könnyű felismerni. Én is feljövök ide 2-3 naponta, elolvasgatok család- párkapcsolati témába és csak azokat a kérdéseket nyitom meg amikre sok válasz jött.(azok általában "érdekes" kérdések) Így többször belefutottam már a tiedbe. Nagyon könnyű felismerni, mert mindig ugyanazokat hajtogatod és a fél életed kiteregeted mindegyikbe.(amit nem szokott mindenki)

Félelmetes milyen kisebbségi komplexusod van. Folyamatosan a külsőddel vagy felfordulva, az összes kudarcodat arra hárítod. Miért utálod ennyire magadat? Mert ez nem más ,mint mélységes öngyűlölet, hiába próbálod nagy pofával kompenzálni. Neked valami jó magán pszichológus/vagy akár pszichiáter kéne,meg egy alapos kivizsgálás fejben. (nem biztos ,hogy az egyetemi pszichológus annyira segített volna)Segítő szándékkal mondom, ugyanis hiába vered itt ki mindenkinél a biztosítékot,egyértelmű,hogy segítségre lenne szükséged. A helyedbe már a plasztikán is elgondolkoznék,(pedig amúgy ellene vagyok) bár nem tudom mennyire lehetne rajtad azzal segíteni, sportolnod se ártana,meg javítani a stílusodon, öltözködéseden, hajadon, fogaidat rendbe rakni ha ráfér. Inkább ilyenekre költsd a pénzed,ha már ennyire nem tudod elfogadni magad. Gondolom képet nem küldesz magadról, már komolyan kíváncsi vagyok rád. Nem hiszem el ,hogy tényleg olyan ronda és reménytelen vagy ,mint amilyenek beállítod magad.

2016. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/111 A kérdező kommentje:
én is feltehetném a kérdést, hogy én kellek e a nőknek, vagy azért kellek csak , hogy szerelmet érezhessenek és/vagy lehetővé tegyem, hogy gyereke lehessen?
2016. nov. 8. 13:30
 87/111 A kérdező kommentje:

sport: elmult 1 évben jártam le kondizni, heti átlag 2x


öltözködés: garantálan nem vagyok zokniszandálos-melegitő


a munkám sem semmitmondó

2016. nov. 8. 13:32
 88/111 A kérdező kommentje:

jaj de jó, havi több tiz ezer forint pszichologusra...okk


egy időben tovább küldtek pszichiátriára, ott adták a sablon antidepresszánst, amitől meg az utcán majdnem összestem.


egyébként van távoli ismerős nő, aki halál depressziós, öngyülölete az egekben, mégis dughat, amikor csak akar....pedig...jóindulattal nevezhető átlagos nőnek.

2016. nov. 8. 13:33
 89/111 anonim ***** válasza:
100%
És már megint mások életével foglalkozol. ;)
2016. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/111 A kérdező kommentje:

barátnőm annyit tett, hogy összejöjjön velem, hogy regisztrált társkeresőre és ott 2 napot eltöltött.


én meg ÉVEKET kinlódtam, kinok kinját kellett átélnem, hogy elérjem, hogy labdába rughassak nőknél.


Társkeresőn nem 2 napot voltam, hanem éveket. Több ezer nőnél probálkoztam csak ott.


Élőben meg több száznál. Éveken át, tűrve a sok megaláztatást, lerázást, lealacsonyitást.

2016. nov. 8. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!